Matrix odpojeni baterie a instalace radia

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
chaosss
*
Příspěvky: 14
Registrován: 31 pro 2007, 08:56

Matrix odpojeni baterie a instalace radia

Příspěvek od chaosss »

zdar prosim o radu ,zapojil sem autoradio a asi sa me tim nejak vybila baterka (Sencor)tak sem ju dal nabit a startuje to v pohode jenze kdyz vypnu zapalovani tak palubni pocitac a hodiny sa vynuluji a este me nejde osvetleni interieru a dveri,predem diky za radu zdar
Reklama
 

Uživatelský avatar
vipe
Moderátor
Příspěvky: 993
Registrován: 17 lis 2007, 17:24
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vipe »

Tak to jsi někde něco "pohnojil". Jo a u tý baterky jsi připojil všechny kabely? Co pojistky jsou všechny OK. Pokud tvá odpověď zní ANO, doporučuji znova rozebrat a překontrolovat zapojení rádia, pokud si nic jiného nedělal tak to musíš najít. :wink:
Hyundai I30 MY14 White Creamy 1.6 CVVT 88kW + Parking, 16" Alu
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů.
chaosss
*
Příspěvky: 14
Registrován: 31 pro 2007, 08:56

Příspěvek od chaosss »

pojistky u motoru jsem kontroloval sou dobre,otazka je estli este neni nekde vevnitr auta pojistkova skrinka,a s tema hodinama a stav ujetych kilometru to sa bude asi moset napojit na v a gecko to osvetleni to bude asi pojistků nekde vevnitr
Bruno
***
Příspěvky: 684
Registrován: 21 led 2006, 14:56
Bydliště: Šlapanice 664 51

Příspěvek od Bruno »

Já mám u Lantry ještě pojistky v kabině. Tak se tam mrkni musíš je tam mít také. Zřejmě jsi jednu z nich vyhodil, vše tomu nasvědčuje.Kdo hledá najde!!!!
Lantra 1,6 16V G4GR r.v.96 zelená metal.
chaosss
*
Příspěvky: 14
Registrován: 31 pro 2007, 08:56

Příspěvek od chaosss »

jj to bude urcite nejaku pojistků bo me nejde osvetleni interieru,dveri,a nejde me central,zkusim sa podivat este aj tam
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“