Brzdy v barvě vozu

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Uživatelský avatar
Avalanche
*
Příspěvky: 72
Registrován: 27 čer 2006, 13:49
Bydliště: Praha

Příspěvek od Avalanche »

Asi jo no... Prostě na autě musíš mít to, co máš v techničáku. Pak asi riskuješ při jakékoliv nehodě. Můžě tě v tom vykoupat ten, kterému tu škodu způsobíš. Pojišťovna se pak může od tebe distanocovat no. Ale to je kdyby...
Reklama
 

Uživatelský avatar
j.albi
**
Příspěvky: 146
Registrován: 29 črc 2005, 10:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od j.albi »

V prodeji je barva červená, žlutá, světle modrá, tmavě zelená. Některé tuningové obchody jsou schopny sehnat jakoukoliv barvu.
Rozhodně jsem pro barevné brzdy, než pro rezavé. Já mám tmavomodré auto a světle modré brzdy.
Hyundai Getz 1.1 - prodáno
Hyundai i30 1,6 CRDi Comfort, 66 kW, Vivid Blue
Uživatelský avatar
ondra.rs
**
Příspěvky: 118
Registrován: 26 led 2006, 19:49
Bydliště: Brno

Příspěvek od ondra.rs »

Zdarec, lakované brzdy nemám, ale konečně můžu přispět do debaty. Kolega v práci koupil ojetinu a na ní nová litá kola - v tu ránu obzvláště zadní bubny vypadaly fakt hrozně - liška rezavá. Byl kdesi v obchodě, kde mu poradili, že úplně postačí Hammerite (tak nějak se to píše) - tuším na kamna? Prý je to vyzkoušené a ověřené. Pak vzal drátěný kartáč, obrousil, natřel štětkou (stříbrný vůz, stříbrné brzdiče) a vypadá to opravdu dobře - nic výrazného, ale přitom elegantní (i bubny!). Mít elektrony, tak do toho jdu taky.
Getz 1,3 MAX
vipe

Příspěvek od vipe »

Hammerite docela dobrá barva, ale že by ji dělali v provedení na kamna nevím. Pokud ano tak vydrží, pokud je to pouze na konstrukce tak tím teplem půjde dolů a spálí se hlavně bubny. :wink:
Uživatelský avatar
getzik
**
Příspěvky: 125
Registrován: 24 zář 2005, 19:36
Bydliště: ČR

Příspěvek od getzik »

V obchodě mi taky doporučili Hammerite (prodavač tvrdil, že to tam má i sám a vydrží to). Když se odloupne tak to jenom přetřeš. Hlavně to tolik nestojí. Už mám doma koupenou plechovku asi měsíc, ale pořád je hnusný počasí. Je to normální Hammerite přímo na zkorodovaný povrch. Už jsem o tom věděl dlouho, že se třmeny a bubny lakujou Hammeritem z jednoho fora a pak mi to potvrdil i prodavač. A hlavně další plus sežene se jakákoliv barva.
Hyundai i30 1,4 T-GDI 7-DCT Style Ultimate, Demitasse Brown
Hyundai Tucson 2,0 CRDi 4x4 Style Premium, Polar White
xmrak
**
Příspěvky: 363
Registrován: 24 bře 2006, 12:38
Bydliště: Hořovicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xmrak »

potvrzuju, lidé u nás to taky dělají ...
Hyundai Getz 1,3/63kw cvvt Elegance 5HB Tundra Green
Mercedes Benz class G 2.9tdi rv.89 + facelift 2005
Daewo Nexia 1.5i 8V rv.92
R.I.P - Honda Civic původně 1,5/66kw
R.I.P - Fiat 126p (polski)
Odpovědět

Zpět na „GETZ“