Mimoň 2007

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Já nejsu celebrita :oops: každej člen klubu je pro klub stejně důležitej jako ostatní.. nejni to o žádným nadřazování a podřazování.. všichni sme tam/tu.. páč máme rádi svý Hyundaie a to nás spojuje.. jeden umí to, druhej tento, třetí nic ale to nejni důležitý, důležitá je pohoda která vládne na srazu a že se dokážem dohodnout, že si rozumíme, že si pokecáme, zažijem něco, co bysme my sami se svým autíčkem nezažili a o tom to je.. všichni sme stejně důležitý ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Reklama
 

Wendulka
*
Příspěvky: 21
Registrován: 29 led 2007, 11:00

Příspěvek od Wendulka »

Ty jsi ale řešitel.. :lol: :oops:
Hoškovice nikdy více, radši kulku do palice! :)
shotik
****
Příspěvky: 1002
Registrován: 24 čer 2006, 13:42
Bydliště: Praha 9 Kbely
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shotik »

nove ja bych klidne misto cunete bral krocana )))) dela se to podle me kratsi dobu a je to vyborny . sme meli na otcovejch padesatinach dva takovy vypasence a cena asi litr za jednoho nazralo se z toho 40 lidi lus jeste zbylo :)))))) Obrázek
Hyundai Scoupe 1994 prodano
Hyundai COUPE FX 2.0 16V 1998 prodano
Fabia 1,9TDI prodano
Octavia II 1,9TDI
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Wendulka píše:Ty jsi ale řešitel.. :lol: :oops:
To jsem celej já :oops: :oops:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

shotik píše:nove ja bych klidne misto cunete bral krocana )))) dela se to podle me kratsi dobu a je to vyborny . sme meli na otcovejch padesatinach dva takovy vypasence a cena asi litr za jednoho nazralo se z toho 40 lidi lus jeste zbylo :)))))) Obrázek
No na krůti masíčko máme už svého patrona Farmáře,hudry,hudry a k tomu Hostánek (tamní značka pívíčka) velmi dobrá varianta!! 8) :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

2 MartasZ, Ivanek, Hujer, a black_sheep: Smozřejmě jsem to takhle nemyslel ale když koukám co jsem napsal, tak mi to z toho tak vychází :oops:
Abych to uveed na pravu míru, myslel jsem ty notoricky známější členy se kterejma se setkávám nejčastějc a mají nejvíc ohlasů :wink:
Bez těchhle by to tu bylo dost prázdný, nemyslíte? :) Já jo :wink:

EDIT: Hmm trošku se mi šoupnul význam slova celebrita do jinejch končin. 8)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

shotik píše:nove ja bych klidne misto cunete bral krocana )))) dela se to podle me kratsi dobu a je to vyborny . sme meli na otcovejch padesatinach dva takovy vypasence a cena asi litr za jednoho nazralo se z toho 40 lidi lus jeste zbylo :)))))) Obrázek
No, to je taky poutavá varianta.... :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Tak vam nevim co bych z toho vyberu, sele vs. krocani dobry je to oboje a fakt nehrozi ze bych se do ty doby stal vegetarianem :lol:
Uvidime co se odhlasuje :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Yurii píše:Tak vam nevim co bych z toho vyberu, sele vs. krocani dobry je to oboje a fakt nehrozi ze bych se do ty doby stal vegetarianem :lol:
Uvidime co se odhlasuje :)
No,tak my jsme tam měli hafo jídla takže jestli si dobře vzpomínám,tak Vipeho gulášek(ten jsem neměl :oops: )jak si se na něj nedostalo :lol: :lol: ,dále to byla Hanzova pečená grilovaná kuřátka,pak byli Farmářovi krůtí specialitky,jo Dráčkovi bílé párečky a jeho pečené gramofonky!! :lol: :lol: (Ty jsem sežral skoro všechny :oops: z důvodu,že ostatní už nemohli! :lol: :lol: Jo a Rastyho 10litrovej kbelík s křupkama fuj ještě teď je mi blbě :? ,když si na to vzpomenu :roll: :lol: :lol: Prostě samí dobroty!! 8)
Samozřejmě nesmím zapomenout na Farmářovo velký balení oříšku,to už se fakt nedalo :? Chudák to potom jedl sám!! :)
Samá dobrá jídelní společnost a o pítí ani nemluvě!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Mr.Scully
**
Příspěvky: 157
Registrován: 05 led 2006, 12:40
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Scully »

ivan píše:
Yurii píše:Tak vam nevim co bych z toho vyberu, sele vs. krocani dobry je to oboje a fakt nehrozi ze bych se do ty doby stal vegetarianem :lol:
Uvidime co se odhlasuje :)
No,tak my jsme tam měli hafo jídla takže jestli si dobře vzpomínám,tak Vipeho gulášek(ten jsem neměl :oops: )jak si se na něj nedostalo :lol: :lol: ,dále to byla Hanzova pečená grilovaná kuřátka,pak byli Farmářovi krůtí specialitky,jo Dráčkovi bílé párečky a jeho pečené gramofonky!! :lol: :lol: (Ty jsem sežral skoro všechny :oops: z důvodu,že ostatní už nemohli! :lol: :lol: Jo a Rastyho 10litrovej kbelík s křupkama fuj ještě teď je mi blbě :? ,když si na to vzpomenu :roll: :lol: :lol: Prostě samí dobroty!! 8)
Samozřejmě nesmím zapomenout na Farmářovo velký balení oříšku,to už se fakt nedalo :? Chudák to potom jedl sám!! :)
Samá dobrá jídelní společnost a o pítí ani nemluvě!! :wink:
No ty blaho, ze bych jeste zvazil svoji ucast? :lol: Mohli bysme s Kyrglikem dat spanilou jizdu z Plzne... ale nevim nevim, na prelom jara a leta chystam kompletni rekonstrukci bytu :(
dříve Hyundai Coupé 1.6 / 84 kW [R.I.P.]
teď BMW E46 330i / 170 kW [mazec!]
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

nooo... ale nějak si Ivánku zapoměl na Borkovi šnicle přeci :wink: :wink:
Jinak gulášek sem měl a byla to ňamka :P
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

MartasZ píše:Já nejsu celebrita :oops: každej člen klubu je pro klub stejně důležitej jako ostatní.. nejni to o žádným nadřazování a podřazování.. všichni sme tam/tu.. páč máme rádi svý Hyundaie a to nás spojuje.. jeden umí to, druhej tento, třetí nic ale to nejni důležitý, důležitá je pohoda která vládne na srazu a že se dokážem dohodnout, že si rozumíme, že si pokecáme, zažijem něco, co bysme my sami se svým autíčkem nezažili a o tom to je.. všichni sme stejně důležitý ;)
krasne a pravdive! sice to zavani komunistama ale v tomhle pripade je to jina :lol:
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

MartasZ píše:nooo... ale nějak si Ivánku zapoměl na Borkovi šnicle přeci :wink: :wink:
Jinak gulášek sem měl a byla to ňamka :P
Borkovi šnicle sem si nevzpoměl :oops: ,ale stejně zase jsem je propásl!! :evil: Jako vždycky!! :lol: :lol: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

black_sheep píše:
MartasZ píše:Já nejsu celebrita :oops: každej člen klubu je pro klub stejně důležitej jako ostatní.. nejni to o žádným nadřazování a podřazování.. všichni sme tam/tu.. páč máme rádi svý Hyundaie a to nás spojuje.. jeden umí to, druhej tento, třetí nic ale to nejni důležitý, důležitá je pohoda která vládne na srazu a že se dokážem dohodnout, že si rozumíme, že si pokecáme, zažijem něco, co bysme my sami se svým autíčkem nezažili a o tom to je.. všichni sme stejně důležitý ;)
krasne a pravdive! sice to zavani komunistama ale v tomhle pripade je to jina :lol:
Komunistama??? Člověče,vždyť to nemůžeš pamatovat!! Ono to tak zlí nebylo pokud jsi se nějak politicky neangažoval!!! Práci musel mít každej,když si měl práci,tak jsi dostal byt nebo bydlení,byla velká podpra rodinnýho života,manželské půjčky atd. To dneska není :cry:
To jenom mimo téma!!Ale všechno bylo všech a taky sme měli hovno abyl pokoj a né jako dneska!!! :evil: :roll: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

black_sheep píše:
MartasZ píše:Já nejsu celebrita :oops: každej člen klubu je pro klub stejně důležitej jako ostatní.. nejni to o žádným nadřazování a podřazování.. všichni sme tam/tu.. páč máme rádi svý Hyundaie a to nás spojuje.. jeden umí to, druhej tento, třetí nic ale to nejni důležitý, důležitá je pohoda která vládne na srazu a že se dokážem dohodnout, že si rozumíme, že si pokecáme, zažijem něco, co bysme my sami se svým autíčkem nezažili a o tom to je.. všichni sme stejně důležitý ;)
krasne a pravdive! sice to zavani komunistama ale v tomhle pripade je to jina :lol:
Komunistama??? Člověče,vždyť to nemůžeš pamatovat!! Ono to tak zlí nebylo pokud jsi se nějak politicky neangažoval!!! Práci musel mít každej,když si měl práci,tak jsi dostal byt nebo bydlení,byla velká podpra rodinnýho života,manželské půjčky atd. To dneska není :cry:
To jenom mimo téma!!Ale všechno bylo všech a taky sme měli hovno abyl pokoj a né jako dneska!!! :evil: :roll: :wink:
Ps. Hovno mám i dneska,a je jedno jestli byla doba taková nebo maková!! :P
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Odpovědět

Zpět na „Srazy“