Rádio - 10,25"

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pedro76
**
Příspěvky: 288
Registrován: 23 srp 2021, 08:55

Re: Rádio - 10,25"

Příspěvek od Pedro76 »

Bylo tam Ano/Ne (Dotaz stál že zobrazit oznámení).. ale pak jsem tu zprávu normálně našel v Upozorněních... aspoň v Tucsonu je to na poslední obrazovce Infotainmentu.... z Homepage 2 x swipe doleva....počítám že na i30 Gen5W to bude stejný...

http://webmanual.hyundai.com/STD_GEN5W/ ... otice.html
Hyundai Tucson NX4 1,6 T-GDI MHEV IMT 132kW/180k Style Premium Sunset Red
Hyundai i30 1,6 T-GDI Hatchback Go Czech Red 2016 (prodáno)
Reklama
 

Sprite
**
Příspěvky: 273
Registrován: 05 pro 2022, 14:49

Re: Rádio - 10,25"

Příspěvek od Sprite »

Nevíte prosím někdo, jestli lze u tohoto rádia nějak uložit vybrané stanice v pořadí, v jakém bych je chtěl já?

Hledal jsem, zkoušel jsem různě podržet tlačítko déle (tak jako to funguje u jiných značek, že se naladí stanice, podrží se déle tlačítko nebo číslo pozice, na kterou chci tuto stanici uložit a po pípnutí je uložena) ale nic jsem nenašel a nepřišel jsem na to, jak by to mohlo jít.

Funguje samozřejmě označení stanice hvězdičkou, což ji přidá dolů do seznamu oblíbených stanic, ale tam jsou všechny stanice automaticky seřazeny podle abecedy. Což mi nevyhovuje a rád bych si je seřadil podle svého pořadí.

Moc díky, pokud někdo poradí, jak by to mohlo jít (pokud to vůbec jde). :)
PeterOV
*
Příspěvky: 40
Registrován: 10 čer 2021, 10:04

Re: Rádio - 10,25"

Příspěvek od PeterOV »

Je to bida, ani me se to nepodarilo. Zrejme to nejde :(
Aleš !!!
*
Příspěvky: 20
Registrován: 08 srp 2024, 15:19

Re: Rádio - 10,25"

Příspěvek od Aleš !!! »

Zdravím všechny, konečně to napíšu do správného tématu :lol: Nějak nemůžu aktualizovat systém, nedávno vyšel update, tak to přes ten program stáhnu, hodím na flashku, zapojím do auta a nic, tlačítko aktualizovat je pořád šedé, nic se neděje, jen mi to napíše, že nebyly nalezeny žádné mult.med. soubory. Vyzkoušeny už dvě flashky. Zkoušel už to někdo? Už mě napadlo to hodit kvůli tomu do servisu ](*,) Líbí se mi hlavně přidání apky soundcloud. A jak je to s OTA aktualizací? Chodí to vůbec na i30ku už nebo zatím jen na ten ioniq? Díky, hezký víkend všem.
Hyundai i30 kombi N LINE FL 1.5 T-GDI Meta Blue Pearl.
Kia Ceed kombi 1.4
Škoda Fabia 1.4
Uživatelský avatar
Pedro76
**
Příspěvky: 288
Registrován: 23 srp 2021, 08:55

Re: Rádio - 10,25"

Příspěvek od Pedro76 »

Ahoj,

jestli ti jde primárně o SoundHound, tak ti asi zkazím radost, v nové aktualizaci byl z GEN5W odebrán... :-( důvod můžeme akurát spekulovat....
OTA je na Gen5W pouze pro Ioniq5.... a jinak si myslím to nebude u GEN5W...až ccNC (tedy nové modely) mají OTA..ale už čoskoro placené... :-)

no a aktualizace.... měl jsem ze začátku problém že jednotka to nepoznala.... ale pomohlo mi že jsem stahoval instalátorem rovnou na Flasku a nenechat počítač zamknout při stahování/kopírování..... používám Samsung 64GB Flasku (takovou mini čudl, stejnou mám na hudbu že z USB nečučí)... a bez problémů...
Hyundai Tucson NX4 1,6 T-GDI MHEV IMT 132kW/180k Style Premium Sunset Red
Hyundai i30 1,6 T-GDI Hatchback Go Czech Red 2016 (prodáno)
Uživatelský avatar
Pedro76
**
Příspěvky: 288
Registrován: 23 srp 2021, 08:55

Re: Rádio - 10,25"

Příspěvek od Pedro76 »

jo a ty píšeš o SoundCloudu... tak ten je taky jen pro ty nové systémy ccNC... na Gen5W to není.... ten changelog na update stránce je psaný obecně... na naše starouše už toho nového nebude nejspíš nic...
Hyundai Tucson NX4 1,6 T-GDI MHEV IMT 132kW/180k Style Premium Sunset Red
Hyundai i30 1,6 T-GDI Hatchback Go Czech Red 2016 (prodáno)
Aleš !!!
*
Příspěvky: 20
Registrován: 08 srp 2024, 15:19

Re: Rádio - 10,25"

Příspěvek od Aleš !!! »

Aha, tak to jsi mě moc nepotěšil teda. Ale i tak díky, no vyzkouším ještě jinou flashku aspoň..
Hyundai i30 kombi N LINE FL 1.5 T-GDI Meta Blue Pearl.
Kia Ceed kombi 1.4
Škoda Fabia 1.4
Aleš !!!
*
Příspěvky: 20
Registrován: 08 srp 2024, 15:19

Re: Rádio - 10,25"

Příspěvek od Aleš !!! »

Tak jsem se dozvěděl od podpory že ta aktualizace se mě netýká, že mám nový model a aktualizace by měla vyjít zhruba do měsíce zvlášť :D
Hyundai i30 kombi N LINE FL 1.5 T-GDI Meta Blue Pearl.
Kia Ceed kombi 1.4
Škoda Fabia 1.4
Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Elektronika“