audio

Audio, klimatizace, exteriérové osvětlení, DRL

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: audio

Příspěvek od cert »

ceme píše:No je to tu naozuaj super pofotené a dakujem aj ja za info.. =D> len škoda že su neni tak podrobne pofotené aj zadné repro teda montáž zadných repro tak ako si nafotil predné ;) :lol:

Zadek jsem nefotil, je to popsané dobře někde ze začátku tohoto topicu. Je to fakt jednoduchý - z kufru a za zadními opěradly vycvakáš plastový čepy a plato je Tvoje - povytáhneš ho na pásech a hurá na repráky. Demontáž je neznačená v el. manálu (viz www) :wink:
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Reklama
 

Uživatelský avatar
ceme
**
Příspěvky: 114
Registrován: 20 bře 2008, 09:10
Bydliště: Bratislava

Re: audio

Příspěvek od ceme »

No v pohode dik za info pozriem si to viem že je to tu v predu ale tak foto je foto... :P na jar pojdem na to teda na tie zadné u nás v Bratislave je plno tých Magnatov tak ich tam dám aj ja ked píšeš že sú super... :lol: :hyu:

cert píše:
ceme píše:No je to tu naozuaj super pofotené a dakujem aj ja za info.. =D> len škoda že su neni tak podrobne pofotené aj zadné repro teda montáž zadných repro tak ako si nafotil predné ;) :lol:

Zadek jsem nefotil, je to popsané dobře někde ze začátku tohoto topicu. Je to fakt jednoduchý - z kufru a za zadními opěradly vycvakáš plastový čepy a plato je Tvoje - povytáhneš ho na pásech a hurá na repráky. Demontáž je neznačená v el. manálu (viz www) :wink:
Hyundai Accent 1,4i Elegance 10/2007
Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Re: audio

Příspěvek od DEXTER »

meral som tie predne repraky a su to 160mm tak 165mm tam asi nesadnu dobre , ja kupim normalne 160mm a hotovo i ked je ich menej v ponuke.
ACCENT r.v. 2/2008 1.5 16V CRDi VGT -GOLD
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Re: audio

Příspěvek od adam221 »

Potom daj vediet ako pasli... Tiez uvazujem nad vymenou repro, ale az niekedy cez leto :)
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Re: audio

Příspěvek od DEXTER »

tak som kupil JVC 160mm krasne tam sadli a ked som to zapol tak som nevedel ci mam plakat alebo sa smiat ten zvuk a vykon vobec nie je lepsi ako na povodnych nema zmysel kupovat 160mm , vratil som ich kupil JBL 165mm musim teraz nejaku redukciu vymysliet i ked som to skusal dat priamo na plech na dvere a sedeli by tam :lol:
ACCENT r.v. 2/2008 1.5 16V CRDi VGT -GOLD
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: audio

Příspěvek od Vilda »

Taky jsme s certem nedávno měnily přední repro a přidělat tam 165 na 160 díru byl docela problém. Ze starýho plastovýho kanistru jsem vyříznul kroužek, ten přidělal k plastovému pouzdru a na kroužek jsem přišrouboval reprák .... takže jak píšeš - udělat redukci. Je s tím docela dost práce, ale stojí to za to .... mnohem lepší muzika. Měnil jsem i zadní a je to proti reprákům od výrobce velký rozdíl !!
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Re: audio

Příspěvek od DEXTER »

zadne som menil aj ja to bola radost vsetko krasne pasovalo , VILDA: a ked si tam dal podlozku pod tie predne repro netlaci na to kryt dveri?? lebo mne to asi o 4mm vlastne bude vycnievat von ako povodne repraky
ACCENT r.v. 2/2008 1.5 16V CRDi VGT -GOLD
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: audio

Příspěvek od Vilda »

DEXTER píše:zadne som menil aj ja to bola radost vsetko krasne pasovalo , VILDA: a ked si tam dal podlozku pod tie predne repro netlaci na to kryt dveri?? lebo mne to asi o 4mm vlastne bude vycnievat von ako povodne repraky
Místa je tam dost i po montáži redukce. V klidu se do toho můžeš pustit ...
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: audio

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

DEXTER píše:tak som kupil JVC 160mm krasne tam sadli a ked som to zapol tak som nevedel ci mam plakat alebo sa smiat ten zvuk a vykon vobec nie je lepsi ako na povodnych nema zmysel kupovat 160mm , vratil som ich kupil JBL 165mm musim teraz nejaku redukciu vymysliet i ked som to skusal dat priamo na plech na dvere a sedeli by tam :lol:
A jak jsi to udělál s výškovými repráčky??
Hrály po výměně stejně...nespálily se nebo něco takového??
Chtěl bych přední taky teďka na jaře vyměnit, ale mám strach, abych dobře zapojil ty výškové #-o
Vzadu mám Hertz a hrajou jako z partesu, tak bych je dal i do předu...v Jihlavě je mají v Datartu za 900Kč.
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Re: audio

Příspěvek od DEXTER »

ZdeněkSvoboda píše:
DEXTER píše:tak som kupil JVC 160mm krasne tam sadli a ked som to zapol tak som nevedel ci mam plakat alebo sa smiat ten zvuk a vykon vobec nie je lepsi ako na povodnych nema zmysel kupovat 160mm , vratil som ich kupil JBL 165mm musim teraz nejaku redukciu vymysliet i ked som to skusal dat priamo na plech na dvere a sedeli by tam :lol:
A jak jsi to udělál s výškovými repráčky??
Hrály po výměně stejně...nespálily se nebo něco takového??
Chtěl bych přední taky teďka na jaře vyměnit, ale mám strach, abych dobře zapojil ty výškové #-o
Vzadu mám Hertz a hrajou jako z partesu, tak bych je dal i do předu...v Jihlavě je mají v Datartu za 900Kč.

tak dopadlo to takto : urobil som redukciu na jedny dvere namontoval zapojil aj ten povodny vyskovy pustil a porovnaval , vobec som nebol spokojny ako po vymene zadnych to bol neskutocne krasny rozdiel tak som to vratil a kedze nevracaju peniaze zobral som si drahy USB kluc :) ale mam ponaucenie uz viem ze nemam kupovat dvoj ci trojpasmovy reprak lebo vyskovy tam uz je a ten zvuk je zvlastny chybaju tomu hlbky, ak budem kupovat tak klasiku basovy reprak nieco ako toto
http://www.sos.sk/?str=12&code=R1010&level=4
ACCENT r.v. 2/2008 1.5 16V CRDi VGT -GOLD
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: audio

Příspěvek od rokolo »

Nemáte někdo zkušenost s originálním 2DIN rádiem a přehráváním s flash-ky přes USB vstup tohoto rádia? Včera jsem k tomu prvně připojil flash-ku o velikosti 4GB. Vše probíhalo tak jak má, ale po chvilce načítání to ukázalo ERROR......
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: audio

Příspěvek od Vilda »

rokolo píše:Nemáte někdo zkušenost s originálním 2DIN rádiem a přehráváním s flash-ky přes USB vstup tohoto rádia? Včera jsem k tomu prvně připojil flash-ku o velikosti 4GB. Vše probíhalo tak jak má, ale po chvilce načítání to ukázalo ERROR......
Mám taky 2 DIN rádio a používám 2GB flash-ku, kde mám spoustu písniček a hraje to bez problémů .... jsem z toho nadšenej, protože nemusím přehazovat kolečka
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
DanyII
**
Příspěvky: 148
Registrován: 11 črc 2006, 07:32

Re: audio

Příspěvek od DanyII »

hosi, hosi, neviem preco stale odmietate osvedcene riesenie za slusne prachy a skusate repraky na ktorych usetrite par stovak ale vobec si nepolepsite. Hudba neni moda, nie vsetko co je oranzove, leskle a ma to styri repraciky bude hrat. Tu neplati cim viac pruzkov tym viac adidas :wink:
Hyundai Accent 1.5 CRDI CB elegance
OZ Michelangelo 8
GoodYear Eagle F1 205/45 R16
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: audio

Příspěvek od rokolo »

Vilda: No právě se obávám, že to nezkousne více jak 2GB :-k
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: audio

Příspěvek od cert »

DEXTER píše:tak dopadlo to takto : urobil som redukciu na jedny dvere namontoval zapojil aj ten povodny vyskovy pustil a porovnaval , vobec som nebol spokojny ako po vymene zadnych to bol neskutocne krasny rozdiel tak som to vratil a kedze nevracaju peniaze zobral som si drahy USB kluc :) ale mam ponaucenie uz viem ze nemam kupovat dvoj ci trojpasmovy reprak lebo vyskovy tam uz je a ten zvuk je zvlastny chybaju tomu hlbky, ak budem kupovat tak klasiku basovy reprak nieco ako toto
http://www.sos.sk/?str=12&code=R1010&level=4
Nojo, Tys koupil asi koaxiální dvou nebo tří pásmový 165mm repro, viď? Pokud jsi chtěl zachovat původní výškáče, tak jsi měl koupit samotný středobas nebo komponentní (středobas + výškáč) a vyměnit obojí, případně ty nové výškáče nemontovat a použít origo montované ve fabrice.
Třeba tohle by mohlo odpovídat abys zacoval původní výškáče (za předpokladu, že mají impedanci 4 Ohmy):
http://www.monacor.cz/catalogue-product ... ubKtg=1009
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Elektroinstalace“