klepání uvnitř palubovky i40SW

Evropský nástupce Sonaty

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
hanz.1
**
Příspěvky: 131
Registrován: 12 dub 2007, 22:07
Bydliště: Liberecký kraj

Re: klepání uvnitř palubovky i40SW

Příspěvek od hanz.1 »

O problému vědí, prý to u jednoho auta už řešili. Oprava trvá asi 3h, což se mi zdá celkem málo na vyndání palubky a náhradní auto půjčí.
i40 CRDi Style + Navi
Reklama
 

Lekvar
*
Příspěvky: 29
Registrován: 16 zář 2013, 13:52

Re: klepání uvnitř palubovky i40SW

Příspěvek od Lekvar »

Tak zajtra ide auto do servisu, Autopolis Petrzalka, budu vymontovavat celu palubovku, robota na cely den. Som zvedavy ako to dopadne.
i40CW CRDI/AT Premium
Uživatelský avatar
hanz.1
**
Příspěvky: 131
Registrován: 12 dub 2007, 22:07
Bydliště: Liberecký kraj

Re: klepání uvnitř palubovky i40SW

Příspěvek od hanz.1 »

Lekvar, držím palce ať to dopadne. Mě se to momentálně nijak tragicky neprojevuje, tak zatím odolávám.
i40 CRDi Style + Navi
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: klepání uvnitř palubovky i40SW

Příspěvek od robertbulko »

Lekvar píše:Tak zajtra ide auto do servisu, Autopolis Petrzalka, budu vymontovavat celu palubovku, robota na cely den. Som zvedavy ako to dopadne.
Tak na to by som si zobral dovolenku a cele to strazil ](*,)

Napis ked to bude hotove kolko ti pribudlo skrabancov a podobnych nasledkov demontaze a montaze pouzitim neprimeraneho naradia. Urcite ti uprimne zelam ziadne a nech sa vsetko podari.

Som skeptik po tom co som videl na autach, ktore presli rukami "servisakov", ked som instaloval moduly na automaticke sklapanie spatakov.

Pre ilustraciu pripajam obrazok. Nevyzera to moc zlozito :P
Přílohy
Screen Shot 2013-12-10 at 19.53.57.png
Screen Shot 2013-12-10 at 19.53.57.png (155.72 KiB) Zobrazeno 2344 x
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
draslik
*
Příspěvky: 75
Registrován: 22 črc 2013, 21:54

Re: klepání uvnitř palubovky i40SW

Příspěvek od draslik »

Já už jsem také po opravě a klepání se již nekoná. Pár škrábanců na přístrojovce přibylo, ale naštěstí nejsou normálně vidět. Ještě mi přibyl škrábanec na stříbrném plastu na volantu, ale ten mi na záruku vymění.
Hyundai i40 CW, Experience Premium + Navi, 1,7 CRDi, 100kw, manuál
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: klepání uvnitř palubovky i40SW

Příspěvek od robertbulko »

Lekvar píše:Tak zajtra ide auto do servisu, Autopolis Petrzalka, budu vymontovavat celu palubovku, robota na cely den. Som zvedavy ako to dopadne.
haloo haloo, tak ako to dopadlo??? :P
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Lekvar
*
Příspěvky: 29
Registrován: 16 zář 2013, 13:52

Re: klepání uvnitř palubovky i40SW

Příspěvek od Lekvar »

Este nijako, nakolko mam v Autopolise 2 auto v servise a stale nieje hotove, takze sa to posunulo. Nebojte dam vediet ked to bude palubovka poriesena.
i40CW CRDI/AT Premium
bugsbunny
*
Příspěvky: 35
Registrován: 22 čer 2013, 14:20

klepání uvnitř palubovky i40SW

Příspěvek od bugsbunny »

Dlho som vahal ist s tym klepanim do servisu (prava strana palubovky) , nakolko to bolo len jemne a niekedy aj par dni sa zvuk klepania neozval, no v poslednej dobe sa to prejavovalo dost vyrazne, vcera som bol s tym v Autopolise v petrzalke. Po cca 5 hodinach mi volali, ze je auto hotove, klepanie sa zatial neozvalo , budem to sledovat a dufat ze sa to nebude musiet rozoberat druhy raz, inak absolutne ziadne stopy po rozobrati palubovky som neobjavil. Este som objednany na vymenu volantu na buduci tyzden, nakolko ten vyzera ako keby som mal 2oo ooo km .


Sent from my iPhone using Tapatalk
i40cw 1,7 CRDi, AT r.v.:2017
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: klepání uvnitř palubovky i40SW

Příspěvek od robertbulko »

bugsbunny píše:Dlho som vahal ist s tym klepanim do servisu (prava strana palubovky) , nakolko to bolo len jemne a ....
Super správa. Som rád, že to urobili tak perfektne. Ja sa tiež chystám na túto operáciu a hľadám servis kde si to nechám urobiť a teda zatiaľ vyhráva BA - Petržalka. Tam som auto kúpil a teda keď sú dobrí, tak to asi nechám na nich, aj keď budem musieť zasa trepať auto do BA :P

Mne to klepe zatiaľ na ľavej strane pri stĺpiku a v oblasti spolujazcovho airbagu.
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
hynek.brno
*
Příspěvky: 22
Registrován: 26 led 2013, 13:22

Re: klepání uvnitř palubovky i40SW

Příspěvek od hynek.brno »

Ahojte, jeste se vracim k tematu, ktere jsem tady vlastne zalozil s dotazem, zda to nekdo z vas daval do servisu nekde v Brne? Myslim tim, ze sundali komplet palubovku a ze to vubec uznali nekde v Brne v servisu jako zavadu s tim, ze souhlasili s opravou v zarucni dobe? Mimo to ty casy opravy se na foru dost lisi, nekde 3 hodiny, pak 5 hodin, nekde skoro cely den? Ptam se, protoze mne ceka mimo jine i servis v 60 tisisich km., tak bych to chtel udelat vsechno komplet. Diky moc za tipy, kam v Brne a okoli mam auto pristavit? Prece jenom do Blavy to mam trochu z ruky:-). Hynek, Brno
David SLK
Příspěvky: 2
Registrován: 30 pro 2013, 10:13

Re: klepání uvnitř palubovky i40SW

Příspěvek od David SLK »

hynek.brno píše:Ahojte, jeste se vracim k tematu, ktere jsem tady vlastne zalozil s dotazem, zda to nekdo z vas daval do servisu nekde v Brne? Myslim tim, ze sundali komplet palubovku a ze to vubec uznali nekde v Brne v servisu jako zavadu s tim, ze souhlasili s opravou v zarucni dobe? Mimo to ty casy opravy se na foru dost lisi, nekde 3 hodiny, pak 5 hodin, nekde skoro cely den? Ptam se, protoze mne ceka mimo jine i servis v 60 tisisich km., tak bych to chtel udelat vsechno komplet. Diky moc za tipy, kam v Brne a okoli mam auto pristavit? Prece jenom do Blavy to mam trochu z ruky:-). Hynek, Brno
Ahoj, můžu doporučit servis Auto Pytela. Hlavní servis má ve Vyškově (tam jsem s tím byl já), ale pobočku má i v Brně. Oprava klepání proběhla bez nutnosti rozebírat palubku a po třech týdnech (a asi 4 tis. Km) bez problému.

A uznali to jako záruční opravu.
i40 CRDi Style + Navi + automat
Uživatelský avatar
hanz.1
**
Příspěvky: 131
Registrován: 12 dub 2007, 22:07
Bydliště: Liberecký kraj

Re: klepání uvnitř palubovky i40SW

Příspěvek od hanz.1 »

David SLK: Ahoj, jak dlouho jim ta oprava trvala? Zajímali by mě detaily jak to dělali, ale to se Ti asi nezmínili.
i40 CRDi Style + Navi
David SLK
Příspěvky: 2
Registrován: 30 pro 2013, 10:13

Re: klepání uvnitř palubovky i40SW

Příspěvek od David SLK »

hanz.1 píše:David SLK: Ahoj, jak dlouho jim ta oprava trvala? Zajímali by mě detaily jak to dělali, ale to se Ti asi nezmínili.
Detaily bohužel nevím. Základ je že nic neklepe :-). Oprava trvala 2-3 hodiny.
i40 CRDi Style + Navi + automat
Uživatelský avatar
hanz.1
**
Příspěvky: 131
Registrován: 12 dub 2007, 22:07
Bydliště: Liberecký kraj

Re: klepání uvnitř palubovky i40SW

Příspěvek od hanz.1 »

Ok, díky. Mě u Dordy v ČL připravovali na cca 3h práce, takže to taky nevidím na kompletní demontáž palubky.
i40 CRDi Style + Navi
hynek.brno
*
Příspěvky: 22
Registrován: 26 led 2013, 13:22

Re: klepání uvnitř palubovky i40SW

Příspěvek od hynek.brno »

hmm, to zní všechno dobře, i když někdo tady píše, že museli sundávat celou palubku a někdo, že bylo hotovo už za 3 hodiny práce, což na palubku ven fakt nevypadá.
Ale má někdo zkušenosti ze servisem Balvin v Králově Poli? nebo ve Slatině? nebo třeba v Řečkovicích u Glóbusu v Brně? díky moc za rady a zkušenosti. Hynek, Brno
Odpovědět

Zpět na „i40“