Coupe na Ostravsku

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět

Tak kde to podnikneme?

OC Futurum - Podzemní garáže
8
62%
Avion Shopping Park - Podzemní garáže
2
15%
Dálnice na Bohumín - Shellka
3
23%
 
Celkem hlasů: 13

steelOu
**
Příspěvky: 170
Registrován: 24 čer 2010, 12:32
Bydliště: Ostrava - Děhylov
Kontaktovat uživatele:

Re: Coupe na Ostravsku

Příspěvek od steelOu »

no prave ze az za zoo, potom je ta hlavni ktera se lame do leva, kdyz jedeme z centra, no tak jedes do prava a pak az na konec, pred kolejema po leve strane, pred prudkou zatackou, jde videt nejaka PILA ci co, nooo a tam je placek, kousicek, jde videt uz od te fabriky v pozadi jsou jen stromy :) urcite tam bude dost mista na pohodlne manevrovani, ale me je to jedno, jejedu kdekoli, spatne by nebylo ani futurum v podzemkach ale vzadu, u toho cisteni co je v podzemi
Reklama
 

Uživatelský avatar
Stanley
***
Příspěvky: 780
Registrován: 10 lis 2009, 19:58

Re: Coupe na Ostravsku

Příspěvek od Stanley »

Podzemní garáž je dobrá v shoppingu co se týče toho místa. Dole ve futuru to je narvané většinou.
O.K.
Příspěvky: 8
Registrován: 23 říj 2010, 16:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Coupe na Ostravsku

Příspěvek od O.K. »

já bych to udělal u shoppinu... ale rychle dochází benzín a výplata je daleko :D a to mám 1.6 kurde 8-[
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Coupe na Ostravsku

Příspěvek od Tringi »

Nahodil jsem do tohoto tématu hlasování, tak zaškrtněte své preference, a místo které bude mít nejvíc hlasů vyhrává 8)
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Markus Huhtimo
**
Příspěvky: 272
Registrován: 30 dub 2010, 14:38
Bydliště: Ostrava

Re: Coupe na Ostravsku

Příspěvek od Markus Huhtimo »

Su pro Futurum jednoznačně, už jsem hlasoval. V garážích tam je volno dycinky, to se nebojím...

Tringi, to jsi byl ty, na koho jsem mával dneska na dálnici v cca 18:30, že? :tus:
Tuscani Tiburon 2.0 TURBO - under construction (Shinning white, Koni suspension, Eibach lowering springs, Nokian supersport tyres, Kosei wheels, Brembo brakes, etc.)

Daily driven : Genesis Coupe 3,8 V6, designed by Markus
Uživatelský avatar
Stanley
***
Příspěvky: 780
Registrován: 10 lis 2009, 19:58

Re: Coupe na Ostravsku

Příspěvek od Stanley »

Já jsem dal taky futurum, když jsem se bavil s markusem tak v garážích prý bývá místa dost kajsik.
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Coupe na Ostravsku

Příspěvek od Tringi »

Markus Huhtimo píše:Tringi, to jsi byl ty, na koho jsem mával dneska na dálnici v cca 18:30, že? :tus:
Jj, to jsem byl já, mával jsem tak napůl, protože jsem se nechtěl napasovat pod ten zmatkující pickup předemnou :D
Normálně bych v těch místech už porušoval rychlostní předpisy nejméně za tři body... :D
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
HolyHole
***
Příspěvky: 511
Registrován: 14 led 2007, 15:25
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Coupe na Ostravsku

Příspěvek od HolyHole »

Kurňa to je škoda, že je to v pátek. V tu dobu budu ještě makat... Kdybyste to přehodili na sobotu, tak bych dofičel i já ze Zlína :tus:
Scoupe 94,1,5iLs 65Kw červený s černou kapotou - R.I.P
Coupe FX 2003, 105 Kw, stříbrný šíp
Uživatelský avatar
Markus Huhtimo
**
Příspěvky: 272
Registrován: 30 dub 2010, 14:38
Bydliště: Ostrava

Re: Coupe na Ostravsku

Příspěvek od Markus Huhtimo »

Já jsem v sobotu na výjezdu Praha - Pelhřimov (hraju florec závodně), takže to bych nebyl. Ale jináč to zas nebude nic velkýho, dáme oběd, kecnem o všem možným, dáme foto a je. To si myslím, že by se ti ze Zlína nevyplatilo vůbec. Však brzo zase domluvíme nějakej společnej srázek beztak! :D/
Tuscani Tiburon 2.0 TURBO - under construction (Shinning white, Koni suspension, Eibach lowering springs, Nokian supersport tyres, Kosei wheels, Brembo brakes, etc.)

Daily driven : Genesis Coupe 3,8 V6, designed by Markus
Uživatelský avatar
tomijas
**
Příspěvky: 250
Registrován: 14 bře 2009, 17:16
Bydliště: Opava

Re: Coupe na Ostravsku

Příspěvek od tomijas »

Ahoj hoši já tam chci určitě být ale musím sehnat nějakýho řidiče ](*,)
no ale dřív jak ve 3h to nestihnu #-o
Uživatelský avatar
tomijas
**
Příspěvky: 250
Registrován: 14 bře 2009, 17:16
Bydliště: Opava

Re: Coupe na Ostravsku

Příspěvek od tomijas »

a všim sem si že MARKUS to chce v garážích a tam kurna nevětu asi bych tam nechal nárazník :wink:
Uživatelský avatar
Markus Huhtimo
**
Příspěvky: 272
Registrován: 30 dub 2010, 14:38
Bydliště: Ostrava

Re: Coupe na Ostravsku

Příspěvek od Markus Huhtimo »

Já to nechcu v garážích xD Tam bychom jenom nechali auta, kdybychom šli na ten společnej oběd. Blejsknout bychom to blejskli nahoře na tom parkovišti normál. A nárazník bys tam nenechal, já mám snížení 45 mm a je tam velká rezerva. Takže i s tím bodykitem si myslím, že bys byl v pohodě. Viděl jsem tam jet úplný tuningový žehličky a v pohodě :wink: Šak tam se o nic nejedná, bys to nechal kdyžtak venku a hotový :wink:
Tuscani Tiburon 2.0 TURBO - under construction (Shinning white, Koni suspension, Eibach lowering springs, Nokian supersport tyres, Kosei wheels, Brembo brakes, etc.)

Daily driven : Genesis Coupe 3,8 V6, designed by Markus
Uživatelský avatar
tomijas
**
Příspěvky: 250
Registrován: 14 bře 2009, 17:16
Bydliště: Opava

Re: Coupe na Ostravsku

Příspěvek od tomijas »

už jsem to zkoušel je tam dole retarder a ten mi děle problém mám ten předek dlouhej
každopadně mužu nejdříve ve tři!
Přílohy
.
.
IMG_0216.JPG (45.34 KiB) Zobrazeno 1063 x
Uživatelský avatar
tomijas
**
Příspěvky: 250
Registrován: 14 bře 2009, 17:16
Bydliště: Opava

Re: Coupe na Ostravsku

Příspěvek od tomijas »

tak jaká je učast????????????????
steelOu
**
Příspěvky: 170
Registrován: 24 čer 2010, 12:32
Bydliště: Ostrava - Děhylov
Kontaktovat uživatele:

Re: Coupe na Ostravsku

Příspěvek od steelOu »

v tech garazich je misto vzdy, hned u hlavniho vjezdu, ten ktery je u cinestaru je narvany no... vsak to neni problem nechat nekde nahore, ja bych byl i pro to nechat na hore a divat se jako v olomouci na ty lidi jak cumi vid markusi :D "divej dalsi borecek a jak cumi, ten je asi v pici s tech mych znaku tuscani :D beztak ani nevi co to je" jo hosi a v kolik hodin to chcete udelat ? jejda a to uvidite jeste moje bebi :( a jeste spinave zimni kola :D
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“