Předváděčky cena dotaz

Evropský nástupce Sonaty

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
skuči
**
Příspěvky: 244
Registrován: 22 říj 2014, 19:58
Bydliště: Kolín

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od skuči »

já když sem to kupoval, tak cenový rozdíl nebyl zas takový... takže jsem radši zvolil toto... uvidíme, jak se situace pohne, možná budu prodávat ;)
Obrázek Spotřeba HYUNDAI i40 1,7 CRDi 100 kW / 136 HP
Premium White Crystal - manuál, černá kůže
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od Hardcam »

Nabidky na i40 budou porad, obzvlast diky FL a jestli ted neni ideal, tak pockat.
Ja narazil shodou okolnosti diky foru na 2.0 automat kombi style za 499t z nejakych 780t (-37%), jediny hacek byl v uz v tom, ze auto bylo registrovany, nicmene neslo odolat. To byl cerven 2013. V tu dobu ani adekvatni nabidky neexistovaly, to az cca posledni rok zjistili, ze i40 pres 600 je neprodejny auto a tak je takovych nabidek ted nepomerne vic. Uprimne, cloveka co za ni pres 600 da, bych chtel poznat.

V cervnu tohoto roku jsem poptaval nahradu dosluhujici i30 a mel jsem takovou nabidku. Pro me vybavou i motorem mimo, ale treba by nekomu vyhovovalo, asi bych to jeste umel zaridit.
Přílohy
i40nabidka.jpg
i40nabidka.jpg (146.38 KiB) Zobrazeno 2847 x
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Malli
*
Příspěvky: 40
Registrován: 03 bře 2015, 23:23

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od Malli »

Hmm, tak to je hodně solidní nabídka - něco takového bych si představoval:). Jinak po I40 pokukuji už delší dobu a opravdu se mi velmi líbí. Vím, že má spoustu nedostatků a pravděpodobně hodně očekávaných návštěv servisů, ale tak nějak s tím počítám, nicméně jak píšeš, tak cena přes 600K je prostě podle mě u tohoto auta příliš a ani já přes takovou cenu nepůjdu.
Malli
*
Příspěvky: 40
Registrován: 03 bře 2015, 23:23

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od Malli »

Mimochodem Hardcam, jakou kalkulaci by si dovedl na výbavu premium/premium luxury?:)
karelmrak
**
Příspěvky: 385
Registrován: 22 čer 2014, 13:38

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od karelmrak »

Mám Premium a už bych jej nikdy nebral. Za tuto cenu dostanu 17 kola, kde kvůli nízkým pneu hobluji disky o chodník, a mizernou navigaci, kterou si mohu daleko lepší koupit i na našem trhu z Asie, umí toho víc a má volně přístupné update map několikrát do roka!
Malli
*
Příspěvky: 40
Registrován: 03 bře 2015, 23:23

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od Malli »

Hmm, o těch navigacích jsem slyšel hodně negativních názorů....nemají to třeba už teď u posledních modelů (2014-současnost) odladěné? Zdá se mi zvláštní, že čínská navigace (nic proti Číně) je lepší než originální.
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od robertbulko »

:hyu: i40 je výborné auto. Muchy, ktoré so sebou prináša sú vo väčšine prípadov kozmetické a v záruke odstraniteľné. Navigácia ma vždy doviedla do cieľa. Faktom je, že mapy nie su najaktuálnejšie, ale tak to je u všetkých značiek, snáď okrem tesly.
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1469
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od JoKo »

seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od robertbulko »

karelmrak píše:Mám Premium a už bych jej nikdy nebral. Za tuto cenu dostanu 17 kola, kde kvůli nízkým pneu hobluji disky o chodník, .....
Ak hobluješ disky o chodník, nebude to chyba auta. :P
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od Hardcam »

Asi tak.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
skuči
**
Příspěvky: 244
Registrován: 22 říj 2014, 19:58
Bydliště: Kolín

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od skuči »

to už vypadá velmi dobře... to by to mohlo umožňovat i funkci streaming ne?
Obrázek Spotřeba HYUNDAI i40 1,7 CRDi 100 kW / 136 HP
Premium White Crystal - manuál, černá kůže
Uživatelský avatar
Beri
**
Příspěvky: 253
Registrován: 26 led 2014, 09:30

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od Beri »

JoKo píše:ja len poznamku. po facelifte ma i40tka uz android auto...

https://www.youtube.com/watch?v=nqazkEW50pg

https://www.hyundai.news/models/how-and ... g-smarter/
To zní zajímavě. Nevíte zda to jde zprovoznit i na autech před FL? Předpokládám, že železo zůstalo stejný (možná se pletu), ale tohle by se mi možná i líbilo :wink:
Hyundai i40 CW, Premium, 1,7 CRDi, 100kW, 6A/T
karelmrak
**
Příspěvky: 385
Registrován: 22 čer 2014, 13:38

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od karelmrak »

robertbulko píše: Ak hobluješ disky o chodník, nebude to chyba auta. :P
Kdybys měl předtím, jako já, Mercedes E220, který měl takřka stejné rozměry a o něco menší rozvor, tak by to měl taky v oku a hobloval taky...
Jinak tvůj příspěvek asi nic nového nepřinesl, chtěl jsem zájemce upozornit na jedno úskalí!
Malli
*
Příspěvky: 40
Registrován: 03 bře 2015, 23:23

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od Malli »

Upozorněný na na hoblování disků je na místě (za to dík) i nad tím už jsem uvažoval - Premium verze(před FL se jmenovala STYLE) má menší kola, premium luxury(před FL se jmenovala PREMIUM) větší kola (víc trpí o chodníky atd.). Mimochodem docela mě zaujal AUTOANDROID, má to někdo na I40 tady z fóra? Pokud to zrcadlí všechny aplikace z telefonu, tak bych nepotřeboval používat inbuild navigaci, ale zrcadlil bych tu co mám v telefonu (na kterou jsem zvyklej a navíc ji zdarma aktualizuji).
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: Předváděčky cena dotaz

Příspěvek od robertbulko »

Malli píše:Upozorněný na na hoblování disků je na místě (za to dík) i nad tím už jsem uvažoval - Premium verze(před FL se jmenovala STYLE) má menší kola, premium luxury(před FL se jmenovala PREMIUM) ......
Na niektoré modely i40 nie je možné obuť menšie disky ako 17". Ochrániť disk sa dá min. 2 spôsobmi. Buď si dám pozor, alebo si kúpim obutie ako na obrázku nižšie.
Přílohy
ab_orig_36032283_pneumatiky-a-disky-hlinikove-disky-pneumatiky-0-elektrony-bmw-rad-5-r17-225-50r17.jpg
ab_orig_36032283_pneumatiky-a-disky-hlinikove-disky-pneumatiky-0-elektrony-bmw-rad-5-r17-225-50r17.jpg (45.72 KiB) Zobrazeno 2718 x
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Odpovědět

Zpět na „i40“