Mimoň 2007

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4503
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

MartasZ píše:nooo... ale nějak si Ivánku zapoměl na Borkovi šnicle přeci :wink: :wink:
Jinak gulášek sem měl a byla to ňamka :P
Jj,dnes jsem si šlehnul jednu dávku kuřecích řízečků od tchýně k večeři :lol: .A musím uznat-vařit umí. 8) Ale taková krůta(dobře naložená)na grilu,to je taky ňamka :oops: .
Loučím se s pozdravem-řízkům zdar a šniclům zvlášť :!:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Reklama
 

Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Nu koukám že jak jde o jídlo tak je tady zase hromada příspěvků :P

My Plzeňáci jsme určitě pro Gábinky :lol: Ale nebráníme se jiným druhům,ne???
Jinak Mr.Scully-já pojedu určitě takže jestli se rozhodneš že frčíš taky,tak spanilka bude určitě :wink:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Kyrglajs, máš recht - jak de vo žranici, tak sou lidi v Čechách (a díky tomu nahóře, že nejen v Čechách :wink: ) stmelený coby dup, ale po tom...... no vono i předtim :lol: :lol: :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

ivan píše: Komunistama??? Člověče,vždyť to nemůžeš pamatovat!! Ono to tak zlí nebylo pokud jsi se nějak politicky neangažoval!!! Práci musel mít každej,když si měl práci,tak jsi dostal byt nebo bydlení,byla velká podpra rodinnýho života,manželské půjčky atd. To dneska není :cry:
To jenom mimo téma!!Ale všechno bylo všech a taky sme měli hovno abyl pokoj a né jako dneska!!! :evil: :roll: :wink:
mno ivanku nechcu se tady hadat o politice, mas pravdu ze z komunistu moc nepamatuju, ale ty taky nevis ze svych zazitku pac ty posledni leta uz tak drsny nebyli a tezko vis ceho byli schopny a znas to jako ja z vypraveni! nacisty jsem taky nezazil a vim co je to za svine, takze asi tak!

co se ty prace tyce? mno bezva napad, zni to fak moc krasne, az na malej detail... To ze mel kazdej jistotu prace znamenalo ze se nikdo nemusel snazit a ne vsude to fungovalo tak, jako kdyby nemel kazdej jistej svyho fleka nekde..

manzelsky pujcky apod? to je moc krasny tohleto, ale je otazka jak dlouho by to fungovalo ikdyby tu komunisti jeste byli, stat ma sotva na to fungovat jak je a natos podporovat mlady, to je bohuzel krutej fakt.. :roll:

mno, ono dneska to taky neni zrovna nak ruzovy, ale za to uz muzou ty co jsou zrovna ted u koryta, casem se to snad zmeni, ale bude to chtit jeste dlouho nez ty **** vymrou a zustanou tam jen normalni lidi :( da se rict, ze si za to muzem sami, pac my volime ty, co jsou nahore a kdyz kazdej vo tom jen diskutuje a pak ani nejde k volbam nebo si ani neprecte programy stran a volej stranu co prakticky prosazuje opak, to je pak tezky..

ale to uz jsem se nak rozkecal, doufam, ze nerozpoutam nakou horkou politickou diskuzi ale mozna by to tady alespon ozilo, teda, nez by se to tady vymlatilo :lol:
Uživatelský avatar
Mr.Scully
**
Příspěvky: 157
Registrován: 05 led 2006, 12:40
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Scully »

Taky nechci rozpoutat diskusi, protoze by to smerovalo do offtopicu, jen dve poznamky:
- komunisti byli, jsou a budou svine, proste vzdycky a kdyz vymrou, tak bude svet hned o neco malo krasnejsi
- at jste vpravo nebo vlevo (ja jsem hodne vpravo), tak svalovat neco na (jakoukoliv) vladu nema moc cenu... v dusledku jsme to vzdycky my Cesi, kteri vymyslime, jak stat okrast, souseda nasrat a manzelce zahnout. Jaky narod, takova vlada.

Procetl jsem tema a zda se mi to, nebo datum Mimone neni zatim urcene ani priblizne?
dříve Hyundai Coupé 1.6 / 84 kW [R.I.P.]
teď BMW E46 330i / 170 kW [mazec!]
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

Já jsem taky docela dost v pravo: zásadní chyba byla, že jsme v 89 všechny rudochy nepostříleli, oni si tu pak krásně s vekslákama privatizovali a teď vesele podnikaj a nám obyčejnejm smrtelníkům se smějou, jak se mezi sebou hašteříme. Komunismus byl a je nádor a ten se musí léčit a vůbec nejlépe je jej odoperovat, ale dost už zde politiky to neni pro toto fórum dobré.
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4503
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

No vidíš a já si dodnes myslel,že jsi bolševik Macháčku :shock: .To proto,že se řídíš heslem-poručím větru,dešti a pošlu to k Borkovi. :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Tak já rozumím politice jako koza vyšívání,takže budu mluvit raději o tom jídle :P Já to vidím asi tak.Když se nedohodnem na sudu,tak beru basu.Když se nedohodnem na mase,tak beru maso...No a taky plnou nádrž benzinu,olej...A hurá na dráhuuuuuuuuu :P
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

Borek píše:No vidíš a já si dodnes myslel,že jsi bolševik Macháčku :shock: .To proto,že se řídíš heslem-poručím větru,dešti a pošlu to k Borkovi. :lol:
Jo kdybych tohle dokázal, tak ti posílám jen sluníčko, protože tvoje autíko je k tomu stvořený - užívat si jízdy za krásného počasí. Taky mě vytáčí :evil: a dohání až k slzám :cry: , když musím vyjet do té zimní slánky a to mám jen obyč Lantřičku. A ta letošní létozima je fakt šílená.
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

Co se to tady děje když tady není Mates??? Začala zase šniclmánie??? Taky mám rád ham ham :lol:
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Mates píše:Co se to tady děje když tady není Mates??? Začala zase šniclmánie??? Taky mám rád ham ham :lol:
To víš, přímo válka, ale co naděláš, já tu taky moc nejsem, tak ani nevím o co GO???!! :lol: :lol: :lol:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4503
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

macháček píše:
Borek píše:No vidíš a já si dodnes myslel,že jsi bolševik Macháčku :shock: .To proto,že se řídíš heslem-poručím větru,dešti a pošlu to k Borkovi. :lol:
Jo kdybych tohle dokázal, tak ti posílám jen sluníčko, protože tvoje autíko je k tomu stvořený - užívat si jízdy za krásného počasí. Taky mě vytáčí :evil: a dohání až k slzám :cry: , když musím vyjet do té zimní slánky a to mám jen obyč Lantřičku. A ta letošní létozima je fakt šílená.
Díky,teď je tady docela slušné počasí-občas poprchává,ale hlavně,že není na silnici ta slaná břečka. :wink: Protože jsou někde již jarní prázdniny,tak v Orlických horách(Deštné,Říčky)je sněhu dost-to jen,kdyby někdo plánoval lyžovačku. 8)
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Mr.Getz
*
Příspěvky: 24
Registrován: 03 úno 2007, 23:05
Bydliště: Řisuty-Slaný

Mimoň 2007

Příspěvek od Mr.Getz »

No kluci,mě by to bylo celkem jedno,hlavně,aby to nebylo před výplatou... :lol:
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimoň 2007

Příspěvek od M.a.d.y »

Mr.Getz píše:No kluci,mě by to bylo celkem jedno,hlavně,aby to nebylo před výplatou... :lol:
Jo tak to by bylo dosti špatný :cry:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Nu tak už začněte šetřit teď a máte to...ne???Vždyť ten sraz zas tolik nestojí..Něco benzin,něco jídlo..........Určitě všichni vyhazujete za spoustu jiných"nepotřebných"věcí... :wink:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Odpovědět

Zpět na „Srazy“