Zabezpečení i30 proti krádeži.

Co se jinam nevešlo - výfuk, kola, údržba, akumulátor, příslušenství, manuály/schémata atd.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zabezpečení i30 proti krádeži.

Příspěvek od tatchwud »

Nevím,zda se to někomu stalo,či ne, ale vysypala se mi vložka v medvěd locku a měl jsem tak trochu štěstí,že ho mám bez 2 měsíců 3 roky a tak se snad vejdu do záruky. Po návštěvě servisu si všichni mysleli,že záruka je 2 roky. Našel jsem na stránkách výrobce,že je záruka tříletá a tak jsem snad ušetřil 7600,- . Medvěd tedy není součástí záruky auta, ale je tak trochu mimo. Je objednán,tak to snad proběhne. :-k
i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Reklama
 

xxenak
*
Příspěvky: 56
Registrován: 05 dub 2010, 15:33

Re: Zabezpečení i30 proti krádeži.

Příspěvek od xxenak »

Ja vôbec neviem čo tu riešite. Kto by len kradol Hyundai I30? Osobne by som sa s takým debilom chcel stretuť kto by chcel ukradnúť také "skvelé" auto.
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zabezpečení i30 proti krádeži.

Příspěvek od tatchwud »

xxenak píše:Ja vôbec neviem čo tu riešite. Kto by len kradol Hyundai I30? Osobne by som sa s takým debilom chcel stretuť kto by chcel ukradnúť také "skvelé" auto.
Á pan rejpal,no nic,no,zaplať pánbůh,že se tak nekradou.A třeba stojí za to,že je sleva pomocí zabudovaného medvěd blocku na pojistném. Atd.
i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Uživatelský avatar
lada 71
***
Příspěvky: 537
Registrován: 08 úno 2011, 10:51
Bydliště: Nordböhmen

Re: Zabezpečení i30 proti krádeži.

Příspěvek od lada 71 »

xxenak píše:Ja vôbec neviem čo tu riešite. Kto by len kradol Hyundai I30? Osobne by som sa s takým debilom chcel stretuť kto by chcel ukradnúť také "skvelé" auto.
Rozhodně mám daleko klidnější spaní, než majitelé nejlepšího auta na světě, se znakem okřídlené slepice :D/
Hyundai i30 Comfort, 1,6 CRDi VGT - 85kW, Vivid Blue, 07 / 2010.
Oil: Shell Helix Diesel Ultra 5W-30. Benzina - Verva Diesel / Euro Oil - Optimal Diesel (bez biosložky) + VIF
"Ať to má kozy nebo kola, vždy s tím budou problémy".
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Zabezpečení i30 proti krádeži.

Příspěvek od laufas »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: co to k**** je?
edit: mila lenicko, nemas treba jeste mastnotu do oleje? od te doby, co pouzivam arginmax...ehm pardon mastnotu do oleje, jsou me pokrmy jeste lahodnejsi
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
Cvrček
**
Příspěvky: 266
Registrován: 30 črc 2011, 08:33

Re: Zabezpečení i30 proti krádeži.

Příspěvek od Cvrček »

klasický SPAM, moderátoři - smažte příspěvek i její profil, anebo to tu bude 1000x za den. [-X
I30, 1.6 CRDI (66kW), BLACK DEVIL, paket tRiKoLoR, 6°
Co mě baví a živí: KRIZOVÝ MANAGEMENT, POMOC PŘI NAVYŠOVÁNÍ OBRATU
VZDĚLÁVACÍ KURZY pro prodejce "JAK LÉPE A VÍCE PRODÁVAT", vytvoření argumentací při prodeji
Odpovědět

Zpět na „i30 Ostatní“