Vstavana navigacia v NX4

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
casco
**
Příspěvky: 255
Registrován: 26 dub 2021, 20:10

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od casco »

Tak po aktualizacii zmizla aj zlta ikonka soundhound(nieco ako shazam), ktora tam bola v predoslej verzii na dohladanie nazvu interpreta a skladby.
Tucson NX4 1.6 T-GDI, 132kW, Premium, kozeny packet, 4x4, Adapt.Tlmice, logo vo dverach, osvetlenie noh (blue)
Reklama
 

PeterOV
*
Příspěvky: 40
Registrován: 10 čer 2021, 10:04

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od PeterOV »

Potvrzuji zmizeni oranzove ikony pro SoundHound. Mozna to lidi rozptilovalo a zvedla se nehodovost, nebo to mozna staci zapnout v systemu. Dale mi pribyla ikona radia Energic, ktere zrovna v DABu ukoncilo vysilani. Takze zadne poradne zmeny 😂
dibarbora
*****
Příspěvky: 2181
Registrován: 05 úno 2018, 14:53
Bydliště: Žilina

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od dibarbora »

Odstavenie SoundHound by som skôr pripísal nákladovej optimalizácii dátových prenosov cez GSM sieť z celej flotily áut, keďže to v rámci 5r doby u áut do MY2024 financuje :hyu: . Na nových autách od MY25 to po 6mesiacoch bude za cash od zákazníka ako predplatné, takže sa dá očakávať, že nám so starším infotaimentom a "zmluvou" budú robiť takéto "psie kusy"...
Hyundai Tucson NX4 Shine+, 1,6TGDi, 110,1kW, 2WD MT6 bez náznaku hybridu
ex.Hyundai i30 kombi PDe Family 1.4 T-GDI 6st.
PeterOV
*
Příspěvky: 40
Registrován: 10 čer 2021, 10:04

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od PeterOV »

Za me, pokud tam bude nejaky tarif na internetova radia za rozumnou cenu, tak beru vsemi deseti 😉
dibarbora
*****
Příspěvky: 2181
Registrován: 05 úno 2018, 14:53
Bydliště: Žilina

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od dibarbora »

Tak už sa to začína cenovo aj rozuzlovať...

https://www.hyundai.com/eu/driving-hyun ... tions.html
Hyundai Tucson NX4 Shine+, 1,6TGDi, 110,1kW, 2WD MT6 bez náznaku hybridu
ex.Hyundai i30 kombi PDe Family 1.4 T-GDI 6st.
Uživatelský avatar
oltcitak
*****
Příspěvky: 1532
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od oltcitak »

Tak akoby výrobcom nestačilo, ze ceny neustale rastu, ale ešte budu paberkovat aj nejakými predplatenými službami.Na@rať :^o
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
drobcek73
**
Příspěvky: 183
Registrován: 11 čer 2018, 17:26
Bydliště: Bratislava

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od drobcek73 »

Urobil som si včera update navi - prebehlo bez problémov. Jediná vec v navigácii (vyskúšal som ju po ceste cca 16 km domov), ktorú som postrehol bola tá, že sa zväčšil náhľad najbližšej odbočky, pri zjazde z obchvatu je tá navigácia v jazdných pruhoch tiež na zväčšenej ploche, čo je podľa mňa super... ale navigácia ako taká... no ostanem pri Waze... V sekcii rádio zmizol ten SondHund, či ako sa to volá (nikdy som to nepoužil) a potvrdzujem, že prekročenie rýchlosti (mám auto 08/2023) nemá vplyv na nejakú nezmyselnú signalizáciu
HYUNDAI TUCSON HEV 169 kW (1,6T-DGi, Style + DizajnPack+SmartSense)
[https://www.spritmonitor.de/en/detail/1472293.html]
Predtým: Subaru Outback - Hyundai i30 kombi - Citroen C4 Picasso - Citroen Xsara Break - VW Golf - Renault 11 - Škoda 120 L.
Uživatelský avatar
Pedro76
**
Příspěvky: 288
Registrován: 23 srp 2021, 08:55

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od Pedro76 »

dneska jsem si všiml, že po poslední aktualizaci se do Bluelinku do knihy jízd tlačí každý nastartování....dřív pokud jste neujeli minimálně kilometr, tak tam o tom nebyl záznam... teď stačí nastartovat... a naskáče vám tam nulový řádek.... případně nula na km, ale čas či rychlosti vyplněný (můj případ, vyložil jsem nákup u dveří domu a posunul se na parkovací místo.... :mrgreen: :mrgreen:

btw: je fajn, že tam jsou nové silnice, např. ty obchvaty.... a navigace tě tam vede... vtipný je že mapa nemá rychlostní hodnoty pro ten usek, takže po nájezdu z kruháče je značka konec omezení.... a auto na to vyhodí do rychlosního limitu tři čárky, bo v mapě nemá hodnoty.... a naskočí zase až za obchovatem..... good job ](*,) ](*,)
Hyundai Tucson NX4 1,6 T-GDI MHEV IMT 132kW/180k Style Premium Sunset Red
Hyundai i30 1,6 T-GDI Hatchback Go Czech Red 2016 (prodáno)
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 8051
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od Mexican »

ked uz sme u investicii do navigacky, Sygic sa konecne rozhupal a urobil obytkovy mod. Za mna parada, pouzitelne aj pre auta napr so stresnymi stanmi, bicyklami na streche a podobne. Asi si malokto chce zajst 30km aby zistil ze bude nasledovat 2,8m podjazd za 2km :-)

paci sa mi aj to, co u inych navi je uz nejaky cas - maximalna rychlost, pac potom to slepo nepreferuje dialnice ak clovek jazdi ako slimak ako ja :-)
To sa mi proste paci, inovacia. U origo Hyundai / Kia sa nemeni nic. Pritom HW na to je
Přílohy
Screenshot_2024-08-22-12-35-48-943_com.sygic.aura-edit.jpg
Screenshot_2024-08-22-12-35-48-943_com.sygic.aura-edit.jpg (75.01 KiB) Zobrazeno 560 x
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023
Odpovědět

Zpět na „Tucson III - Elektronika“