Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

My všetci jazdíme, a pritom nemáme potrebu písať :lol: :lol: :lol:
mx5/swiftsport/santafe/accent
Reklama
 

Uživatelský avatar
Petusko73
**
Příspěvky: 134
Registrován: 18 črc 2006, 17:39
Bydliště: Košice

Příspěvek od Petusko73 »

To je znamenie, že sú asi všetci s autíčkami spokojní :D.
Naposledy upravil(a) Petusko73 dne 15 bře 2007, 14:40, celkem upraveno 1 x.
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Elegance, G9
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

...samozrejme :lol: zajtra uvidíme či aj so servisom
mx5/swiftsport/santafe/accent
JoSp
*
Příspěvky: 82
Registrován: 30 zář 2006, 10:43

Příspěvek od JoSp »

Tak já trošku něco přidám k benzínu 1.4 :)

Problém se studeným motorem po výměně FW v řidící jednotce definitivně pryč - vyzkoušeno při různých teplotách. Chladicí kapalina byla dolita a po 700km(dálnice) se to ani nehlo, takže to byla asi jen nějaká bublina...

Minulý pátek jsem to projel do Prahy na výstavu motorek, takže na dálnici(bydliště>Olomouc>Brno>Praha a zpět) je to naprosto v pohodě, cestovní rychlost okolo 140 stabilně. Při tacho 130 spotřeba zhruba 7,5; při tacho 140 spotřeba zhruba 8l. Měřeno výpočtem litry/km. Jinak odchylka tacho je při 140 asi 9-10km, tzn. reál 131-132(pomohla navigace :) ).
Palubák mi ukazuje průměrnou spotřebu asi o 0.4 mín než je skutečnost, nevím čím by to mohlo být. Vím, že to je jen přibližně, ale o půl litru mimo je celkem velká odchylka :). Nevím jestli to nemůže být tím v-powerem, ale to snad ne. A taky mě překvapilo, že je to míň, vím , že jste tady psali, že vám to ukazuje víc, teda alespoň Andy4 u dieslu, pokud se pamatuji dobře...
Jinak naprostá spokojenost. Trošku jsem si stěžoval, že mi tam něco drnčí, ale úplně jsem zapoměl na brýle ve stropním držáku :oops: , takže je po vrzání :D

Tak asi tak, tak ať Vám to jezdí... :)

BTW : Atrexi, už máš vyměněný FW ?
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

Serwis na 15tis KM .... 6700,- ...geometria bola v háji
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

?

Příspěvek od David C3 »

Geometrie? za tak malo km? tak to ja sem dělal první geo po 100tis při výměně čepu řízení.. tak snad to bude v poho.. asi jsou u vas horší cesty.. tak at auta jezdí!!
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Kcheml
*
Příspěvky: 77
Registrován: 14 bře 2007, 18:44
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kcheml »

Zdravím budoucí kolegy. Zítra si jdu vybrat barvu (a s tím spojený termín dodání :? ) svého nového Accenta. S chutí jsem si přečetl všechny Vaše příspěvky a děkuji za podnětné informace.

Budu si pořizovat 1.4 benzín elegance, chtěl jsem 1.6, ale ty se k nám prý vůbec nedováží, v systému nemají ani katalogové číslo. Což bylo pro mě drobné zklamání. Barvičku bych chtěl ideálně Celadon Blue, ale to závisí na termínu dodání. Mohl bych mít okamžitě zlatou, navíc s drobnou slevou ve výši 5.000,- Kč (jde o výstavní kus)... jenže modrá je dobrá, tak uvidím zítra, jak mi která padne do oka.

Jinak na světě je nová recenze na Automixu, tentokrát jde o diesela:
http://automix.centrum.cz/testy/clanek.phtml?id=9207
Janjan
**
Příspěvky: 186
Registrován: 29 pro 2005, 20:53
Bydliště: Třinec

Příspěvek od Janjan »

4 Kcheml. To Ti řekl prodejce, že se 1.6 benzín nedováží? Proč ji tedy mají v nabídce? Kdybych si kupoval Accenta, chtěl bych právě s tímto motorem :evil: .
GETZ Dynamic 1.1/48kW
Kcheml
*
Příspěvky: 77
Registrován: 14 bře 2007, 18:44
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kcheml »

Janjan píše:4 Kcheml. To Ti řekl prodejce, že se 1.6 benzín nedováží? Proč ji tedy mají v nabídce? Kdybych si kupoval Accenta, chtěl bych právě s tímto motorem :evil: .
Jojo, to mi řekla paní přímo v autosalonu. Koukal jsem jí přes rameno, když to hledala v systému, jestli by to třeba nešlo objednat a opravdu to tam nemělo ani vlastní katalogové číslo. Docela mě to naštvalo, taky nechápu, proč ji mají v ceníku... :evil:
Janjan
**
Příspěvky: 186
Registrován: 29 pro 2005, 20:53
Bydliště: Třinec

Příspěvek od Janjan »

Kcheml píše:
Janjan píše:4 Kcheml. To Ti řekl prodejce, že se 1.6 benzín nedováží? Proč ji tedy mají v nabídce? Kdybych si kupoval Accenta, chtěl bych právě s tímto motorem :evil: .
Jojo, to mi řekla paní přímo v autosalonu. Koukal jsem jí přes rameno, když to hledala v systému, jestli by to třeba nešlo objednat a opravdu to tam nemělo ani vlastní katalogové číslo. Docela mě to naštvalo, taky nechápu, proč ji mají v ceníku... :evil:
To mi hlava nebere :evil: . Asi se půjdu zeptat svýho prodejce.
GETZ Dynamic 1.1/48kW
Uživatelský avatar
Pavel46
*
Příspěvky: 82
Registrován: 11 úno 2007, 11:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Pavel46 »

Kcheml píše:Zdravím budoucí kolegy. Zítra si jdu vybrat barvu (a s tím spojený termín dodání :? ) svého nového Accenta. S chutí jsem si přečetl všechny Vaše příspěvky a děkuji za podnětné informace.

Budu si pořizovat 1.4 benzín elegance, chtěl jsem 1.6, ale ty se k nám prý vůbec nedováží, v systému nemají ani katalogové číslo. Což bylo pro mě drobné zklamání. Barvičku bych chtěl ideálně Celadon Blue, ale to závisí na termínu dodání. Mohl bych mít okamžitě zlatou, navíc s drobnou slevou ve výši 5.000,- Kč (jde o výstavní kus)... jenže modrá je dobrá, tak uvidím zítra, jak mi která padne do oka.

Jinak na světě je nová recenze na Automixu, tentokrát jde o diesela:
http://automix.centrum.cz/testy/clanek.phtml?id=9207
1.4 Eleganci zlato-béžovou, světlý interiér jsem si dovezl 14.2. - zatím spokojen, snad budeš taky, hodně hezkých kilometrů :D Pavel
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

hmmm barva taky bych asi váhal mezi zlatou a stříbrnou.. tyhle barvy sem viděl na salonu Hyundai v Butovicich.. vypadyly moooooc hezky
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
z.mirek
*
Příspěvky: 41
Registrován: 27 čer 2006, 20:16

Příspěvek od z.mirek »

Jaký je váš názor na Modul autom. zavírání oken
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

Modul mi blbne, niekedy vytiahne niektore z okien len do polovice .... reklamovať to budem buduci týžden.
mx5/swiftsport/santafe/accent
dudu
*
Příspěvky: 68
Registrován: 03 lis 2006, 12:47
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od dudu »

Zdravím accentakov!! Tiež mám problém pri studenom štarte (1,4 benzin) tak som dnes volal do servisu v Ba či už majú nový software a vraj až o dva týždne, tak si musím počkať.

Neviem ako, ale stratil som kryt poistkovej skrinky co je v priestore motora. Bol som si ho objednať minulý týždeň a dnes mi oznámili že to nemaju ani v sklade v Prahe tak si musim pockat dlhsie. Čo iné mo ostába...
Auto zatial šlape peknw už mám 7500 km. Lem tá spotreba sa mi nejak prestáva páčiť. Rozmýšľam či to nemôže byť tým, ze som začal tankovať na inej benzínke.
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“