Skusenosti s predajcom

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

alcione
**
Příspěvky: 100
Registrován: 19 čer 2012, 07:21

Re: Skusenosti s predajcom

Příspěvek od alcione »

suhlas s autopalace. doplnil by som este autopolis ](*,)
i30, 1.4, r.v.2011
zamyslite sa ZNOVA
Reklama
 

Uživatelský avatar
mikkian
**
Příspěvky: 169
Registrován: 05 črc 2012, 15:39

Re: Skusenosti s predajcom

Příspěvek od mikkian »

paserak píše:
JakubN píše:Tak já si připadám zase jako ikona místního salónu:-) , testy a zápůjčkou prošly vozy I30cw (stará) i30cw(nová) ix20 a to vše v poměrně krátkém čase + dalších x návštěv jen za účelem čumendy a porovnávání.

Poslední zápůjčka byla nová I30 WG v 1,6GDi NAVI a paket style tuším, (pletu si to s komfortem). Prodejce vše vysvětlil a okolo auta běhal jak modla, několikrát zdůrazňoval, že je to vůz v hodnotě 470 tisíc atd a pak zapůjčil.

Když jsem druhý den auto vracel, tak se mě ptal, zda bylo vše v pořádku a bez problému. Řekl jsem mu, že jediný velký problém je to auto - na to zkoprněl a já se smíchem dodal, jenom, že ho chci.

Začal cvrkot a příprva ceníků. Načež jsem ho zarazil a povídám mu abych Vám ušetřil čas, kolik by stála ta předváděčka (1200 najeto)telefonáty šéfovi atd, že prej 430 tisíc, no tak jsem ho nechal vycukat a s klidem mu povídám, že mu ukážu na internetu konkurenční salón kde ho mají za 395 tisíc, začal další cvrkot a kupa telefonátů, s tím, že si nechal skutečně inzerát ukázat.

Konečný verdikt 405 tisíc, jelikož 60 tisíc dostanu za staré auto, tak odjíždím ze salónu spokojený se zamluveným autem, zítra nebo pozítří si pro něho jedem. S prodejci maximální spokojenost a při každé návštěvě se ke mě velice slušně chovali, seč jsem mladší ročník a ještě mladší vypadám. Nevím jestli se to může, ale jedná se o hyundai Dražkovice u Pardubic, pokud ne tak se omlouvám a admin nechť smaže.
Když jsem byl v Kia v Pardubicích tak se takovej staší chlap skoro nezvedl ani ze židle, tragédie, kdybych byl majitelem salónu tak ho okamžitě vyhodím.
Mne to nepripada zeby si bol ikona Jakub, skor mi to pride na ferove jednanie s tvojej a predajcovej strany ktore napokon skoncilo s obojstrannou spokojnostou. Co viac povedat.... iba ti ticho zavidim (a samozrejme ze doprajem =D> ). Ja mam uz mesiac a 3 tyzdne auto objednane ... a stale neviem co i len naznakom z predajcovej strany kedy bude auto vyrobene :evil: :evil: :evil: zaprisahavam sa kade budem chodit tade budem robit :arrow: :arrow: autopalace reklamu .

jaké autopalace máš na mysl?
Hyundai i30cw-2012, premium, 1.6GDi 99KW, aqua blue - live
Škoda Fabia - 2004, 1.9Tdi 93KW - sold
Alfa Romeo 147 - 2002, 1.9JTD 88KW - sold
Škoda Fabia - 2000, 1.4MPi 44KW - sold
Uživatelský avatar
doktorbartollo
**
Příspěvky: 219
Registrován: 20 črc 2012, 16:04
Bydliště: Bratislava

Re: Skusenosti s predajcom

Příspěvek od doktorbartollo »

posledne kupene auto v AutoPalace...... mam podobny problem ako paserak.....
2018-????? Toyota C-HR Hybrid
2017-2018 Hyundai i30 1,4T-GDi 7-DCT biela
2012-2017 Hyundai i30 1.6 MPI 6-automat biela
2008-2012 Ford Focus 1.8 TDCi
2006-2008 Citroen C3 1.4 16V SensoDrive
2002-2006 Nissan Micra 1.0 16V CVT
paserak
*
Příspěvky: 72
Registrován: 17 črc 2012, 14:59

Re: Skusenosti s predajcom

Příspěvek od paserak »

aaa
Naposledy upravil(a) paserak dne 26 říj 2012, 23:44, celkem upraveno 1 x.
lukij
*
Příspěvky: 22
Registrován: 09 říj 2012, 21:33
Bydliště: Ostrava

Předprodejní servis

Příspěvek od lukij »

Zdravím, mám pár dní novou i30 kombi 1.6 CRDI 81kW a musím se s Vámi podlit se zkušeností s koupí vozu a s tím souvisejícím předprodejním servisem. Auto jsem kupoval jako skladovku od hodně vzdáleného dealera, zjevně počítali s tím, že chci s vozem v domluvený den odjet a nebudu dělat problémy. I přes upozornění, že na voze nechci žádnou jejich reklamu, byly na autě jejich nálepky a až na moji důraznou žádost je dávali pryč. Vůz nebyl moc čistý ani z venku ani zevnitř a byly zjevné, i zřejmě, důsledky montáže tažného zařízení, kdy zřejmě technik s rukama od vazelíny zkoušel vypínač světel a další ovladače uvnitř vozu, karosérii čistili až na základě mých upozornění... Přívěs jsem zatím neměl odvahu připojit, snad tu elektriku zapojili aspoň správně. Další překvapení mě čekalo doma, když jsem chtěl přišroubovat SPZ, odšrouboval jsem přední rámeček a zjistil, že je přišroubovaný je tak náhodně do nárazníku, přestože jsou na něm zvýrazněné a zřejmě i pro montáž vyztužené body ( no prostě když vezmete aku šroubovák tak ten vrut narvete i třeba doprostřed kapoty ), pro mě šok a totální amatérismus. Další bod byly pojistné matice na ALU disky, které jsem si zakoupil bez montáže na vůz... všechny matice na kolech jsou 21mm a ty pojistné jsou 19 mm, tak jsem do auta přihodil ještě druhý 19 klíč na kola. Pokud se chcete podobným profíkům vyhnout, tak věřte, že je najdete v Horšovském Týně, ale nemusí tam být takoví všichni, třeba jsem měl jen smůlu...
Rád bych se dozvěděl více o Vašich zkušenostech se servisy dříve než budu muset za cca rok / 30000km na první prohlídku.
i30 1.6 CRDi combi
lukij
*
Příspěvky: 22
Registrován: 09 říj 2012, 21:33
Bydliště: Ostrava

Re: Skusenosti s predajcom

Příspěvek od lukij »

Tak ještě jednou Hyundai Horšovský Týn - dnes jsem poprvé u zhruba 2 týdny užívaného nového vozu připojil přívěsný vozík, tažné zařízení montované před koupí na nový vůz přímo u prodejce. Tažné zařízení z originál příslušenství horizontálně odnímatelné a elektrika s 13 pólovou zásuvkou a hrůza. Zřejmě první, které montovali a teprve se to učili na mě. Výsledek - místo blinkrů bliká jedno brzdové světlo, při současném blinkru a brzdění pískají couvací senzory atd. Přívěsný vozík se 7 pólovou zásuvku jsem měl připojenou přes vyzkoušenou redukci z 13 na 7, která na Fabii se stejným vozíkem bez problémů funguje, stejně jako stejný vozík bez problémů funguje také na 7 pólové elektroinstalaci Renault, tedy chyby musí být na zapojení u mého nového Hyundai, smůla a škoda zároveň. Vozík jsem nakonec po odzkoušení odpojil a byl rád, že (snad) nic neshořelo... Teď jen přemýšlím, kde si to nechat opravit, protože myšlenku, reklamovat to u prodejce, s tím, že se v tom bude vrtat zase někdo kdo to zřejmě vůbec neumí jsem už zavrvhl, zdrbali by to ještě víc. Pokud by měl někdo dobrou zkušenost s bezproblémovou montáží elektro u tažného v Ostravě, případně v Praze, tak uvítám, díky.
i30 1.6 CRDi combi
lukij
*
Příspěvky: 22
Registrován: 09 říj 2012, 21:33
Bydliště: Ostrava

Re: Skusenosti s predajcom

Příspěvek od lukij »

Tak ať jim jen nekřivdím, po tel. reklamaci zapojení TŽ mi domluvili kontrolu v Ostravě a vše proběhlo s maximální ochotou a bez problémů a věřím, že nic dalšího se už nevyskytne.
i30 1.6 CRDi combi
Uživatelský avatar
Chasnik
******
Příspěvky: 4140
Registrován: 08 srp 2011, 19:23
Bydliště: Litoměřicko

Re: Skusenosti s predajcom

Příspěvek od Chasnik »

lukij: pro příště, pokud je to origo příslušenství, tak ho můžeš reklamovat v každém servisním středisku Hyundai, nejen u prodejce...
i30 combi PDe 1.5 DPi 110k
i30 kombi CRDi Weekend Design 109 k (17-20), Cee'd SW 1.6 GDI 135 k (15 -17 )
i30 cw 1.6 CVVT 126 k (11 - 15), C-MAX 1.6 TDCI 109k (06 - 11), Punto 1.2 16V 80k (02 - 06)
6 x Š 120/125 (95 - 02)
kongresman
**
Příspěvky: 264
Registrován: 08 dub 2014, 17:33

Re: Skusenosti s predajcom

Příspěvek od kongresman »

http://www.novinky.cz/ekonomika/349135- ... korun.html


Je vidět, že někomu začalo v Prague regulérně hrabat. Nechápu, jak mohou soudrzuzi z Korejského poloostrovat držet ve vedení českého zastoupení jednoho ....., raději se nevyjadřovat. Na ostravsku si už pomalu nemáš kde jít koupit nový :hyu: a stávající servisy jdou pomalu do kytek. No nic, příští značka můž být opět jiná. V husté aglomeraci mám jezdit 40 km do servisu ????? Okres KA je velice malý, ale hustě zalidněn a žádný :hyu: už tady není, pouze dodýchává servis v KA. Co stačil natropit ten pražský umělec "V" ????? :arrow: [-X
Hyundai Tucson 1,6 T-GDI, NX4E, N Line, manuál, 4x2, barva Abyss Black Pearl (v provozu od 2/2024)
Uživatelský avatar
Swordfish76
**
Příspěvky: 103
Registrován: 17 říj 2014, 13:32
Bydliště: Kladno

Re: Skusenosti s predajcom

Příspěvek od Swordfish76 »

Já teď mám zrovna rozjednaný pořízení i30 kombi u AutoPalace Butovice a zatím si na ně nemůžu absolutně stěžovat. Věnuje se mi nějaký pan Szabo, mladší kluk. Je fakt spolehlivý, co si dohodneme to platí, ochotný, otravuju ho se spoustou věcí a i když ho možná štvu, tak nedá absolutně nic znát a chová se naprosto profesionálně. Nemá tendenci slibovat nesmysly, ale když něco nejde, řekne mi to na rovinu. Fakt jsem byl příjemně překvapený.
Je to nebe a dudy proti tomu, když jsem byl u nás na Kladně u Charouze - znuděný xichty, co tam zrovna koukaly na fotbal v televizi, auta zamčený a o jediného zákazníka v prodejně absolutní nezájem, ani nepozdravili, natož aby projevili zájem se mi věnovat. Takže i jako kladeňák si radši auto koupím v Praze, kde se o zákazníka starají.
Škoda Karoq 1.5 TSi 110kW DSG (2018) - čekatel, Hyundai i30 kombi 1.6 GDI (2014), Mazda 2 1.3 63kW (2009)
Ex: Honda Stream 2.0 i-VTEC 115kW (2003), Suzuki Swift 1.3/68kW (2005), Honda Accord Coupé 2.0i 98kW (1993),Honda Prelude 2.0i 108kW (1987)
Uživatelský avatar
Linux
**
Příspěvky: 143
Registrován: 15 črc 2014, 09:27
Bydliště: Poběžovice/Domažlice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Linux »

Řeším ten samý problém, do servisu to mám krásných 60 km...



Odesláno z telefonu Nokia Lumia 820 pomocí Tapatalk
Hyundai i30 kombi, paket parking, weekend, barva Aqua Blue, 07/2014.
Co ještě mám:
Tabant 601 S 1971
Trabant 601 de Luxe 1989
Trabant 601 S 1989
ČZ 125 Sport 1964
Jawa 50 typ 20 1968
Suzuki Ignis 1.3 VVT, červená, 2004
Uživatelský avatar
Alf6
******
Příspěvky: 4968
Registrován: 26 srp 2013, 23:33
Bydliště: Klatovy

Re: Skusenosti s predajcom

Příspěvek od Alf6 »

Linux a kam jezdis? :shock:
Hyundai ELANTRA 1,6 MPI STYLE 97 kw/132hp
Uživatelský avatar
joseph76
*
Příspěvky: 34
Registrován: 26 srp 2014, 16:59
Bydliště: Kladno

Re: Skusenosti s predajcom

Příspěvek od joseph76 »

Swordfish76 píše:Já teď mám zrovna rozjednaný pořízení i30 kombi u AutoPalace Butovice a zatím si na ně nemůžu absolutně stěžovat. Věnuje se mi nějaký pan Szabo, mladší kluk. Je fakt spolehlivý, co si dohodneme to platí, ochotný, otravuju ho se spoustou věcí a i když ho možná štvu, tak nedá absolutně nic znát a chová se naprosto profesionálně. Nemá tendenci slibovat nesmysly, ale když něco nejde, řekne mi to na rovinu. Fakt jsem byl příjemně překvapený.
Je to nebe a dudy proti tomu, když jsem byl u nás na Kladně u Charouze - znuděný xichty, co tam zrovna koukaly na fotbal v televizi, auta zamčený a o jediného zákazníka v prodejně absolutní nezájem, ani nepozdravili, natož aby projevili zájem se mi věnovat. Takže i jako kladeňák si radši auto koupím v Praze, kde se o zákazníka starají.
Ahoj,
jsem taky kladeňák.Když sem i30 kupoval tak Charouz na Kladně ještě :hyu: nedělal a od Amondu
nic nechci.Každopádně se tam půjdu schválně juknout jako potencionální zákazník a udělám si obrázek.Kupoval jsem v Plzni u Aspekty a přístup příkladnej tak u nich zkusím i první garančku.
Ten kousek do Plzně mě nezruinuje :wink:
i30 1,6cvvt combi 2014 Cashmire braun,new weekend
Uživatelský avatar
Linux
**
Příspěvky: 143
Registrován: 15 črc 2014, 09:27
Bydliště: Poběžovice/Domažlice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Linux »

Alfe, do Plzně. Jel bych i do Klatov - jestli teda ještě Nejdl Hyu dělá, ale tam to mám 45 km, to už se mi vyplatí jet do Plzně a něco si tam přes den zařídit...



Odesláno z telefonu Nokia Lumia 820 pomocí Tapatalk
Hyundai i30 kombi, paket parking, weekend, barva Aqua Blue, 07/2014.
Co ještě mám:
Tabant 601 S 1971
Trabant 601 de Luxe 1989
Trabant 601 S 1989
ČZ 125 Sport 1964
Jawa 50 typ 20 1968
Suzuki Ignis 1.3 VVT, červená, 2004
Uživatelský avatar
Alf6
******
Příspěvky: 4968
Registrován: 26 srp 2013, 23:33
Bydliště: Klatovy

Re: Skusenosti s predajcom

Příspěvek od Alf6 »

Jj děla. První garancku jsem mel tam. Nebranil bych se ale vyzkoušet i jiny servis. :D
Hyundai ELANTRA 1,6 MPI STYLE 97 kw/132hp
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Pokec“