Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

v techničáku je udaná maximálna rýchlosť myslím že 170 alebo 180km/h ...ja som s ním šiel tachometrových 200km/h ..
mx5/swiftsport/santafe/accent
Reklama
 

Uživatelský avatar
Petusko73
**
Příspěvky: 134
Registrován: 18 črc 2006, 17:39
Bydliště: Košice

Příspěvek od Petusko73 »

Chlapi ani neviete ako Vám závidím, že už mate svojich Accíkov doma. Potrebujem ešte došetriť zopár bubákov a dúfam že do leta bude môj. Už sa nemôžem dočkať.
Naposledy upravil(a) Petusko73 dne 12 led 2007, 12:47, celkem upraveno 1 x.
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Elegance, G9
Uživatelský avatar
MitoX
*
Příspěvky: 26
Registrován: 05 led 2007, 14:38

Příspěvek od MitoX »

Andy4 píše:mitoX: na 8. strane tohoto topicu su fotografie nášho accenta
hop, sorry, už je to dlhý thread, ďakujem
vedie NOVY ACCENT
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

ptal sem se ve Zlíne u Samohyla když accenta objednám v Crdi a v elegance tak 7 unora ho mam.. docela super termín..
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
kantorek
*
Příspěvky: 48
Registrován: 20 zář 2006, 22:43
Kontaktovat uživatele:

Po dlhsom case dalsi diesel ...

Příspěvek od kantorek »

Ahoj accentaci, nooo, konecne sa mi podarilo dostat sa tu po dlhsom case. Aby som zreferoval co a ako s mojim krasavcom ... pomaly sa blizim k najazdenym 5000 km, myslim, ze co sa tyka brzd nemam komentar, zatial k jazde same superlativy :) ... ale co sa tyka spotreby som mierne znepokojeny ale aj nie som. PC mi ukazuje spotrebu 7,2 co sa mi zda dost vysoke, lenze s dislacikom sa jazdi vyhradne 99% mesto, skoro nic mimo a musim priznat ze tie koniky nesetrim, stale vytacam niekde ku 2500 otackam ... no aj tak sa mi to zda trochu vela, myslite ze klesne ?

inac, na teba Lukas mam otazku ... kde si pozhanal taky pekny spojler na zadny kufor, hm ? normalne som sa na nho namotal ...

vy vsetci nadrzanci na disla, len vydrzte lebo to stoji za to, aj ked musim povedat ze ja som k nemu prisiel ani neviem ako ... proste sme 21.9. prisli do hyundaia v Kosiciach a cakal tam strieborny krasavec tak sme ho hned brali ... :)

ahojte
hans
Příspěvky: 2
Registrován: 12 led 2007, 21:57

Příspěvek od hans »

Asi v pondělí jdu v Ústí podepsat objednávku na Dynamic 1,4.Tak to tady už dlouho pročítám a chci vás požádat,jestli to víte,napište mi vaší skutečnou spotřebu,ne podle počítače,ale podle náplň jízda náplň. Už jsem z toho tumpachovej, kolik vám to fakt bere naturalu.
z.mirek
*
Příspěvky: 41
Registrován: 27 čer 2006, 20:16

Příspěvek od z.mirek »

Spotřeba po 2000km. Accent 1,4
1.do 90km\h. 6.7l. město 70%, zbytek 30% , otáčky do 3500.
2.100-140km\h. 7.8l. otáčky 4500. (dálnice)
3.město 100% 8.0l.
JoSp
*
Příspěvky: 82
Registrován: 30 zář 2006, 10:43

Accent 1.4, spotřeba, maximálka

Příspěvek od JoSp »

Ahojte,
tak jsem dneska vyzkoušel svého accentíka i na dálnici. Zatím jsem ho vozil jen po okrskách.
I když bylo dneska hodně větrno, tak stabilita byla ve 130 v pohodě. Motor na 130 točí cca 3800 což se projeví mírně zvýšeným hlukem v kabině, ale pořád je to na snesitelné úrovni. Neodolal jsem a vyzkoušel jsem taky maximálku. :D 1. pokus s bočním protivětrem 178/5200ot, 2. pokus zpátky na stejném místě ale s větrem mírně v zádech 195/5900 8). Pak ale začaly velké poryvy větru, tak jsem musel sundat nohu z plynu. I ve 160-170 naprosto v pohodě řiditelné. No možná by to na těch 200 vylezlo, talčil jsem to tam jak jsem mohl, ale nešlo to ... :D
Co se týče brzd, tak jsou pěkně dávkovatelné a poradí si i s vysokými rychlostmi, takže když bude třeba postarají se o bezpečné zpomalení.
Najel jsem 233km, se spotřebou 6,5 dle PP. Z toho 80km dálnice s "dynamickými měřeními" :). Před tím než jsem najel na dálnici cca 75km, ukazoval PP spotřebu 6.1, po jízdě po dálnici se to vyhouplo na 7.1 a pak to postupně klesalo. Kdybych to měl zhodnotit, řekl bych že reálná spotřeba mimo město bude mezi 6.2-6.5l. Mám nejeto 1750, takže se to ještě asi mírně posune dolů.
Čistě ve městě jsem to neměřil, ale docela bych věřil číslům od Z.Mirek. Vzhledem k tomu, že mimo město se člověk dostane na spotřebu udávanou výrobcem(kolem 6.2, neberu do toho tu dálnici), tak ve městě bych to viděl podobně jako Z.Mirek, tzn. cca 8l.
To Hans Nemyslím, že by odchylka PP od manuálního měření byla nějaká dramatická, jestli 0.2 či 0.3 tak to je úplně v klidu. Navíc, každý má jiný jízdní styl, což se právě může projvit oněmi 0.2 0.3l ..., takže to co se zde dočteš je spíše orientační a musíš si z toho udělat nějaký průměr...
z.mirek
*
Příspěvky: 41
Registrován: 27 čer 2006, 20:16

Příspěvek od z.mirek »

Ahoj JoSp.
Můžeš poradit, jak si ho zajížděl (styl).
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

KANTOREK: zdravím :) brali ste accenta od predajcu na jazere?? lebo podla SPZ (teda ak sú posledné dve čislice 99 ) som zahliadol jeden strieborný dynamic pri ekonomickej univerzite v KE a viem ze na prelome sept/okt predajca na moldavskej strieborný dynamic určite nemal :) bol to Tvoj? inak good luck, spotreba pojde dole !
mx5/swiftsport/santafe/accent
JoSp
*
Příspěvky: 82
Registrován: 30 zář 2006, 10:43

Příspěvek od JoSp »

To Z.Mirek
Ahoj, no hlavně se snažím používat pro zajetí kvalitní palivo, osobně VPower(kvůli aditivům, které zabraňují usazeninám, atd. - teda doufám, že to tam je :) ). Co se týče samotného zajíždění tak prvních 300km vyloženě volně max do 3000-3500ot. Pak už sem tam krátkodobě do 4500-5000. Kolem 1000 už jsem šel, opět krátkodobě, až do 6000. Vždy jen vytočení třeba 2ky a pak zase volně s celkem častým řazením i když to ani nebylo třeba. Např. rovinka 5-90, na chvíli na 4-90 a pak zase 5-90. Vytáčení vždy až s řádně prohřátým motrem. No a od teď (1700) už nemám obavy vytočit to k 5-6t i na delší dobu, viz mých 195km/h, musel jsem to na podlaze podržet delší dobu :D . Takže teď už to snad ani nezajíždím...
Jinak prodejce říkal, že do 2000km bych to neměl točit víc než do 3.5-4t, ale to jsem zavrhl, ať z toho není louda... :), stejně jsem to dělal i u Swifta a pohoda. Toš asi tak ...
Ještě co se týče té dnešní spotřeby, tak jsem jel sám, můj styl je spíše volnější, tzn. na 90-100km se nerozjižídm na plný plyn, řadím v 3.5-4t, do dědin dojíždím na 4 bez plynu atd., ale ne že bych byl brzda prvozu, jak je potřeba tak to řádně přitnu... 8)
Uživatelský avatar
kantorek
*
Příspěvky: 48
Registrován: 20 zář 2006, 22:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kantorek »

Andy4:
Jasnacka, hej, mam znacku s dvomi 9 na konci :) odhalil si ma ... Ako vravis, brali sme ho od predajcu z jazera. My sme chceli nieco kolo 400 tisic a vyzeralo to na Fiestu, Getz, Polo a podobne. Prisli sme na Moldavsku skusit Getza a tam sme videli toho svetlomodreho Accenta CRDi, normalne to bola laska na prvy pohlad a ked sme ho vyskusali, tak vec bola jasna. Lenze to bola predvadzacka a ze bola odlozena pre niekoho (mimochodom nemas ju ty :) ?) a ze ked tak ju mozme brat az koncom novembra a cakat na objednavany sa mi nechcelo a potom uplne nahodou sme sa dostali na Jazero, povodne so zamerom skusit Colta a tam stal strieborny kusok ... normane mi az zabehlo, ze je volny a mozme ho brat :) No nebolo co riesit :) ... tot cela nasa historia s nim :) ... a To ze si ma videl pred ekon.univerzitou v KE, to moze byt, lebo som student EU, takze je to prirodzene ... mne sa zda, ze som tiez videl par-krat bledomodry Accent pred skolou, nebol si to nahodou ty ? ... Mozno hej :) ... Inac mam otazku, mas na nom potahy ? My sme objednali u predajcu na jazere na mieru od nejakej ceskej firmy, lebo je problem zohnat na mieru potahy, nie kazdy ma vzor sedadla z noveho modelu 06 :( ...
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

kantorek: Tak predvádzačku nemáme, nechcelo sa nám na ňu čakať kým sa uvoľní :) Ja som bol accenta pozerať už niekedy na prelome mája/júna a práve na jazere,auto sme síce kupovali až v polovici augusta a ftedy diesla na východe mali iba na moldavskej....

Inak dosť často chodím do zdravotnej poisťovne blízko Ek.univerzity čiže na 99% bude naše auto :)

Poťahy som zatial neriešil, viem že už sú aj na nový model,Predajca poťahov mi povedal že si nieje istý strihom, ale v takom prípade treba objednať poťahy na Kiu Rio model 06 a tie sadnú určite!
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
Petusko73
**
Příspěvky: 134
Registrován: 18 črc 2006, 17:39
Bydliště: Košice

Příspěvek od Petusko73 »

Zaujímalo by ma, koľko vychádza havarijná poistka - ak ju niekto máte. Ďakujem.
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Elegance, G9
Uživatelský avatar
MEJZLIK
*
Příspěvky: 97
Registrován: 29 říj 2006, 13:46

Příspěvek od MEJZLIK »

Petusko73 píše:Zaujímalo by ma, koľko vychádza havarijná poistka - ak ju niekto máte. Ďakujem.
Ahoj mám svého ACCENTA 1.4I 2006 pojištěného u UNIQA pojišťovna, a.s. a mám pojistku ,,KASKO",což je povinné ručení + havarijní pojištění rozšířené a platím 9300kč. ročně Obrázek
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“