Sleva na nové auto od dealera

Tato sekce je určena těm, kteří zvažují koupi vozu Hyundai (ne Hyunday).

Moderátoři: Farrael, Lantra Luke, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
kremilek10
**
Příspěvky: 105
Registrován: 01 dub 2021, 20:09

Re: Sleva na nové auto od dealera

Příspěvek od kremilek10 »

Kosmik jedina sleva ktera mela smysl, byla zamestnanecka (snad jeste funguje). CIli pokud mas nekoho kdo pracuje v Hyundai mas sanci, pripadne se tu najdou i zamestananci z Hyundaie, kteri ti to za uplatu umozni. ALE pozor, u delara bych zjistil, jestli po te tve sleve je mozne tu zamestnaneckou dodatecne uplatnit (a o tom velmi pochybuji).
Tucson 1.6 T-GDi 110 kW Start manuál, barva Dark Teal Metallic, 7/2021
Kia Cee'd SW 1.4 CVVT Anniversary Plus, barva Blue Space, 4/2015
Reklama
 

Uživatelský avatar
Kosmik
Příspěvky: 4
Registrován: 16 říj 2024, 09:59

Re: Sleva na nové auto od dealera

Příspěvek od Kosmik »

kremilek10 píše: 16 říj 2024, 10:39 Kosmik jedina sleva ktera mela smysl, byla zamestnanecka (snad jeste funguje). CIli pokud mas nekoho kdo pracuje v Hyundai mas sanci, pripadne se tu najdou i zamestananci z Hyundaie, kteri ti to za uplatu umozni. ALE pozor, u delara bych zjistil, jestli po te tve sleve je mozne tu zamestnaneckou dodatecne uplatnit (a o tom velmi pochybuji).
Díky za odpověď. Nikoho, kdo by se podobal zaměstnanci Hyundai ve svém okolí neznám :-k (jen vtip, ale opravdu neznám)
Ale vážně. Myslím že i dealer se v té záplavě slov zmínil, že když uplatním tu slevu na ZTP, už vlastně nemám s ničím víc počítat. Ale kdo by už věřil dealerům. Kupuji nové auto poprvé v životě a tak nevím. Třeba mě se ta sleva zdá poměrně velkorysá, ale opravdu mám nulovou zkušenost v tom co je možné. Jako příklad uvedu, že když jsem dostal slevu na tarif od mobilního operátora, taky jsem myslel, že je celkem dost slušná, ale bylo by možné uvažovat o ještě lepší ceně, ale byl jsem vyveden z omylu s tím, že jsem dostal prakticky maximum možného pro běžného smrtelníka. No a pak jsem ještě slyšel cosi o ofocení techničáku stávajícího vozidla, přičemž nedojde k odprodeji na protiúčet, ale sleva vznikne. No nic. Zkusím za klukem ještě skočit a vyzkoušet, co půjde. Každopádně dík. :wink:
Uživatelský avatar
Maras
*****
Příspěvky: 1791
Registrován: 09 srp 2020, 14:44

Re: Sleva na nové auto od dealera

Příspěvek od Maras »

Slevu od zaměstnance Hyundai Nošovice určitě nedostaneš, ta platí jen pro vozy vyráběné tam, tedy Kona, Tucson a i30 a navíc by jsi měl být s tím zaměstnancem prokazatelně příbuzný, nebo v dlouhodobém řekněme kamarádství.
No a Bayon je v kategorii levných aut, takže moc co očekávat víc je spíš iluzí. Ještě by stálo zato zvážit volbu dealera, protože někteří jsou více štědří např Rýmařov. Tam k novému vozu dají i zimní pneu zadara, plnou nádrž, dálniční známku.
Hyundai i30 HB 1.5 DPi 81 Kw Smart
Hyundai i30 HB 1.5 DPi 81kw Comfort
Hyundai i30 GDW 1.6 MPI 88 kW Ambassador
HONDA Jazz 1.4 73kW
Ford Focus II Combi 1.6 74kW
Š.120,Favorit,Fabia...
Mi.Ha.
**
Příspěvky: 324
Registrován: 18 led 2022, 23:40

Re: Sleva na nové auto od dealera

Příspěvek od Mi.Ha. »

Máš slevu 16%od dealera ,od státu máš také příspěvek na ZTP, alespoň příbuzná to tak dostala cca 200000kc na pořízení auta.
Tak to už pak je hodně dobrý,koupila lehce jetou Scalu v plné.
Uživatelský avatar
Kosmik
Příspěvky: 4
Registrován: 16 říj 2024, 09:59

Re: Sleva na nové auto od dealera

Příspěvek od Kosmik »

Mi.Ha. píše: 16 říj 2024, 16:28 Máš slevu 16%od dealera ,od státu máš také příspěvek na ZTP, alespoň příbuzná to tak dostala cca 200000kc na pořízení auta.
Tak to už pak je hodně dobrý,koupila lehce jetou Scalu v plné.
Ne, bohužel žádný příspěvek od státu nedostanu, protože srdce pracující na 30% není podle státu dostatečný důvod, takže si vůz financuji sám z celoživotních úspor. Proto se snažím dopátrat, jestli je možno dosáhnout víc. Jeté auto nechci, a to ani lehce, pokud nebudu znát na 100% jeho historii, což je prakticky vyloučené i s Cebií a podobnými službami. Kdybych dostal 200.000 od státu, odpočet DPH, který k tomu náleží a navíc slevu 80.000 od dealera, tak bych měl auto zadarmo a nekladl bych tady dotazy na slevu :)
Uživatelský avatar
Kosmik
Příspěvky: 4
Registrován: 16 říj 2024, 09:59

Re: Sleva na nové auto od dealera

Příspěvek od Kosmik »

Maras píše: 16 říj 2024, 16:01 Slevu od zaměstnance Hyundai Nošovice určitě nedostaneš, ta platí jen pro vozy vyráběné tam, tedy Kona, Tucson a i30 a navíc by jsi měl být s tím zaměstnancem prokazatelně příbuzný, nebo v dlouhodobém řekněme kamarádství.
No a Bayon je v kategorii levných aut, takže moc co očekávat víc je spíš iluzí. Ještě by stálo zato zvážit volbu dealera, protože někteří jsou více štědří např Rýmařov. Tam k novému vozu dají i zimní pneu zadara, plnou nádrž, dálniční známku.
Objíždět nějaké dealery mimo město by pro mě bylo fyzicky těžko představitelné a náročné. Ano, taky myslím, že jsem dosáhl maxima možného. Možná tak ještě nějaké ty pneumatiky, ale pochybuji i o tom. Však ok. Zeptal jsem se. Díky. :wink:
Odpovědět

Zpět na „Koupě ojetého nebo nového vozu Hyundai“