praskly chladic

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

Odpovědět
Mephik
*
Příspěvky: 36
Registrován: 27 úno 2006, 22:38
Bydliště: Podivin
Kontaktovat uživatele:

praskly chladic

Příspěvek od Mephik »

zdravim, tak se stalo to co jsem pred 2 rokama spravoval zima dava autu zabrat jak je videt a pojizdky 5km sem a 5km tam kdyz jezdim do prace tak tomu taky moc nedavaji ale v cem je problem ...chladic ma nahore na tom plastu vedle vika prasklinu asi 7cm tesne pod housenkou kde to bylo minule vařený myslite že to pujde zase zalepit nebo budu muset kupovat cely novy chladič a nevite kolik tak cca stoji a kde se da sehnat dival jsem se na autokelly a u matejicka a nikde sem to nenasel na vrakaci mi rekli ze 60% z ceny noveho dilu coz se mi zda docela dost ..... tak nevim..... :(
Reklama
 

Uživatelský avatar
cypisek
***
Příspěvky: 699
Registrován: 08 črc 2005, 18:29
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cypisek »

a žebys tak aspoň napsal co to maš za sonatu ?? model, rok, obsah ???
jinak maji chladič třeba tady :
http://vseproauto.cz/
Hyundai Santa FE 2.2 CRDi
Škoda Fabia 2.0 LPG

bejvávalo ..
Škoda octavia 1.9 TDI 4x4
Pontiac trans sport 2.3 16v LPG
Hyundai sonata 2.0 16v LPG (2x)
Renault 21 1.8 LPG
Š 120 LPG
Š 110 R
Mephik
*
Příspěvky: 36
Registrován: 27 úno 2006, 22:38
Bydliště: Podivin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mephik »

na to sem zapomel je to rok 92, 2000ccm obsah a model 1 po faceliftu ,dneska sem byl u mechanika a rekl ze to zkusi zalepit ale diky za info.
Uživatelský avatar
Lukino
Moderátor
Příspěvky: 457
Registrován: 30 bře 2006, 10:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukino »

Na vrakovišti Praha-Štěrboholy mi chlapík říkal, že to dává někomu spravovat, ale co to vydrží nebo jakým způsobem to opravují netuším. Jinak ceny dílů na vrakovištích mi připadají mnohdy ujeté, věřím že chtějí za chladič 60% ceny nového, ale prodají Ti díl, který je na Tvůj model Sonaty 2,0 92 minimálně 14 let starý ...
Sonata 2.0 16V, 1993
Accent 1.3 12V, 1996
Uživatelský avatar
cypisek
***
Příspěvky: 699
Registrován: 08 črc 2005, 18:29
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

chladič

Příspěvek od cypisek »

Lukino : jojo máš pravdu, třeba jak si vezmu že ten chladič tam stoji třeba jen 2 roky na pospas přírodě a korozi .. a ma těch 12 let provozu :cry: .. asi možny bych taky těch 40% už raději doplatil a vím že mám novy :wink:
Hyundai Santa FE 2.2 CRDi
Škoda Fabia 2.0 LPG

bejvávalo ..
Škoda octavia 1.9 TDI 4x4
Pontiac trans sport 2.3 16v LPG
Hyundai sonata 2.0 16v LPG (2x)
Renault 21 1.8 LPG
Š 120 LPG
Š 110 R
Mephik
*
Příspěvky: 36
Registrován: 27 úno 2006, 22:38
Bydliště: Podivin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mephik »

tak dneska jsem si proto byl v servisu a mam to zavařený specialnim plastem kterej je docela drahej a navic to musel varit natrikrat aby to vydrzelo a stalo me to 600kc takze se mi to vyplatilo nez davat nejaky 2litry za druhej z vrakacu kterej by byl beztak taky pred svym koncem nebo 3500 za novej a tedka mam zase klidek takze kdyz se vam neco podobnyho stane neunahlujte se nekupujte novy nebo zanovni chladic a nechte zavarit...... :wink:
Odpovědět

Zpět na „SONATA“