Tak Moravu asi nestihnu :-(

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Odpovědět
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

MartasZ píše:Ivánku, kamaráde.. jenže to bych ty prachy musel mít..
Pánové, já to chci spravit, já nechci jiný a věřim že když se na tom zapracuje, tak bude v pohodě.. ale jde jen o ty peníze a peníze se řešej přes pojišťovnu.. pan Samec je poměrně komunikativní a dokázal mi i něco poradit.. ale pan Samec nerozhoduje, rozhoduje pojišťovna..
Problém je, že jsem měl nedávno tu nehodu na sněhu, kdy sem si vylomil obě levý kola a škoda byla 25tis.. takže teď krom toho že mi nezaplatěj všechno mi ještě musej odečíst amortizaci kvůli tý první nehodě.. takže těch peněz od nich fakt nebude moc, jestli vůbec nějaký..
spíš teď jde o způsob řešení co mi navrhnou a toho se bojim.. protože fakturu ze servisu mi rozhodně neproplatěj.. ta by byla těch 110t.. rozpočtem nevim.. vzhledem k tomu že cena opravy se rovná zůstatkový hodnotě vozu, tak se to s největší pravděpodobností bude řešit jako totální škoda a to je taky na prd.. páč odečtou použitelný díly a amortizaci a zbytek mi vyplatěj.. a jestli to bude míň jak šedesát, tak sem namydlenej.. a navíc nevim, jestli to neznamená odhlášení auta a odebrání techničáku :-(
Ivánku.. zhruba sem tu někde napsal co všechno s tim je.. zkus vymyslet kolik by to stálo u vás.. díly z vrakáče, plus stolice, klempíř, práce.. na lak kašlu.. ten si můžu dycky udělat sám..
Jinak nevim no.. v tom servisu by se to pak řešilo taky tak.. už sem s nima dohodlej.. ale pro pojišťovnu museli počítat s origo dílama, že jo..
Ach jo..
A jak to teda vypadá? Nemůžu nic dělat, dokovaď nebudu mít to rozhodnutí, takže stojí v servisu a čeká..
Jo a kdybych to měl přivýzt k Ivanovi, tak bych stejně musel už půlku věcí udělat tady, protože to odnesla přední náprava.. takž by to stejně asi nemělo smysl :-( :cry: a nebo na podvalu, ale to by se docela prodražilo, je to celkem dálka :-(
Ach jo ach jo ach jo :-(
Na to nemusíš vůbec hrábnout,je to lepší ať se to vidí co to potřebuje,kdyby jsi měl zájem ,tak víš kde mě sehnat!! :wink:
Díly se dají sehnat v pohodě ,jak budeš chtít!!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Reklama
 

MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Ehm.. no dyk já vlastně ani nevim kde tě sehnat :-)
Tak mi teda někdo poraďte co mám dělat??
Mám to nechat u nich v servisu, nebo to mám dát našemu dvornímu mechanikovi?? A co když mi to pojišťvna nezaplatí?, jak by se pak řešili peníze???
Proč to musí bejt tak složitý?? Prosím.. POMOZTE, páč já už fakt nevim
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

No ja bych asi (i pres tu vzdalenost) rozhodne zajel za nasim Ivankem ...
To je preci super mechanik a hlavne mas jistotu, ze ti to neodflakne ... :wink:

No a co se tyka pojistovny, tak nejaky penize urcite dostanes .. i kdyz jich treba nebude moc, tak zbytek si nekde pujcis, a pak splatis ...

No mas nad cim premyslet ... Ja bych to resil takhle ... :wink:
Tedy kdyby Ivan dovolil .... :lol: :lol: :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Toz MartasZu... ja bych to dal k Ivankovi, pac bych mu veril, ze odvede poctivou praci a urcite s tebou nebude chtit vy**bat...

Do toho Coupatka jsi dal uz dost penizku... toz ho nechej opravit... Penize budou, my nebudem (ale budeeem ;) - a na porad)

Drzim palec! :!:
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Kluci dikec za podporu,tu si snad ani nezasloužím!! :oops:
Jinak Marťazsi jsem si stáhnul všechny fotky a zítra budu mluvit se svým kámošem co s tím a dál tady máš na Mě kontakty: mobil:723 728 957,ivan.raffai@seznam.cz nebo icq 293-672-538 :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Díky Ivánku.. už sem si tě uložil a dohodnem se teda na ICQ :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

No MartasZ, autiko bude zase brzo fachčit. Jak se do toho "navezl" ivan, můžeš bejt v pohodě :lol: :lol: :lol: :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

No GRATULACION!!!! MartasZi získal si good mechanika tak ho nestrhni a nespěchej na něj..........aby se nějak neuhnal, aby byl funkční případně na srazech!!!! :lol: :lol: :lol:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

No třeba se to teď začne hejbat.. ráno sem mluvil s Ivanem a říkal že večer mi dá vědět co a jak..
Navíc mi máma dnes sehnala kontakt na nějakýho šikulu přes pojišťovny a ten mi prej zařídí, aby mi zaplatili všechno, ale tomu moc nevěřim.. každopádně řešim to všude kde se dá, takže držte pěsti..
Budu i nadále informovat :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

No preji hodne stesti .... A fakt drzim pesti ....
Kdyby bylo neco potreba (nevim co) tak se ozvi .... :lol: :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

hmm.. tak díkes Víťo.. to je milý :lol: :lol:
Nee... vážim si každý pomoci a doufám že se vám budu moct taky revanšovat.. minimálně aspoň radou, bo co já vim :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

Tak jsem se právě vrátil z dovči a co nevidim :( MartasZi..... upřímnou soustrast. :( Doufám, že se ti tu krasavici podaří dát zase do kupy, těšil jsem se, jak si na podzimní mimoni spolu zazávodíme na sprintech....a koukam, že teď řešíš jiný problémy. Rozhodně to ale nevzdávej a snaž se to za každou cenu dát do kupy! Držim palce, ať se všechno podaří!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Taky mam bebi...od Prazaka...
Obrázek
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Aj tak to jsi několikátý!
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Uz to mam 14 dni,ale byl jsem linej to sem hodit...
V kulne jsem nasel casopis z roku 1995 s burzou aut v Nemecku, jen se mi naskenovany Hacka dat na web - Scoupe Gt za docela hafo marek:) vuuubec nic nestiham
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“