common rail

Startování, spojka, převodovka, provozní kapaliny.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Jozef888
*
Příspěvky: 10
Registrován: 14 pro 2012, 19:01

common rail

Příspěvek od Jozef888 »

Uz tu pisem 3x tu chybu , auto vo fullke IX 35 184hp automat. Pred mesiacom som prisiel zo servisu auto ma 40 tisic km vymenili common rail , ze pri chyba bola v strekovani paliva. Spokojny odchadzam zo servisu mierne podrazdeny. Dnes to same v centre Bratislavy o 16:00 kedy je najvacsia premavka opat stojim na krizovatke a skusam nastartovat auto , podarilo sa to az na 5 krat a zase ta sku.. kontrolka imobilizera. Imobilizer je v poriadku takze chyba bude niekde inde. Zajtra pojdem do servisu na panonskej 33 kde som ako doma. Som sklamany z auta a prestavam doverovat znacke. Okrem toho ze kedy kolvek zhasne auto na ceste co ohrozuje moj zivot aj ostatnych tak vrzgaju plasty , opierka ani nevravim to su ciste husle. Ked mate niekto stym skusenost alebo viete poradit tak piste budem velmi rad. PS ked uvidite v BA a okoli bielu IX35 cierne 18 kola, vystrazne svetla tak to som ja :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 9012
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: common rail

Příspěvek od idam.i »

S autom ti nepomôžem,ale skús iný servis v BA.Mne sa osvedčil AUTOPOLIS na Račianskej (pri zváraku).Tip som dostal priamo od importéra a zatial spokojnosť.
P.S. Keď ťa v BA uvidím,tak aspoň zatrúbim.No radšej nazastavím,aby sa nenakazilo aj moje auto. [-X :mrgreen:
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Odpovědět

Zpět na „ix35 Motor a převodovka“