New světla do sonatky

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Příspěvek od Korálek »

zdenek76 píše:
Korálek píše:
Borek píše:Díval jsem se na žárovky od Osramu-na obalech udávají životnost a je zajímavé,že čím dražší,vylepšené(větší svítivost-označ.silver atd.....),tím mají menší životnost. :roll: To se obchody hýbou. :lol:
Jo a víš co je sranda?Nejdříve se o extrémní svítivost předháněl Osram a Tungsram a teď je to Osram a Phillips.Přijde mi že za chvilku vymyslej halogeny až o 200%více světla ale životnost bude tak jeden měsíc svícení :lol:
Ono když si před to člověk pak stoupne s měřákem, tak svítivost +90% je jen krásná pohádka.
Já vím tyhle údaje se musejí brát hodně z rezervou :)
Hyundai Accent LC 1.3 12V,3dvéřák,prodán
Hyundai Sonata EF 2.0 16V 2003
Reklama
 

fiam
**
Příspěvky: 107
Registrován: 22 říj 2007, 10:42

Příspěvek od fiam »

tvoj problem vzries ay prestavbova sada HID so xenonami...... moj problem vyriesila..... pred tým som jazdil ako slepy krtko,dnes je to uplne o niecom inom.....poho staci 6000K ja mam 8000K ale to uz je parada.... radsej dosetri, vyplati sa....tieto ziarrovky su o hovne......nema zmysel to kupovat, je to vyhodenie penazi...a tie xenony urobia z tvojho auta uplne ine..... nevahaj a daj sa na HID
______________________________________
Uživatelský avatar
Tomikp
***
Příspěvky: 510
Registrován: 07 zář 2006, 20:47
Bydliště: CV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomikp »

skel píše:To jo no.. hej 200 % je málo... ideálka by bylo tak 400 % a ani nebudu potřebovat řidičské schopnosti, když skoro všude pojedu poslepu :lol: :lol:

... a nejen ty :-).

Tuneři vymýšlí a ja abych pak jezdil nocí se slunečníma brejlema na květáku.
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 2002
Uživatelský avatar
skel
*
Příspěvky: 58
Registrován: 16 čer 2007, 19:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od skel »

Hah to teda jo no :lol:
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 1996 se už semnou rozloučil :( skonal roku 2009 na vrakovišti..
Hyundai Elantra 2.0 crdi 2004 mi slouží teď :o) 7,2l/100km .. nešetřím ho :D
Uživatelský avatar
skel
*
Příspěvky: 58
Registrován: 16 čer 2007, 19:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od skel »

Tag už jezdím s těma nightbreakerama a musím říct, že už sem spokojen, minimálně 50 % rozdíl jde poznat.. a hlavně už sem na silnicích vidět a kámoš říkal, že neoslepujou, takže pohodička 8)
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 1996 se už semnou rozloučil :( skonal roku 2009 na vrakovišti..
Hyundai Elantra 2.0 crdi 2004 mi slouží teď :o) 7,2l/100km .. nešetřím ho :D
Odpovědět

Zpět na „SONATA“