Tak Moravu asi nestihnu :-(

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Odpovědět
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

No tak to máš sakra pravdu.. každý auto ji potřebuje a čím víc máš najeto, tím víc věcí se objeví.. takže s tim počítej.. i já když sem kupoval káru, tak sem si nechal 20 tisíc stranou na nutný opravy po koupi, jako byl stopro rozvoďák atd...

No dneska sem v Kladně koupil ty svody i s těsněnim mezi katem a svodama a hned sem frčel dom, kde sme to na parkovišti s kámošem přehodili a pánové.. je to nebe a dudy :D
Motor si zas pěkně ševelí, už tam nic nebublá.. no a natankoval sem 18 litrů, vynuloval tacháč a uvidim jakej to má vliv na spotřebu.. jinak do otáček už jde ochotnějc, ale furt by to chtělo ten kat vyhodit :D

Jo a jinak na Kladně sem se samozřejmě sešel s naší členkou Cary, tak sme pokecali.. má to holka těžký, takže jí děkuju že si na mě udělala čas ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Reklama
 

black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Yurii píše:Kluci vaše příspěvky mě děsej... podle všeho tady všeobecně funguje ze kdyz chci neco udelat poradne, musim to udelat sam :?
Ja sem sice clovek technicky pomerne zrucnej ale co se aut tyce totalne vypatlanej, nevzdelanej a nezkusenej takze zadny "udelej si sam" u mne neprijde v uvahu :x navic bydlim v Praze takze dalsi minus i kdybych se do toho chtel precejen pustit.
Kua, ted jste mi nasadili brouka do hlavy... tak stary auto jako Scoupe 93 precejen bude chtit nejakou tu udrzbu. :roll:
ty jo tu prahu ti zavidim v tomhle, mraky autoservisu, velka konkurence, tam se urcite najdou poctivy podniky.. u nas je jich po okoli pet a pul a jeden vetsi zmrd nez druhej :(
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

No v Praze si myslim že se dá urkitě spolehnout na Hujera.. sice sem s nim zatim osobně nic nedělal, ale poskytl mi spoustu cenných rad a taky je hodně ochotnej.. a hlavně dělá v autorizovanym servisu Hyundai a je to náš člověk :twisted:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

To je pravda, uz mi bude vicemene jedno jestli je ten servis ve vedlejsi ctvrti nebo pres pul mesta. To mne trochu tesi.
Kdyz on se tu ukazuje pomerne malo tak jsem na nej uplne zapomnel.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Pajk
**
Příspěvky: 407
Registrován: 04 srp 2006, 13:22
Bydliště: Vraclav is near Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajk »

No někde na fóru dával číslo na mobil... 8) 8) 8)
Lantra kombi 1.6-G4GR,r.v. 97
ABS,klima,dálka
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

MartasZ píše:No v Praze si myslim že se dá urkitě spolehnout na Hujera.. sice sem s nim zatim osobně nic nedělal, ale poskytl mi spoustu cenných rad a taky je hodně ochotnej.. a hlavně dělá v autorizovanym servisu Hyundai a je to náš člověk :twisted:
To je pravda a taky mu to jelo na srazu o něco líp než mě :cry:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
Pajk
**
Příspěvky: 407
Registrován: 04 srp 2006, 13:22
Bydliště: Vraclav is near Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajk »

Kyrglík píše:
MartasZ píše:No v Praze si myslim že se dá urkitě spolehnout na Hujera.. sice sem s nim zatim osobně nic nedělal, ale poskytl mi spoustu cenných rad a taky je hodně ochotnej.. a hlavně dělá v autorizovanym servisu Hyundai a je to náš člověk :twisted:
To je pravda a taky mu to jelo na srazu o něco líp než mě :cry:
No,ale zas takovej rozdíl to nebyl... 8) 8) 8)
Lantra kombi 1.6-G4GR,r.v. 97
ABS,klima,dálka
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

4 Pajk:No nebyl,ale mohlo to bejt i lepší :wink: Ikdyž myslím že MarťasZ by mu na tý trati byl dobrým konkurentem...... 8)
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
lubin1281
**
Příspěvky: 187
Registrován: 02 bře 2006, 18:07
Bydliště: letovice

..

Příspěvek od lubin1281 »

NO KYRGLIKU ja myslim ze muzes byt spokojenej se svim auti pac on tam mel porad 2,7 V6 a ty 2,0 16V takze to byl slusnej vykon co jsi predvedl
byl tam nejakej vahovej rozdil ale stejne jsem ti fandil o stošest
lancia kappa 2.0 v5 20v 114kw
vysnene auto hyundai xg 350
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

Yurii píše:To je pravda, uz mi bude vicemene jedno jestli je ten servis ve vedlejsi ctvrti nebo pres pul mesta. To mne trochu tesi.
Kdyz on se tu ukazuje pomerne malo tak jsem na nej uplne zapomnel.
Ahoj!
Ja se na net dostanu az pozde vecer,posledni dobou je moc prace a casu malo.
Yurii:Kdyz budes neco potrebovat tak posli SZ rad pomuzu.
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Já už na to nemám sílu... pokračuje seriál o zmrdech, o lidech kterým svěříte to jediný co máte a věříte že udělaj všechno co slíbili :-(

A pak si zajedete do jinýho servisu, kde sou k vám férový a tam vám řeknou že to auto nebylo na stolici, že rozhodně nebyla měněná nápravnice, že ten tlumič co měnili je jinej, proto to má na jedný straně jinou výšku, že je nejpíš ohlá těhlice, proto má každý kolo jinej odklon a proto to táhne do prava.. že je to všechno tak zbastlený, že by se za to každej aspoň trochu soudnej mechanik musel stydět :-(

Bohužel tohle je realita která opět postihla mě a když sem se dozvěděl, že bude potřeba dát do auta kolem 40 tisíc, aby bylo v takovym stavu v jakym mělo bejt, když sem si to odvez od těch zmrdů, tak mě to málem položilo..

Vypadá to, že tenhle seriál bude mít ještě pár pokračování, tak se těšte :-(
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Josef »

Pokud jsi se po tý bouračce nebouchl moc do hlavičky a totálně nezmagořil, tak předpokládám :roll: , že jsi to nenechal dělat bez papírů :shock: (tj bez smlouvy s DPH, aby bylo zcela jasno). Jinak asi : Faktura s provedenými úkony - > soudní znalec - > kontrola provedených úkonů -> žaloba :roll: :roll: :roll:
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Hmm.. právě držim v ruce faktury a zakázkový listy a koukám že to měli perfektně promyšlený, takže na ně nemůžu.. co se týká klempíře, tak je tam napsáno jen klempířské práce :-( Ta nápravnice nejni napsaná nikde.. no bomba.. sem idiot :-(
Že já fakt dycky nalítnu takovým zmrdům.. Si můžem opravdu s Blackem podat ruku :-(
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

MartasZ píše:Hmm.. právě držim v ruce faktury a zakázkový listy a koukám že to měli perfektně promyšlený, takže na ně nemůžu.. co se týká klempíře, tak je tam napsáno jen klempířské práce :-( Ta nápravnice nejni napsaná nikde.. no bomba.. sem idiot :-(
Že já fakt dycky nalítnu takovým zmrdům.. Si můžem opravdu s Blackem podat ruku :-(
Tak to je Martasz v pr.....!To pak uz na ne tu palku,aby si ty zmrdi ty prachy neuzili.Martas neboj,skusim udelat nemozny,to mi ver a budu se snazit abys tu moravu stihnul.Na tamto zapomen a za to mam u tebe na morave vinko. :D
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Hujer píše:Tak to je Martasz v pr.....!To pak uz na ne tu palku,aby si ty zmrdi ty prachy neuzili.Martas neboj,skusim udelat nemozny,to mi ver a budu se snazit abys tu moravu stihnul.Na tamto zapomen a za to mam u tebe na morave vinko. :D
Až mi to vehnalo slzu do oka :oops:
Samozřejmě bude to nejlepší jaký na Moravě budou mít.. teda z těch levnějších :D
Nééé.. zkrátka děkuju předem a neboj, já jsem férovej a jak to půjde, urkitě všechno nějak dohodnem..
Díky
Jo jinak sem se cestou domů stavil u kluků na dílně, napnuli sme ten řemen, teď jsem zvědav jestli to za chvilku bude pískat, jedu do práce.. A dohodli se, že si jen nechám namíchat barvu, koupim kit a jeden víkend na to vlítnem a uděláme to, všechny ty oděrky.. oni maj pistoli, takže se to normálně stříkne.. aspoň to bude mít stejnou barvu :-) Já jim dělám kompy, oni mě auto, ruka ruku myje, tak bych byl blbej toho nevyužít :P
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“