Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Petusko73
**
Příspěvky: 134
Registrován: 18 črc 2006, 17:39
Bydliště: Košice

Příspěvek od Petusko73 »

2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Elegance, G9
Reklama
 

Uživatelský avatar
Petusko73
**
Příspěvky: 134
Registrován: 18 črc 2006, 17:39
Bydliště: Košice

Příspěvek od Petusko73 »

Andy, ešte by ma zaujímalo či aj v novom Accente je ten starý problém s klímou. Mám na mysli to či sa nezapína automaticky pri zapnutí rozmrazovania čelného skla. Asi si to ešte neskúšal, lebo nemrzne , :lol: ale ak sa k tomu dostaneš daj vedieť. Dík za všetky rady.
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Elegance, G9
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

..rozmrazovanie predneho okna accent 06/07 nema :o) ma rozmrazovanie zadneho okna .. ale ak ovladac kurenia nasmerujes na ofuk preneho okna tak sa klima zapne automaticky ... je to blbost ... s dialkovým startom spustat v zime na oohrev auta klimosku ... snad to autorizovany servis poriesi
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
atrex
*
Příspěvky: 82
Registrován: 29 zář 2006, 11:10

a hned porucha !

Příspěvek od atrex »

Ahojte, tiez som sa stal majitelom noveho Accenta, 1,4, Benzin..a po asi 3 dnoch prisla prva zavada.. :( Motor zacal ist na 3 valce,vraj vznikol problem so vstrekovanim. Nova suciastka je objednana, uz sa neviem dockat, lebo takto mam uplne pokazeny dojem a zazitky z noveho auta..a ta spiatocka, skoda hovorit..najmä ma strapnila vtedy, ked som bol auto ukazat znamym, ti auto vychvalili a ked som odchadzal, ani za svet zaradit spiatocku..prajem vsetkym vela stastnych km a dufam ze toto je prva a posledna zavada..
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

Vitaj medzi nami Atrex...gratulujem a vela stastných kilometrov prajem s novým aftiakom.... aku mas farbu ?
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
atrex
*
Příspěvky: 82
Registrován: 29 zář 2006, 11:10

Příspěvek od atrex »

Ahoj, dakujem za privitanie..farba je cierna, bezove potahy vo vnutri, elegance, benzin...pridal som este taku jemnu striebornu listu na bocne strany auta, vyzera to velmi elegantne, celkovo dobry dojem..povodne som ciernu nechcel, ale ked mi povedali ze dalsie vozy na objednavku pridu vo februari az marci 2007 tak som zobral ciernu.. som spokojny, az na tu poruchu..
acer
*
Příspěvky: 20
Registrován: 20 srp 2006, 12:21
Bydliště: Olomoucko

Accent 1.4

Příspěvek od acer »

Zdravím Atrex !
Co rikas na ten motor jak se ti pozdava ? My tento mame v Getzu a auticko jede velice svizne a potichu.
Jinak problem se zpateckou jsem u Getze s timto motorem nezaznamena..
Treba si to sedne.
Kdyz tak hod foto az bude auto OK.
Uživatelský avatar
atrex
*
Příspěvky: 82
Registrován: 29 zář 2006, 11:10

Příspěvek od atrex »

Motor je tichy, predtym som mal daewoo lanos a toto nove je neporovnatelne odhlucnene, co sa tyka vykonu, este som ho "netuuroval" jak sa patri, som taky kludnejsi sofer..a hlavne pri zabehavani motora..a tam je moja otazocka..ako to priatelia zabehavate? nejake hlavne pokyny ktorych sa treba 100% drzat..budem vdacny...
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

atrex píše:Motor je tichy, predtym som mal daewoo lanos a toto nove je neporovnatelne odhlucnene, co sa tyka vykonu, este som ho "netuuroval" jak sa patri, som taky kludnejsi sofer..a hlavne pri zabehavani motora..a tam je moja otazocka..ako to priatelia zabehavate? nejake hlavne pokyny ktorych sa treba 100% drzat..budem vdacny...
Mame CRDi cko a podla pokynov servisu sme zabiehali do cca 3000rpm 3/4 max vykonu... vela radit, jazdit svzne ale az po zahriati... nechodit dlhodobo konstantnou rychlostou .... :)
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
Petusko73
**
Příspěvky: 134
Registrován: 18 črc 2006, 17:39
Bydliště: Košice

Příspěvek od Petusko73 »

Andy4 píše:..rozmrazovanie predneho okna accent 06/07 nema :o) ma rozmrazovanie zadneho okna .. ale ak ovladac kurenia nasmerujes na ofuk preneho okna tak sa klima zapne automaticky ... je to blbost ... s dialkovým startom spustat v zime na oohrev auta klimosku ... snad to autorizovany servis poriesi
Mal som na mysli ten ofuk kúrenia ako si napísal, len som sa zle vyjadril. Dík.
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Elegance, G9
JoSp
*
Příspěvky: 82
Registrován: 30 zář 2006, 10:43

verze Dynamic

Příspěvek od JoSp »

Ahojte,
jsem čekatelem na Accent 1.4 Dynamic(celadon blue) - 31.10. by měl být můj... :)

Měl bych dotaz ohledně verze Dynamic :

Verze dynamic nemá čtecí lampičky a schránku na brýle vpředu. Teda alespoň dle ĆR ceníku. Má tam alespoň jednoduchou lampičku nebo nic, jde mi o to zda-li to nemá lampičku jen ve středu střechy...

To Atrex : Doufám, že tvé problémy s motorem jsou ojedinělé a vyřeší se po opravě... nerad bych, aby mě u mé 1.4 potkalo něco podobného..., takže držím palec. Vím, že jsi psal že ti běžel asi 3dny, ale jaké jsou tvé zkušenosti se spotřebou, dle palubního počítače, jasné že po zajetí to bude jinak, ale chtěl bych vědět alespoň první dojem... dík.

To Andy4 : Andy, podle fotek máš také Celadon blue, máš tedy černo-šedý interiér, bylo by možné připojit pár fotek z interiéru z reálu, tento typ interiéru se na webu moc nevidí... Myslím, že bude ok, jaké jsou tvé dojmy ?
Uživatelský avatar
Petusko73
**
Příspěvky: 134
Registrován: 18 črc 2006, 17:39
Bydliště: Košice

Příspěvek od Petusko73 »

Včera som bol trošku špehovať v Kii. Zistil som, že aj keď Hyundai-Kia je jedna korporácia veľmi sa nemusia. Zaujalo ma jedno tvrdenie, že ani H ani K nemajú pozinkovanú karosériu, hoci v H mi tvrdili opak /neboli veĺmi presvedčivý/. Plechy sú údajne namáčané do tekutej keramiky, ktorá vraj dostatočne chráni pred koróziou. Takže vyberme si čo je pravda. :roll:
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Elegance, G9
acer
*
Příspěvky: 20
Registrován: 20 srp 2006, 12:21
Bydliště: Olomoucko

Zkusebni jizda Accent 1.4

Příspěvek od acer »

Zdravim !
¨Tak jsem se vcera byl projet novym Accentem 1.4. Dojmy jsou nasledujici:
Podvozek mile prekvapil oproti starsimu Accentu znatelny pokrok v před.Zkousel jsem to v zatackach a drzel pekne stopu bez jakehokoliv vlneni. Myslim dobry kompromis mezi komfortem a tuhosti perování.
Razeni: Opet jsem byl mile prekvapen radilo se o poznani lepe nez v predchozi generaci Accenta. Zlehka presne. Necekal jsem takovy pokrok.
Zpatecka mi tam sla v pohode pravda zkousel jsem to jen jednou.
Motor no cekal jsem trosku vice (motor znam z Getze a tam je to pila ) tady to jelo, ale preci jen jsem cekal trosicku vice. Zdal se mi trosku hlucnejsi nez v Getzu, ale je pravda, ze jsem tomu trochu slapal.
Je pravda, ze motor mel najeto 580 km takze se jiste jeste rozjede. Jen tak ze zajimavosti jsem prepl na spotrebu a bylo tam 9.1 , ale pokud tomu kazdy tak nalozi a jeste ve meste tak to nebude tak horky.
Ptal jsem se na 1.6 tu jeste ani nedostali ... Jinak pro zajimavost kazdej mesic maji udajne 20 vaznych zajemcu na novy Accenty.
Na rovinu mi prodejce rekl, ze pokud budu chtit Accenta tak pocitat ze vudu cekat 3 -4 mesice.
Jinak, kdyz jsem sedel v zakladni verzi tak mi ten interier zrovna nenadchl, ale venku meli dynamic a elegance a tam uz jsem se citil mnohem lepe preci jen ty madla, elektrika ve dverich a barevne provedeni je lepsi.
Toz tak ... zacatkem roku pujdu do nej akorat stale vaham nad tim motorem 1.4, nebo 1.6. 1.5 diesel bude nejspis dobry ,ale rad bych se vlezl do 330 000 .
acer
*
Příspěvky: 20
Registrován: 20 srp 2006, 12:21
Bydliště: Olomoucko

Velikost kufru

Příspěvek od acer »

Preji pekny den !
Rad bych se zeptal na velikost kufru v novem Accentu. Jde mi o to zda se do kufru vleze slozeny standartni kocarek.
V podstate mi jde o dva rozmery. Hloubka kufru ( vzdalenost na delku k zadnim sedadlum a sirka kufru nejlepe v miste mezi blatniky. Pruchodnost je 45 cm coz by melo stacit, ale dost dulezita je ta jeho delka doufam , ze ma alespon 110 cm.
Kdyby se nekdo nudil a chtelo se mu to zmerit byl bych moc rad. No na rodinu se musi myslet take. :shock:
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

Acer...detský kociarik doma uz nemame, snad ani uz mat nebudeme ale vezmem meter a zmeram ti to 8)
mx5/swiftsport/santafe/accent
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“