Řazení zpátečky

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

macháček píše:Přátelé, kamarádi přidávám další zkušenost s tím řazením zpátečky. Jelikož mám najeto pouze cca 55000 km, nejal jsem se podezřívat spojku nebo převodovku, ale svou ruku a asi v tom něco je. Ta kulisa chce asi pěkně přesný řazení. Soustředil jsem se aby ta dráha při řazení byla přesná co nejvíc a hle během asi šestí pokusů ve čtyřech dnech to šlo pokaždé jako po másle. Tak se budu snažit a uvidim jestli to bylo tou pazourou (asi určitě jo) :D
:shock: Tyjo,zkušební centrum Macháček s.r.o. :wink: Asi to ale vyzkouším taky...Nechci si ničit svýho mazlíka :lol:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Reklama
 

.: ]{ubis :.
Příspěvky: 6
Registrován: 25 srp 2006, 16:08

Příspěvek od .: ]{ubis :. »

Vyřešil ještě někdo Kromě Tyburona FX problém s trojkou?Měnil pak ještě někdo s tímhle problémem pak spojku??to Coupé 98 139HP 2.0 FX co bych měl kupovat má stejný problém. Ještě asi zbytečná otázka, ale problém je pouze v zařazení rychlosti(zpátečky) nikoliv v tom, že by rychlost vypadla za běhu nebo něco podobného. Dá se tedy s autem jezdit? V neděli bych na něj jel kouknout přes půl republiky a nerad bych někde zůstal viset. :(

Kubis
Uživatelský avatar
Mr.Scully
**
Příspěvky: 157
Registrován: 05 led 2006, 12:40
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Scully »

Tak problem s trojkou se u me objevil taky, ale je to drobnost. Kdyz si davam zalezet, tak zaradim dobre. Ale obcas tam ta trojka jde fakt blbe. Ale je to jen obcas, nijak to pri jizde nevadi :)

Jinak zdravim Kubise z MX fora :) Chtel jsem vloni jit do MX3, ale zvitezil (podle me) hezci a pohodlnejsi Hyundai. A ted koukam, ze Kubis snad pujde stejnou cestou? :)
dříve Hyundai Coupé 1.6 / 84 kW [R.I.P.]
teď BMW E46 330i / 170 kW [mazec!]
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

macháček píše:Přátelé, kamarádi přidávám další zkušenost s tím řazením zpátečky. Jelikož mám najeto pouze cca 55000 km, nejal jsem se podezřívat spojku nebo převodovku, ale svou ruku a asi v tom něco je. Ta kulisa chce asi pěkně přesný řazení. Soustředil jsem se aby ta dráha při řazení byla přesná co nejvíc a hle během asi šestí pokusů ve čtyřech dnech to šlo pokaždé jako po másle. Tak se budu snažit a uvidim jestli to bylo tou pazourou (asi určitě jo) :D
Takže závada se nachází (opět) mezi sedačkou a volantem :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Jiří
**
Příspěvky: 141
Registrován: 11 srp 2006, 17:03
Bydliště: Oznice(Vsetín)

Příspěvek od Jiří »

No už jsem myslel,že mám načatou převodovku,ale jak čtu,tak problémy s řazením trojky a zpátečky má většina zvás.Uf 8) 8)
Hyundai Elantra 1.6 16V 66kw r.v 2003 LPG
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Tak já nemám problém se zpátečkou, ale............ s dvojkou.. jako jde celkem v poho, ale když sem jel třeba sprinty, tak z jedničky na dvojku sem musel počkat poměrně dlouho, než tam šla dát bezpečně.. a zatim mi všichni ujeli :-(
Bohužel jsem zvyklej ze starýho Peugeota Gti.. tam šlo řazení jak po másle, i když nebylo samozřejmě tak přesný.. ale šlo nádherně..
Tak nevim.. teď se bude mimo jiný taky měnit spojka, tak sem zvědav jestli to bude mít nějakej vliv, ale asi ne :-(
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

MartasZ píše:Tak já nemám problém se zpátečkou, ale............ s dvojkou.. jako jde celkem v poho, ale když sem jel třeba sprinty, tak z jedničky na dvojku sem musel počkat poměrně dlouho, než tam šla dát bezpečně.. a zatim mi všichni ujeli :-(
Bohužel jsem zvyklej ze starýho Peugeota Gti.. tam šlo řazení jak po másle, i když nebylo samozřejmě tak přesný.. ale šlo nádherně..
Tak nevim.. teď se bude mimo jiný taky měnit spojka, tak sem zvědav jestli to bude mít nějakej vliv, ale asi ne :-(
Jojo Peugeot má nesmrtelný převodovky,to je pravda!! :)
Mě občas jde špatně zpátečka,ale už jsem si zvikl a dávám si na to majzla,ale jinak vše funguje super,nestěžuju si!!! :D :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
davidek
*
Příspěvky: 22
Registrován: 07 led 2006, 22:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od davidek »

s razenim sem jeste problem zadny nemel,ale ta zpatecka,to mam taky,zrovna vcera sem potkal na jedne benzine v cechach octavku plnou holek,tak sem tam zastavil,pokecali sme,holky si to chteli vymenit.jak sem odjizdel na zpatecku,tak v tom skublo jak sem ju tam chtel zakazdou cenu dostat,trosku se me vysmali,ale jinak parada
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Mě se občas stane,že když se rozjedu,dám za dva a při řazení na trojku ta dvojka skoro sama vypadne :shock: ...Kdyby byla převodovka v čoudu,tak to dělá pořád,ne??,Ale ono to dělá jen při prvním rozjezdu...Pak je vše ok.
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

Petr HC píše:
macháček píše:Přátelé, kamarádi přidávám další zkušenost s tím řazením zpátečky. Jelikož mám najeto pouze cca 55000 km, nejal jsem se podezřívat spojku nebo převodovku, ale svou ruku a asi v tom něco je. Ta kulisa chce asi pěkně přesný řazení. Soustředil jsem se aby ta dráha při řazení byla přesná co nejvíc a hle během asi šestí pokusů ve čtyřech dnech to šlo pokaždé jako po másle. Tak se budu snažit a uvidim jestli to bylo tou pazourou (asi určitě jo) :D
Takže závada se nachází (opět) mezi sedačkou a volantem :D
No jasně :D :D :D . Připadá mi to jako kdyby to ta ozubená kolečka v převodovce schválně sabotovala. Jen tak jsem zkusil dát jedničku, když tam zpátečka nešla a pak zpátečku a bylo to o. k.
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Tomu se říká palubní počítač...Prostě když se autu chce,tak řadí bez problému,ale když se mu nechce tak na nás pěkně z vysoka s.re
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Příspěvek od Davepic »

To Krygllik S trojkou mam taky sem tam problem..Přesne jak řikas jak amater a to auto každy na něho čumi...ale trojku už jsem vychytal vždy ji tam podržim
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“