Vypadávání jedničky

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Odpovědět
jerry
*
Příspěvky: 21
Registrován: 02 bře 2007, 14:55

Vypadávání jedničky

Příspěvek od jerry »

Mám problém: občas mi při rozjezdu vypadne jednička. Jiná rychlost to nedělá.Problém je v tom ,že to třeba vypadne, pak zase i měsíc nic, potom to zase dvakrát vypadne a zase řádově týdny nic.V servisu mě odpálkovali že jim to neudělalo, a že mám počkat až se to úplně vysype.
Máte někdo podobný problém?
Pozn: Getz 1.5GRDi 3 válec.Ještě v záruce.
Reklama
 

Macek_X
*
Příspěvky: 49
Registrován: 07 úno 2006, 15:49
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek_X »

nevim no je to jen můj nazor moc se v tom nevyznám ale mě parkrat vyskočila zpatečka ovšem to byla špatně zařazena nebyla dotlačena uplně.. ale je to takřka jiny motor a převodovka..problém může byt uplně jiny..
Hyundai Pony 1.3 LS 3.dveř
a nový člen rodiny Getzík 1,4 Dynamic
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Hledal bych problém v lanovodech nebo táhle řazení. Neznám ale Getzíky, je to jen můj tip...
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
vipe

Příspěvek od vipe »

Jak píše Hanz, lanovody a táhla třeba to někde ujelo,ale to by měl vědět servis a ne tě odpálkovat s tím že máš přijet až se to úplně rozpadne :twisted: asi čekaj až ti skončí záruka a potom tě natáhnou jak cvindu. Ještě se můžeš podívat na olej jestli se tam něco neděje, vypustit a třeba tam něco vyplave.
Zase ochota servisu se v záruce na něco kouknout na bodu mrazu. Kdyby alespoň neměly blbý kecy a trocha diplomacie by jim taky neuškodila, ale zákazník je pro ně asi něco podřadnýho. :roll:
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

...a ještě bych to řešil co nejrychleji, protože se ti časem nesouměrně ochodí soukolí a ten kvalt ti bude vyskakovat stále častěji....
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Tommas33
**
Příspěvky: 475
Registrován: 03 pro 2006, 09:51
Bydliště: Křenovice u Slavkova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommas33 »

Nevím jak je to u Getsíka,ale u Accenta jsem si pošteloval táhylka a bylo to ok.
Accent 1.3 12v 97:Láska se kterou jsem se těžce loučil.Sonata 2.0 16v už taky minulost...nyní Škoda felicia combi 1.9 d provoz na eko naftu 1.30kc km...Citroen xantia 2.0HDi
jerry
*
Příspěvky: 21
Registrován: 02 bře 2007, 14:55

Příspěvek od jerry »

Ten getz je servisovaný, včera jsem měl garančku,Ty lanovody jsem bral jako první já sám. Buďto je nějak nakopnutý synchron, nebo může být prasklá pružina nad zajišťovací kuličkou na hřídeli, nebo mmůže řadící vidlice zabírat při zařazení 1 zároveň i 3.
Jelikož je to v záruce tak se v tom nemůžu hrabat. Ptal sem se ještě i v jiném servise(přímo u zástupce značky) a bylo to stejné: mám počkat až se to bude projevovat i v servisu.
Šlo mi o to ,zda někdo neměl stejné potíže.
Uživatelský avatar
Pavel M
***
Příspěvky: 508
Registrován: 15 srp 2005, 21:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pavel M »

U Santa Fe mě vypadávala zpátečka,pouze při prudčím zabrání.Nakonec ve 12 000kmservis měnil celou převodovku na záruku. :lol:
Hyundai Santa Fe CRDi 2.0 VGTr.v.2005-2008,Hyundai Santa Fe Elegance 2,2 r.v.2008-2013-Subaru xv 2013-
Odpovědět

Zpět na „GETZ“