Rádio,bluetooth,handsfree

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Hanyz
Příspěvky: 2
Registrován: 14 črc 2011, 12:31

Re: Rádio,bluetooth,handsfree

Příspěvek od Hanyz »

to Motorsport
díky za odpověď


Kdyby měl kdokoli fotku tohoto mikrofonu, tak budu vděčen. Přece jenom už jsem viděl víc rozdílných mikrofonů, tak ať vím, jaký je použit v tomto případě.
Reklama
 

N2DRFT
**
Příspěvky: 458
Registrován: 21 pro 2010, 12:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Rádio,bluetooth,handsfree

Příspěvek od N2DRFT »

dělá se ještě ta navigace, co je místo tý schránky ve středu palubní desky? jakoby nahoře? A co to umí?
Hyundai i30 BLUE DRIVE 1.4 CVVT 2010 80kW
Obrázek
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Rádio,bluetooth,handsfree

Příspěvek od Hardcam »

Pohledej...:)
ja ji mam, takze pripadny dotazy, na ktery nenajdes odpoved, zodpovim...jinak oficialne se uz nenabizi.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Time
*
Příspěvky: 58
Registrován: 14 zář 2008, 13:16
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: Rádio,bluetooth,handsfree

Příspěvek od Time »

Zdravím pánové, podařilo se mi nějakým způsobem vypnout funkci RDS, pokud zmáčknu tlačítko INFO nebo TA kde většinou šlo přepnout režim, tak je odezva rádia taková, že mi píše není vloženo CD. Nevíte někdo jak znovu RDS zapnout?? Nebo resetovat nastavení?

Děkuji za radu
Time
Tucson 1,7 CRDi 104 KW DCT Style 08/2016
i30 1,6 CRDi 81 kw, ice blue, 03/2013 . prodáno
i30 1,6 CRDI 66 kw, steel gray, 04/2008 - prodáno
Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: Rádio,bluetooth,handsfree

Příspěvek od 89majlo96 »

skus zresetovat radio tak ze odpojis baterku, vtedy sa nastavenia vratia na povodne, teda aspon mne to tak robi
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
Time
*
Příspěvky: 58
Registrován: 14 zář 2008, 13:16
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: Rádio,bluetooth,handsfree

Příspěvek od Time »

zkusím to, díky :-)
Time
Tucson 1,7 CRDi 104 KW DCT Style 08/2016
i30 1,6 CRDi 81 kw, ice blue, 03/2013 . prodáno
i30 1,6 CRDI 66 kw, steel gray, 04/2008 - prodáno
Uživatelský avatar
nulda
**
Příspěvky: 458
Registrován: 03 led 2011, 11:11
Bydliště: Praha

Re: Rádio,bluetooth,handsfree

Příspěvek od nulda »

Mohl bych poprosit nekoho kdo ma nainstalovanou hf sadu parrot mki 9000 nebo vyssi jak ma vyresene to, ze pri hovoru se vypne prehravani hudby z USB? a jestli je nutne prehodit ty draty napajeni,tusim ze power 12V a ignition 12V.Celou dobu mi to fungovalo a ted se hf sama vypina a zapne se malokdy sama nebo az po vyndani a zandani klicku do spinacky.
Hyundai i30 1.4i CVVT, Comfort (2010/05/26), Indigo Blue
Uživatelský avatar
Thom@s
**
Příspěvky: 175
Registrován: 20 říj 2011, 20:13
Bydliště: Praha

Automatická hlasitost a funkce MUTE

Příspěvek od Thom@s »

Zdravím!

1. Někde jsem se tu dočetl, že má audio automat. hlasitost. Docela bych to ocenil, ale bohužel jsem tuto vlastnost na svojem rádiu nezaznamenal. Na služebáku - Megane je hodně znát regulace hlasitosti navázaná na rychlost jízdy.

Jde toto někde zapnout, nebo to prostě toto rádio neumí?

2. Dále, co mi hodně na rádiu chybí je funkce MUTE. Rychlé ztlumení. Radio jde sice vypnout z volantu, ale zapnout mi už jde pouze ručně na panelu rádia. Nechápu absenci tlačítka s přeškrtnutým repráčkem.

Toto asi vyřešit nepůjde.
:hyu: i30 Trikolor Plus Exclusive, 2011; 1,6i MPI DOHC CVVT; 92,7kW
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Automatická hlasitost a funkce MUTE

Příspěvek od matysekul »

Hezky sis hned odpověděl :mrgreen: Automatické zesilování v závislosti na rychlosti funguje.Dobře to jde poznat při nájezdu a sjezdu z dálnice.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
pietro32i
***
Příspěvky: 750
Registrován: 19 zář 2010, 02:01

Re: Rádio,bluetooth,handsfree

Příspěvek od pietro32i »

No asi mám nejakú inú výbavu, ale nejak som doposiaľ nepostrehol, že by mi to fungovalo. Pridávať/uberať hlasitosť si musím v závislosti na zmene jazdných podmienok sám, a to jazdím z/na diaľnicu sakra často.
Nemám dokonca ani na volante žiadne tlačidlo na vypnutie rádia, viem tam len ovládať hlasitosť, posúvať hore/dole prehrávanú skladbu alebo meniť mechaniku. Dá sa to vypnúť nejakou kombináciou stlačenia viacerých tlačítok?
Absenciu tlačidla MUTE riešim vypnutím rádia na panele, alebo podržaním zníženia hlasitosti na volante (chvíľu trvá). To mi až tak nevadí, opätovné zapnutie predtým spusteného rádia, napríklad na prehrávaní USB, je dosť rýchle, nie ako keď sa rádio spúšťa prvýkrát po naštartovaní. Skôr mi vadia 2 veci, tlačítko DARK na opačnej strane panela a rozsvietenie sa zhasnutého displeja pri akejkoľvek manipulácii s rádiom - mohlo by sa to zhasnúť po nejakých 2-3 sekundách po vykonanej zmene.
i30 1.4 CVVT, 80 kW (2010) Obrázek
Carolco
**
Příspěvky: 145
Registrován: 02 kvě 2010, 20:44
Bydliště: "Tady i onde,to byste nepochopil..."

Re: Rádio,bluetooth,handsfree

Příspěvek od Carolco »

nulda: Parrotky(teda drtivá většina) je zapojena tak,že při volání pouze odpojí repro od rádia a místo něho napojí svůj výstup. Rádio (teda i USB) o ničem neví, hraje dál,jen není nic slyšet. Pokud to rádio umí a je z Parrotky zapojen signál MUTE, mělo by se rádio přepnout do ztišení ,zastavit přehrávání a některá i na displeji napíšou CALL nebo ATT. Ale jestli to umí origo rádio v i30 to nevím. Když jsem si ho dával do auta tak jsem MUTE nezapojoval. S tím druhým dotazem, pokud Ti od začátku vše fungovalo dobře, a držela Ti v Parrotce paměť :!: tak máš zapojeno dobře a viděl bych to na upgrade softweru. Ten Ti udělají tam kde to montovali, v případě samomontáže Ti stačí bluetooth v notebooku a program z http://www.parrot.biz . Parrot je dobrý v tom,že pořád aktualizují seznam podporovaných telefonů, ale s některými (zvlášť Symbian) telefony bývají občas problémy.

pietro32i: Automatickou regulaci je třeba zapnout v SETUP menu rádia. A vypnutí je dlouhým stiskem tlačítka na přehazování RADIO-CD-USB-RADIO.....
i30 1.4 Start , Champagne Silver, Made in Nošovice

ex.: Peugeot 206 1.1
Peugeot 205 1.8
Škoda 120L
Škoda 100L
2x Trabant 601 "Limousine" :-)
Uživatelský avatar
nulda
**
Příspěvky: 458
Registrován: 03 led 2011, 11:11
Bydliště: Praha

Re: Rádio,bluetooth,handsfree

Příspěvek od nulda »

Uz to mam vyresene.Byla spatna jednotka,tak jsem reklamoval a uz je klid,zase funguje jak ma.Mozna jsem to udelal ja ze jsem dal tu jednotku hned pod palubku,pod ten kryt jak ma nekdo kaslik a jak na to prazilo slunicko tak to nezvladla,ted uz ji mam danou pod radiem,mista tam je docela dost,pokud jde o to ztiseni tak jsem patral a podle vseho se ten konektor jak je nad tema dvema ISO konektorama jmenuje miniISO a je tam zapojeny prave USB,AUX,iPod.Podle schema zapojeni toho miniISA se rozdeluje na 3 dily.Ten prvni ve kterym ma byt MUTE pro telefonovani neni vubec osazeny dratama,tak jsem uvazoval ze bych do toho urcenyho pinu dal mute kabel z parrota,ale nevim zda by to fungovalo.Ani jsem nevedel ze jde aktualizovat software pres bluetooth,ja jsem kvuli tomu rozebiral znovu ten kryt a pripojoval kabel s USB... #-o
Hyundai i30 1.4i CVVT, Comfort (2010/05/26), Indigo Blue
pietro32i
***
Příspěvky: 750
Registrován: 19 zář 2010, 02:01

Re: Rádio,bluetooth,handsfree

Příspěvek od pietro32i »

Carolco píše:Automatickou regulaci je třeba zapnout v SETUP menu rádia. A vypnutí je dlouhým stiskem tlačítka na přehazování RADIO-CD-USB-RADIO.....
To vypnutie fakt funguje, nevedel som o tom. Škoda, že to nefunguje aj ako zapnutie. Tú automatickú reguláciu však v SETUPe nemám, kde alebo čo by to malo byť?
i30 1.4 CVVT, 80 kW (2010) Obrázek
Uživatelský avatar
Thom@s
**
Příspěvky: 175
Registrován: 20 říj 2011, 20:13
Bydliště: Praha

Re: Rádio,bluetooth,handsfree

Příspěvek od Thom@s »

pietro32i píše:
Carolco píše:Automatickou regulaci je třeba zapnout v SETUP menu rádia. A vypnutí je dlouhým stiskem tlačítka na přehazování RADIO-CD-USB-RADIO.....
To vypnutie fakt funguje, nevedel som o tom. Škoda, že to nefunguje aj ako zapnutie. Tú automatickú reguláciu však v SETUPe nemám, kde alebo čo by to malo byť?
Teď jedu na prodl. víkend pryč tak to zkusim nastavit v tom setupu. Vyzkouším i na dálnici. Po víkendu dám vědět.
:hyu: i30 Trikolor Plus Exclusive, 2011; 1,6i MPI DOHC CVVT; 92,7kW
Uživatelský avatar
Thom@s
**
Příspěvky: 175
Registrován: 20 říj 2011, 20:13
Bydliště: Praha

Re: Rádio,bluetooth,handsfree

Příspěvek od Thom@s »

btw. jak zjistím jakou mám verzi rádia? Myslim to číslo (tušim, že se tomu říká revize či co).
:hyu: i30 Trikolor Plus Exclusive, 2011; 1,6i MPI DOHC CVVT; 92,7kW
Odpovědět

Zpět na „i30 Elektronika“