Hyundai Coupé - problémy s korozí

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Pulse
*
Příspěvky: 20
Registrován: 10 led 2008, 15:25
Bydliště: Tanvald
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pulse »

Ještě 2hý postřeh - podle vnitřku a toho jak sedí dveře tipuju nebouraný. Serviska taky vypadá v pohodě. Mám už objednané pískování nápravnice, dutiny + nástřik podvozku. Lemy a dveře bruska + kit a pak barva. Křídla holt taky, to střešní se loupe jak banán - asi lak nap..ču. Výfuk, mno ten asi taky bude chtít vyměnit celej. Akorát to bouchání nemůžeme identifikovat. Stabilizátory seděj, gumy jsou v pohodě a silentblocky taky. už mě to rozčilení i přechází, protože to je fakt parádní svezení. Nevím...mám jim to tram jít olátit, nebo si to nechat a dát dohromady??? :-/ Původně jsem chtěl Cougara 2.5 V6.
Reklama
 

Pulse
*
Příspěvky: 20
Registrován: 10 led 2008, 15:25
Bydliště: Tanvald
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pulse »

4 Black Sheep - poslal jsem Ti na sebe mobil, tak se klidně ozvi, pracuji přes týden v průmyslové zoně Jih v logistické firmě, není problém se srazit, aspoň bych se podíval, jak to Kupátko má vypadat, když není člověk jelimán a nenabije si tlamu s autobazarem. Třeba máš i fajn tipy na servis atd.
Rozhodně se do aut 24 zítra chystám na návštěvu a moc přátelský rozhovor to nebude. Převodovku mi domluvili na jejich náklady v Mladé boleslavi - je tam prý nějaká firma co se specializuje na Hyundai, tak uvidíme, mám tam být v pondělí - aspoń že tak. Budu chtít určitě uplatnit opravu lanovodu a odstanit bouchání, nebo vrátit min. 25% ceny v hotovosti ( neodpovídá nálepce TOP STAV ). Pokud se nedohodnem, tak budu trvat na odstoupení od smlouvy. Jsem zvědavý, dnes mi od nich nikdo nezvedal mobil...A já se tak těšil aspoň na nějaký čas pohodového ježdění v kupátku, budiž to aspoň ponaučení pro ostatní.
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

Pulse píše:Ještě 2hý postřeh - podle vnitřku a toho jak sedí dveře tipuju nebouraný. Serviska taky vypadá v pohodě. Mám už objednané pískování nápravnice, dutiny + nástřik podvozku. Lemy a dveře bruska + kit a pak barva. Křídla holt taky, to střešní se loupe jak banán - asi lak nap..ču. Výfuk, mno ten asi taky bude chtít vyměnit celej. Akorát to bouchání nemůžeme identifikovat. Stabilizátory seděj, gumy jsou v pohodě a silentblocky taky. už mě to rozčilení i přechází, protože to je fakt parádní svezení. Nevím...mám jim to tram jít olátit, nebo si to nechat a dát dohromady??? :-/ Původně jsem chtěl Cougara 2.5 V6.
za ty prachy - omlatit!! takovy auto by melo stat 70tis a jeste by to bylo k nasrani :) a normalni to rozhodne neni! ano, zadni lemy.. to je bolest kdyz to clovek nevymeta jak rikal Rasty, tak za deset let schnijou a ze ja je mam taky opravovany po 12ti letech ale jinak nikde nic ani na podvozku, prahy, dvere haubna... nejak vic schnily hyundaie jsem teda nevidel pokud nebyli bourany, odreny, lakovany... loupajici se lak je taky divnej, ja to kupoval s naprosto neudrzovanym lakem vosoupanym z mycek, rozlestil jsem to a je jako novy...

nerikam ze maj perfekt antikorozni upravu ale jsou na tom naprosto stejne jako jiny bezny auta treba evropskejch vyrobcu...

toho cougara jsem tam videl ;) ale moc ne to nechytlo..

musim se ale divit ze sis toho nevsiml vseho a nebo sis alespon nekoho sebou nevzal.. mohls napsat tady na klubu, zarucene bych te odradil :) ovsem sehnat pekne coupe je problem, teda, se 120 tis v kapse by to zase takovej problem nebyl.. :)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

jo a jses si jistej s tim ze to tak je origo? kdyz mluvis o modrem podvozku, dutinach... ja jen ze by to melo bejt spis nastrikany antikoro ochranou nez aby to bylo modry... :roll:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Pulse
*
Příspěvky: 20
Registrován: 10 led 2008, 15:25
Bydliště: Tanvald
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pulse »

Byla velká chyba že jsem to nenechal zvednout. Asi budu vypadat jako debil, ale toho lemu jsem si fakt nevšim a dveří taky ne. Přijde mě, že to vylezlo až po 2 dnech na silnici. můj návrh bude cena 80 tis. jinak odstoupení od smlouvy.
jian kpodvozek je samo stříkaný, myslel jsem to tak, že je to modré i tam, kde by to nemělo být, pokud by bylo celé přestříkané. Rozhodně by pomohlo, kdybs třeba zejtra na skok někam zajel a mrknul na to se mnou, než tam pojedu.
j
Pulse
*
Příspěvky: 20
Registrován: 10 led 2008, 15:25
Bydliště: Tanvald
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pulse »

Do pánských přirození jsem si už vynadal, měl jsem aut několik a všechno vždycky bylo v pohodě. Rozhodně je ale fakt že za cenu 120 000,- to není. To by mělo být totálně bez závad a bez koroze ( popř. lehce ). To u mě není chycený lem a spodní lemy dveří. Lanovod a ostatní. jsem jen zvědav, jak tohle bude pokračovat..rozhodně nedám kůži lacino.
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

Pulse píše:Do pánských přirození jsem si už vynadal, měl jsem aut několik a všechno vždycky bylo v pohodě. Rozhodně je ale fakt že za cenu 120 000,- to není. To by mělo být totálně bez závad a bez koroze ( popř. lehce ). To u mě není chycený lem a spodní lemy dveří. Lanovod a ostatní. jsem jen zvědav, jak tohle bude pokračovat..rozhodně nedám kůži lacino.
jak na tom budes zitra dopoledne s casem? bud bychom se nekde sesli nebo jestli muzes prijet na koleje harcov, urcite bych to uvital :) mam cas do 12ti hodin.. budu kdyztak na telefonu. :wink:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

tak me tohle tema inspirovalo k tomu zalozit anketu na tema hyundai a koroze:

https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?t=7348
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Bruno
***
Příspěvky: 684
Registrován: 21 led 2006, 14:56
Bydliště: Šlapanice 664 51

Příspěvek od Bruno »

Ono komu není rady, tomu není pomoci !!!
Je zajímavé sledovat vývoj tvého příspěvku. Zprvu naprosté rozčarování z koupě vozu, volání o pomoc, téměř zoufalství nad stavem a cenou auta a potom postupné zmírňování, až nakonec skoro omlouvání stavu vozu a na závěr vlastně radost nad tím, jak dobré auto sis koupil. Takže já tu proměnu nechápu. Pokud vycházím z původního příspěvku, tak je to jednoznačně na odstoupení od smlouvy, ale ten poslední je ve smířlivém tónu s výhledem na štastnou budoucnost při další, min. 15 000, investici.
Tomu tedy nerozumím!! Na druhé straně nemusím rozumět všemu!!!
Lantra 1,6 16V G4GR r.v.96 zelená metal.
Pulse
*
Příspěvky: 20
Registrován: 10 led 2008, 15:25
Bydliště: Tanvald
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pulse »

4Bruno, rozumět bys trochu měl. To auto jede super. Ale má spoustu věcí, které neodpovídají ceně, za kterou jsem ho pořídil. Nepíšu to pro to, aby někdo moralizoval nad smyslem příspěvku, ale pro to, abych z reakcí ostatních přispěvatelů zjistli, co je vlastně u těchto auto normální, a co ne. Kdyby stálo 80 tis. asi bych to všechno snášel lépe. V současné chvíli řeším odstoupení od smlouvy, nebo výraznou slevu spolu s odstraněním všech závad. V pondělí mám auto dát do servisu Hyundai v mladé Boleslavi - pak se rozhodnem, jakou variantu vyberem. Bazar se po dopolední lehčí knfrontaci k situaci postavil docela solidně a řešit to chce. ( nechci zakřiknout ! ). Uvidíme, jak to celé dopadne.Díky všem ještě jednou za pomoc a podporu. H

PS. Koukal jsem že seš právník, možná nějakého budu potřebovat, kdybychom se s bazarem nedohodli :-)
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“