Vrácení Orig. dílu

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Karamusa
**
Příspěvky: 338
Registrován: 13 led 2011, 22:02
Bydliště: F-M

Vrácení Orig. dílu

Příspěvek od Karamusa »

Zajimal by mě váš názor,kluci z dílny mě poslali do hellera pro nějaký plast z palubovky,podle čísla to byl on i měl být z toho auta co mě kluci poslali,tak jsem ho obednal,druhý den vyzvednul.na dílně to rozbalili a zjistili že to je jiná část než mysleli.řikám oukej to nebude problem vyměnit,přijel jsem na pobočku řekl problem a oni že to neni problem vratit.v duchu jsem si ulevil a popsal jsem mu co přesně shanime,na PC mi to ukazal a že to bude na druhý den ale už najednou že to nejde vratit ten předchozí protože mi ho ukazal na PC.Co si o tom myslíte ?
Prodej levných autodílů.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Re: Vrácení Orig. dílu

Příspěvek od Josef »

Pokud jsi objednal přes NET a vyzvedl v kamenné prodejně platí způsob uzavření smlouvy a možnost vrácení do 14 dnů bez udání důvodu :lol:
Pokud jsi objednal přímo v prodejně a převzal (aniž sis zkontroloval pravost věci při převzetí) Tak asi máš smolíka :cry: Tam záleží na vstřícnosti prodejce :cry: (ten počítač v tom nehraje podstatnou roli - ve spoustě případů se jedná jen o ilustrativní obrázky) ](*,)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Vrácení Orig. dílu

Příspěvek od Hardcam »

S vracenim origo dilu je bohuzel problem, obzvlast, pokud sis sam rekl, jaky cislo chces... :|
Taky se mi to nelibi, ale takova je jejich politika. Mozna bys to mohl "vokecat" tak, ze se s nimi domluvis, ze ten potrebny dil co shanis odeberes a tento jim vratis - tzn. vymena.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Karamusa
**
Příspěvky: 338
Registrován: 13 led 2011, 22:02
Bydliště: F-M

Re: Vrácení Orig. dílu

Příspěvek od Karamusa »

tak ja jsem zvyklej z dílny že nam přijde něco a to co nepasuje tak vratime a nikdo ani nekecne jak kelly,rall a podobní vemou ,odečtou a jede se dál ,ale todle mě zamrzelo ,neřeknu u nějakého zapadlého prodejce do deně prodá 2 filtry a nemá z čeho to vrátit. tak samozřejmě jsem ten další plast taky unich obědnal protožo to je jedinej dieler v okolí,hold příště už budu vedět
Prodej levných autodílů.
Odpovědět

Zpět na „Pokec“