Maximální kapacita flashky do USB i30?

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

willy50
****
Příspěvky: 1128
Registrován: 16 lis 2009, 13:11

Re: Přehrávání z USB

Příspěvek od willy50 »

ajrton píše:skladby z USB pocuvam tak ze navolim random nahodne prehravanie ...
po vypnuti zapalovania a opatovnom nastartovani sice skladba pokracuje tam kde skoncila pri vypnuti, ale random uz navolený nie je ...

da sa nejakym sposobom dosiahnut aby sa funkcia random nevypla ale ostala navolena aj po opatovnom nastartovani ?

sice je to otazka jedneho kliku na palubke, ale aj tak je to zbytocne neprakticke
Odpověď zní: NE
Reklama
 

Uživatelský avatar
mechoun
**
Příspěvky: 460
Registrován: 14 bře 2009, 19:47

Re: Maximální kapacita flashky do USB i30?

Příspěvek od mechoun »

Nic nežije věčně. Tak mi dneska exla fleška 16Gb Verbatimka, když jsem startoval auto - nečitelná i z PC :-(. Asi neměla ráda to trápení s opakovaným načítáním při startování se zapnutým autorádiem.
4) 2/2020: Mazda 6 Revolution 2,0i s manuálem
3) 9/2015: Toyota Corolla
2) Už nemám, ale byla a stále je dobrá, protože byla ještě z Ulsanu: I30 1,6 CVVT Comfort, Champaigne Silver na 16" Alu od 9/2007
1) Asi 6 aut...
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 940
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Maximální kapacita flashky do USB i30?

Příspěvek od tatchwud »

Je nečitelná, nebo není vůbec vidět? Není tedy lepší napříště vypnout a netrápit ji? Zas to tak strašná práce není. Z PC se také odhlašuje. Ještě zkusit naformátovat, zda se chytne. http://download.chip.eu/cz/HP-USB-Disk- ... 76936.html

A co reklamace? Někdy se s ní zadaří.
i30, Champaigne Silver, Style, 1.6 benzín, 09/2008
I30 kombi, Ecotronic Gray Pearl, Style, 1.5 DPI, 07/2024

old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
mmv
*****
Příspěvky: 1703
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: Maximální kapacita flashky do USB i30?

Příspěvek od mmv »

v životě jsem z PC nic softwarově neodpojoval, a za druhé, kolik myslíš, že stojí ten panýlek s tim konektorem v autě ?? myslíš, že by to vydrželo mechanicky ?? rozhodně nevydrželo, takže škoda na flešce za 2 kila je menší zlo
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
Uživatelský avatar
mechoun
**
Příspěvky: 460
Registrován: 14 bře 2009, 19:47

Re: Maximální kapacita flashky do USB i30?

Příspěvek od mechoun »

tatchwud píše:Je nečitelná, nebo není vůbec vidět? Není tedy lepší napříště vypnout a netrápit ji? Zas to tak strašná práce není. Z PC se také odhlašuje. Ještě zkusit naformátovat, zda se chytne. http://download.chip.eu/cz/HP-USB-Disk- ... 76936.html

A co reklamace? Někdy se s ní zadaří.
Není vůbec vidět. Takže šla do stoupy. Fakt nehodlám ani tu další pořád vytahovat a dávat zpátky. Mám korejce s USB v kaslíku. Taky pak půjde do stoupy (ta fleška) :-)
4) 2/2020: Mazda 6 Revolution 2,0i s manuálem
3) 9/2015: Toyota Corolla
2) Už nemám, ale byla a stále je dobrá, protože byla ještě z Ulsanu: I30 1,6 CVVT Comfort, Champaigne Silver na 16" Alu od 9/2007
1) Asi 6 aut...
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Příspěvek od bony »

Taky bych to neresil taky nic neodpojuji. Kdys flash disk odejde tak odejde a nikdy tam nemam nic tak duleziteho.

odeslano z telefonu.
ajrton
**
Příspěvky: 354
Registrován: 24 črc 2011, 16:10

Re: Maximální kapacita flashky do USB i30?

Příspěvek od ajrton »

mechoun píše:Nic nežije věčně. Tak mi dneska exla fleška 16Gb Verbatimka, když jsem startoval auto - nečitelná i z PC :-(. Asi neměla ráda to trápení s opakovaným načítáním při startování se zapnutým autorádiem.
za 2,5 roka sa mi 2x stalo ze na displeji sa objavil napis napis "error" a usb disk nedokazal precitat ... prvy krat tak som ju v PC naformatoval, nahral mp3-ky este raz a vsetko bolo v poriadku ...

no chrobaka do hlavy som dostal v druhom pripade, na dovolenke kde som nemal PC, ale na cestu som si zobral 2 flešky (druhu ako zalohu pre pripad ze by prva zlyhala) ... no a uprostred dovolenky prva prestala fungovat, vravim si pohoda, mam druhu ... vlozim druhu, hlaska "error" aj pri nej ... ale na druhy den zazrakom opat fungovali ... a ten chrobak je ze ci nie je problem v usb konektore v aute, nie vo fleške ...
Hyundai i30cw classic, 1,4 CVVT, 80kW, 4/2011
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 940
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Maximální kapacita flashky do USB i30?

Příspěvek od tatchwud »

Já myslel, jestli je vidět v PC jako disk, nebo se vůbec neobjeví. Jinak já ji mám v kaslíku schovanou a nevyndávám ji taky. Jen prostě otočím čudlíkem a vypnu celé rádio. Druhý den po nastartování zase otočím a zapnu to. Takže není zapnutá při startu. Mám ji tam 6. rok a stále bez problémů.
i30, Champaigne Silver, Style, 1.6 benzín, 09/2008
I30 kombi, Ecotronic Gray Pearl, Style, 1.5 DPI, 07/2024

old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
willy50
****
Příspěvky: 1128
Registrován: 16 lis 2009, 13:11

Re: Maximální kapacita flashky do USB i30?

Příspěvek od willy50 »

Nevypínám, nevytahuji, cca 3 roky - zatím OK
Zpočátku jsem používal nějakou starší, tuším Transcend a ta mi jednou - za jízdy - řekla papá
(ale mám pocit, že se mi ji tenkrát podařilo na PC oživit)
Odpovědět

Zpět na „i30 Elektronika“