Hyundai Accent 1.6 benzín

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

Osobně beru PP, co se týče spotřeby s reservou ... nevím jak ostatním, ale někdy se mi stane, že ho valim do kopce na trojku s plynem v podlaze a se spotřebou okolo 8 l a pak jedu dolu na vyhozenou a jako když se PP zasekne .... prostě nejde dolu. To pak klidně můžu jet deset kiláků po rovince, 80 km/h na pětku a neklesne víc, než o 2 - 3 desetinky, na 7.8 - 7.7 l. To se, ale už nas...ru a vynuluju ho a začne ukazovat 5.8 - 6.1 l ..... ale kdybych ho nevynuloval, tak bude ukazovat pořád 7.7 l. No a to se nas...ru znova a přepnu ho na denní počítadlo a je to :D Občas mě tahle funkce docela sejří, protože o ní vim a i když ji mám přepnutou na denní počítadlo, tak mi to nedá a za chvíly na ní zase čumim :shock: :? Nakonec stejně skončím u kalkulačky a dotankování do plný ..... Dneska jsem byl v Butovicích na vyčištění klimy a výměnu filtru, navíc mi ji protáhli nějakou dezinfekcí .... a smrdí to v autě víc, než před tím ... jak na pitevně :-&
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Reklama
 

Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Gandalf »

Vilda a jeho příspěvky mě vždycky dostanou - zvracející jezevčík jako indikátor kvality jízdy nebo jeho vztek na PP a následné přepínání funkcí - už dlouho jsem se tak nepobavil. Jinak se mi moc líbí Tvoje folie na sklech, zatmavením mi příjdou víc než dostatečné. Jsou na všech sklech "legální"? A mohl bys prosím uvést, jaké je procento zatmavení, abych si trochu udělal představu. O něčem podobném totiž taky uvažuju... tmavená s citem, ale na všechna boční i zadní. Díky předem :)
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

Gandalf píše:Vilda a jeho příspěvky mě vždycky dostanou - zvracející jezevčík jako indikátor kvality jízdy nebo jeho vztek na PP a přepínání funkcí - už dlouho jsem se tak nepobavil. Jinak se mi moc líbí Tvoje folie na sklech, zatmavením mi příjdou víc než dostatečné. Jsou na všech sklech "legální"? A mohl bys prosím uvést, jaké je procento zatmavení, abych si trochu udělal představu. O něčem podobném totiž taky uvažuju... tmavená s citem, ale na všechna boční i zadní. Díky předem :)
:D :D To víš, sranda musí bejt ... co se týká folií, tak jsem si našel tenhle konfigurátor http://www.trieste.cz/anim/anim-cz.html .... zadní okno mám HP-35 a obě boční HP-50. Nemám to úplně tmavý a bohatě to stačí, nechal jsem je udělat, hlavně kvůli mýmu zvracejícímu jezevčíkovi :D Jen mám bobky, co na to německý policajti ?? Starší dceruška žije v Mnichově a já za ní dost často jezdim :? , ale co ... když je zblejsknu včas, tak stáhnu přední okna. Jinak folie maji atest a dostanu k nim i certifikat. Na celý auto stály 4 000 kč a 1.5 hodiny práce.
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Schwarzie
**
Příspěvky: 106
Registrován: 20 úno 2008, 21:53
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Schwarzie »

Vilda píše: Občas mě tahle funkce docela sejří, protože o ní vim a i když ji mám přepnutou na denní počítadlo, tak mi to nedá a za chvíly na ní zase čumim :shock: :? Nakonec stejně skončím u kalkulačky a dotankování do plný .....
Právě proto jsem průměrnou spotřebu nuloval naposledy někdy před půl rokem. Teď jezdím v klidu, nic mne nenutí se na to soustředit (ukazuje to neustále 5,7 a nemění se to). Tankuju vždy do plné a spotřebu si počítám sám.
Hyundai Accent 1.5 CRDi Elegance, zlatá met., 4/2008
Obrázek
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Gandalf »

Vilda: díky za šikovný konfigurátor i vyčerpávající info :)
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Rudolf »

Dnes jsem absolvoval cestu z Moravské Třebové do Prahy přes Chrudim a Kolín, tedy bez dálnic. Výsledná spotřeba 5,1 mě mile překvapila. (Jel jsem sám.)
Přílohy
IMAG0011.jpg
IMAG0011.jpg (16.45 KiB) Zobrazeno 1144 x
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1469
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od JoKo »

Rudolf píše:Dnes jsem absolvoval cestu z Moravské Třebové do Prahy přes Chrudim a Kolín, tedy bez dálnic. Výsledná spotřeba 5,1 mě mile překvapila. (Jel jsem sám.)
mozes uvadzat aj priemernu rychlost? lebo uvedenie celkovej priemernej spotreby nema moc velku vypovedaciu hodnotu.
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Mexican »

JoKo preiemerka sa u auta s palubakom ktory ma aspon IQ tykve (co bohuzial Accent nesplna).. pretoze musis pracne odratavat pauzy na kafe, ciiigo... pripadne vyprazdnenie mechura kvoli kafe a uhaseniu maleho poziaru kvoli ciiigu
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Rudolf »

Navigace ukazovala 68 i s tankováním. To je při dodržování ryclostních limitů tak akorát.
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Mexican »

Rudolf pouzivas Mio? mne to v TT dost chyba.. priemerka, celkova prejdena vzdialenst a nadmorska vyska... :roll:
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Rudolf »

Používám McGuider v mobilu.
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od cert »

Rudolf píše:Dnes jsem absolvoval cestu z Moravské Třebové do Prahy přes Chrudim a Kolín, tedy bez dálnic. Výsledná spotřeba 5,1 mě mile překvapila. (Jel jsem sám.)
Tak to je fajnová spotřeba, já jsem se dostal nejmíň na 5,2 (jak jsem tu dával fotku).
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1469
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od JoKo »

Mexican píše:JoKo preiemerka sa u auta s palubakom ktory ma aspon IQ tykve (co bohuzial Accent nesplna).. pretoze musis pracne odratavat pauzy na kafe, ciiigo... pripadne vyprazdnenie mechura kvoli kafe a uhaseniu maleho poziaru kvoli ciiigu
ja viem, ako je na tom accent a myslim si, ze nic to nemeni na tom, aby sme ku priemernej spotrebe uvadzali aj aspon pribliznu priemerny rychlost. ked clovek vie, ze isiel 400km za 4:10hod a mal jedno tankovanie s prestavkou 10min, tak to nie je tazke vypocitat. napr. ja mam mimo mesto priemernu rychlost vacsinou medzi 80-100km/h. zalezi kedy idem a aku mam naladu. potom aj moja priemerna spotreba vzhladom na priemernu rychlost nie je vysoka.
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Rudolf »

Při dodržování rychlostních limitů se průměrná rychlost pohybuje kolem 70 (bez dálnice). Záleží samozřejmě na počtu obcí a hustotě provozu.
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Mexican »

JoKo presne ako pise Rudolf... v CR a SR dosahujes v beznej premavke priemerku 58 az 72-74km (co mi nejak vychadza z dlhodobeho pozorovania)... pravdaze ak cestujes v noci a cez obce ides viac (co by sa samozrejme co??? ano nemalo) tak sa da dosiahnut priemer cez 80km/h.. spotreba nezalezi az tak od priemernej rychlosti ako od plynulosti... pretoze ak sa vlecies v kolone za aviou a 17 zigulikmi ktore chces predbehnut a potom letis 120 aby si dohnal casovu stratu je to na priemerku rovnake ako ked ides 80 v kuse, nemusis predbiehat, brzdit, vytacat motor a pod.. rozdiel v spotrebe bude v tom pripade znacny, rozdiel v priemernej rychlosti prakticky ziadny.. a to si bohuzial uvedomuje len malo vodicov na nasich cestach :-)
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“