Hyundai Accent 1.6 benzín

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Hardcam »

Pravy Bosch Aero Twiny nebo nahrazky plochych steracu?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

Martun : Tak je to na Tobě :D , ale já už si Twiny na Ácu nedám. Ten malej stíral dobře, ale velkej ne ...

Hard : Ne, neměl jsem Bosch, ale EVO a měl jsem je na Renaultu, kde stíraly dobře ... ale s čelním sklem na Accentíkovi si nějak nerozuměly ..... :?
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Martun »

Hardcam píše:Pravy Bosch Aero Twiny nebo nahrazky plochych steracu?
Jaký náhražky? Nejsem zatím rozhodnutej. Fakt je že obyč stěrače fungovaly dobře 2 roky, tak proč je za nějakejch 70kč nekoupit znova že? 8-[ Jo a kámošovi už je 2x ukradli (ty aero twin )... Tak nevím, jestli je dobrý dělat sponzora :-) :evil:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Hardcam »

Martun. to nebylo primarne na tebe:)
Ja si na plochy sterace nemuzu stezovat, objednaval jsem po lete, dovoz z Belgie, pres zimu jsem jim dal pekne zabrat, pac obcas suplujou skrabku a stiraj porad bajecne. Zaklad vyjde na 330Kc/par, se zesilenou gumou do petistovky. Hledal jsem je na ceskym netu nekde koncem roku a nenasel ](*,)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Martun píše:
Hardcam píše:Pravy Bosch Aero Twiny nebo nahrazky plochych steracu?
Jaký náhražky? Nejsem zatím rozhodnutej. Fakt je že obyč stěrače fungovaly dobře 2 roky, tak proč je za nějakejch 70kč nekoupit znova že? 8-[ Jo a kámošovi už je 2x ukradli (ty aero twin )... Tak nevím, jestli je dobrý dělat sponzora :-) :evil:
Tak tak. Před zimou jsem koupil z Tesca za 140 Kč pár obyč stěračů a bylo...práci odvedou dobře a pokud vydrží cca 2 roky, jako origo stěrače, neřeším větší a podle mě zbytečnou investici.
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Martun »

Tak jsem vyměnil ty stěrače. Nakonec jsem se fakt rozhodl pro ty obyčejný. Za 70kč není co řešit!

Vilda
Gratulace k tvé dosažené tisícovce! Tééda, ty jsi ale ukecanej! :mrgreen:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

Martun píše: Tééda, ty jsi ale ukecanej! :mrgreen:
Tak to víš, měsíc na neschopence .... nikam nemůžeš, nic nemůžeš dělat, protože to dost bolí :? a tak sedíš u PC a píšeš na klub :D

Od včerejška jsem opět v prac. procesu a jdu až ve středu na noční, takže konečně můžu volně na vzduch :D/ Minulý týden jsem dostal pozvánku od Renaulta na předváděčky nových vozů, posílají mi to každý rok a tak jsem si na včerejšek objednal jízdu v Renaultu Fluenze 1.6 16 V 110 koní .... no, pánové naprostá nádhera :shock: tichoučkej podvozek, šest kvaltů, motor podobnej mýmu v Accentovy, ale byl ještě syrovej, takže po zajetí to bude dělo, pěkný zpracování interieru .... paráda. Nechci se tady bavit o poruchovosti frantíků, ale první dojem na mě udělal ... Tenhle docela příjemný zážitek, byl v zápětí vystřídanej vztekem, to když jsem zajel do Butovic na salon a uviděl tam stát našeho Accenta .... co z něj za dva roky ty idioti udělali :cry: to mi hlava nebere ... stála tam normální, šedivá socka, o kterou bych předloni ani okem nezavadil .... i na zadku, už je jen logo, asi jim došly nápisy .... docela smutnej konec jedný značky, která se držela tak dlouho .... Vcelku už chápu pocity kluků, co si ho teď pořídili ..
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Martun »

Vilda
Zapoměls ale napsat, že pro pivo ses doplazil! :-D
Mluvíš mi z duše! Přesně takovej pocit mám z Ácy já. Kdybych se teď rozhodoval, Accent by to už nebyl.. (jinak jsem stále vcelku spokojen, to abych předešel případným poznámkám :-) )

Jinak taky mi poslali na mejla z Rendlu. Řeknu ti, že ten Fluence je to co mi chybělo. Sedan. Megane bych nechtěl, nová Laguna zbytečně drahá a tohleto je přesně ono! Už jsem si říkal že kdybych se teď rozhodoval, je to adept. Opět ale ve světlém interiéru a v naftě...
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Gandalf »

Martun: Asi nerozumím té poznámce, ale sám Renault při prezentaci v TV říkal, že je to sedan na platformě Mégane, ale dostal samostatný název modelu spíš z marketingových důvodů...
Já osobně z něj mám taky celkem příznivý dojem, ale ještě jsem v něm nejel.
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

Martun píše:Vilda
Zapoměls ale napsat, že pro pivo ses doplazil! :-D
Pivo, to je životní potřeba, aspoň pro mě :D
Gandalf píše:Martun: Asi nerozumím té poznámce, ale sám Renault při prezentaci v TV říkal, že je to sedan na platformě Mégane, ale dostal samostatný název modelu spíš z marketingových důvodů...
Fluence je větší než Megan ... je to rozdíl asi jako mezi Superbem a Octávkou ( obrazně řečeno ) ... a zrovna tak jako Martun, po Accentovi o něm začínám velice vážně uvažovat, jako o dalším voze ... ten šasti kvalt je něco nádhernýho, ve 130ti to na šestku točilo pod hranici 3 000 otáček ... :shock: absolutní ticho ..
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Mexican »

Vilda k tomu co urobili Accentu - je fakt, ze to teraz nevyzera vobec dobre.. navyse len dve motorizacie (ale to asi tym, ze 1,4 a CRDi sa najviac predavali).. celkovy predaj ale strmo pada nadol, najlepsie by asi bolo ak by ho uz vyrazili z ponuky.. Ved uz je na trhu skoro 4 roky, co je bez faceliftu dost vela
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Hardcam »

Fluence je pekny auto, ale prijde mi az podezrele levny. Porad je to dost penez, ale na francouze o takove velikosti je ta cena dost nizko. Bohuzel Renault v tabulkach spolehlivosti neni casto videt a vyrazne pokroky zrovna nedela :roll:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
wolf8485
*
Příspěvky: 69
Registrován: 11 úno 2010, 00:02
Bydliště: Kosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od wolf8485 »

Tak treba sa na to pozriet aj z inej strany...vcase kupi nasich accentov neboli na trhu take vychytavky ako Renault Fluence alebo napr. Chevrolet Cruize... brali sme to co bolo v danom case, v danej cene najlepsie na trhu..
Teraz by sme uz mozno rozmyslali inak.... ale zas modelova situacia: Dnes si niekto kupi napr. toho Renaulta a par rokov ked bude na trhu zas nieco nove a vyhodne bude tvrdit, ze by si kupil nieco ine...a takto to pojde stale dookola...Skoda ze nemame peniaze na vymenu auta kazdy rok :lol:
Hyundai Accent 1.5CRDi VGT Elegance , wine red, 01/09, chrom kit
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Gandalf »

Může to znít kacířsky, ale já bych byl raději pro to, aby se dělala auta, která by bez větších problémů a servisních nákladů jezdily 10 i více let. Točit auta každý rok, dva jen podle nálady, módy nebo pro radost, pokud na to samozřejmě mám, mi přijde hodně malicherný. Ale i takových lidí je dost a automobilky na ně spoléhají :)
V tomhle by dost pomohla koncepce elektromotorů s minimem mechanicky pohyblivých součástí. Měnily by se jen bloky akumulátorů za výkonnější, levnější a efektivnější technologie a samozřejmě by se musela taky mnohem efektivněji vyrábět elektřina. Už dávno se mluvilo o celoplastových karoseriích, keramických motorech a hromadě dalších věcí - a máme tady jen benzínové vysokootáčkové "bzučáky s turbem", které se životností jen těžko srovnají s nízkootáčkovými držáky.
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
wolf8485
*
Příspěvky: 69
Registrován: 11 úno 2010, 00:02
Bydliště: Kosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od wolf8485 »

Gandalf píše:Může to znít kacířsky, ale já bych byl raději pro to, aby se dělala auta, která by bez větších problémů a servisních nákladů jezdily 10 i více let. Točit auta každý rok, dva jen podle nálady, módy nebo pro radost, pokud na to samozřejmě mám, mi přijde hodně malicherný. Ale i takových lidí je dost a automobilky na ně spoléhají :)
V tomhle by dost pomohla koncepce elektromotorů s minimem mechanicky pohyblivých součástí. Měnily by se jen bloky akumulátorů za výkonnější, levnější a efektivnější technologie a samozřejmě by se musela taky mnohem efektivněji vyrábět elektřina. Už dávno se mluvilo o celoplastových karoseriích, keramických motorech a hromadě dalších věcí - a máme tady jen benzínové vysokootáčkové "bzučáky s turbem", které se životností jen těžko srovnají s nízkootáčkovými držáky.
Jasne mame stale "iba" poväčšinou naftove a benzinove motory ale keby nie z čoho by žil arabsky svet a rusko? ved by zahynuli hladom....pokym bude ropa budu elektromotory a ine alternativy drzane iba v obmedzenych medziach.
Hyundai Accent 1.5CRDi VGT Elegance , wine red, 01/09, chrom kit
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“