Klimatizacia / chladic / kurenie TUCSON

Hyundai Tucson 1. generace 2004 - 2010 (JM) - nástupcem byla ix35 v letech 2010 - 2015.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Il_Spikee
*
Příspěvky: 35
Registrován: 23 črc 2023, 19:13

Re: Klimatizacia / chladic / kurenie TUCSON

Příspěvek od Il_Spikee »

Áno zakaždým plnením. Únikom ti nebude lebo pri poslednom plnení som mal cca 300 z 510 a predtým mi prestala ísť keď som mal cca 50
Reklama
 

Il_Spikee
*
Příspěvky: 35
Registrován: 23 črc 2023, 19:13

Re: Klimatizacia / chladic / kurenie TUCSON

Příspěvek od Il_Spikee »

Ahojte viete mi ešte niečo poradiť s klímou? Už som vymenil kompresor za nový expanzný ventil naplnil znova a stále chladí len cca hodinu a potom sa všetko namrazi expanzný ventil trubky a prestáva fúkať aj vzduch čo všetko zamrzne. Poradili mi že si mám pozrieť snímač na vymarniku ale neviem kde ho nájdem pod palubovkou
nostromo23
Příspěvky: 2
Registrován: 02 zář 2024, 11:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Klimatizacia / chladic / kurenie TUCSON

Příspěvek od nostromo23 »

pokud jde o klimatizaci v Tucsonu, většina moderních aut automaticky vypíná klimatizaci, když teplota venku klesne pod určitou hodnotu, obvykle kolem +5 °C, aby se zabránilo poškození systému. To znamená, že pokud je venku chladno, klimatizace může přestat fungovat nebo se automaticky vypne, i když je zapnutá. Pokud chceš klimatizaci vypnout úplně, mělo by to jít přes ovládací panel, kde můžeš vypnout jak kompresor klimatizace, tak ventilátor. U některých modelů může být možné i deaktivovat automatické zapnutí klimatizace při spuštění systému. Doporučuji nahlédnout do manuálu vozidla nebo se poradit se servisem, pokud potřebuješ podrobnější informace.
https://autoupdate.cz/
Il_Spikee
*
Příspěvky: 35
Registrován: 23 črc 2023, 19:13

Re: Klimatizacia / chladic / kurenie TUCSON

Příspěvek od Il_Spikee »

To nebude tým. Veď vonku je 35 stupňov
Odpovědět

Zpět na „Tucson I“