Hyundai a motory +

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
lukas.frela

Příspěvek od lukas.frela »

tak to jste asi největši borci,když jste to věděli.To víš já se ozvu,nenechám si od nikoho poroučet a s..t na hlavu.Jestli máte nějaký problém,jsem sním??
Reklama
 

black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

ivan.raffai@seznam.cz píše:
black_sheep píše:
lukas.frela píše:drobec slušnosti????jsem řek jedno slovo tak ocoti jde???nejsem jedinej kdo tumluvil sprostě.jdeno slovo a ty můžeš hned prasknout :wink:
jak ze to je? potrefena husa..... :lol:
Přesně já veděl,že se chytne! :lol: :wink:
ty brdo to ja ne tusil ze nam tu celou dobu poroucis a s*res nam na hlavu, asi to delas nak sikovne ze si to ani neuvedomujem, asi si na tebe budu muset davat pozor.. :twisted:

jo a ten problem co tu mame ani nedokaze nasrat, nema totiz cim, alespon je tu naka sranda :)
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2258
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

lukas.frela píše:tak to jste asi největši borci,když jste to věděli.To víš já se ozvu,nenechám si od nikoho poroučet a s..t na hlavu.Jestli máte nějaký problém,jsem sním??
Jak se čertí Závodník!! :lol: :lol:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
lukas.frela

Příspěvek od lukas.frela »

prču ze mě,fajn
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

lukas.frela: jsem si rano dal Diablo k snidani...asi nemel benzin:D
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

si trapnej tebe si dám i ve 105
lukas.frela

Příspěvek od lukas.frela »

nevím o co vám jde.člověk se podělí o zážitky a vy ho div nesežerete.
lukas.frela

Příspěvek od lukas.frela »

a ty Ivane kdyby si pořádně četl tak píšu že si nenechám srát na hlavu né že já vám seru na hlavu.čti pořádně
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

no.. by snad stacilo ne? :) beztak to k nicemu nevede.. odted kdo zase neco placne tak sam sebe povazuje za idiota a takovi maji ovsem pravo kecat nesmysli.. :)
lukas.frela

Příspěvek od lukas.frela »

jo ted koukám že jsem to poslal špatně to stím že máš číst pořádně bylo pro tebe ne ivanovi
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

lukas.frela píše:jo ted koukám že jsem to poslal špatně to stím že máš číst pořádně bylo pro tebe ne ivanovi
no nebo jsi to tak trosku nepochopil ty! kdyz pises ze ty si nenechas od nekoho sr*t na hlavu, tak od koho jsi asi myslel? no asi od Ivana, pac ten te tady utrel! takze proto jsem psal ze netusim ze nam tady ivan s*re na hlavu!!

ende tecka uz se nehodlam bavit o takovejch hovadinach..
lukas.frela

Příspěvek od lukas.frela »

já taky ne.prostě máte nějakej problém asi nerozdýchat to coupe turbo tak máte narážky furt,to nemám zapotřebí.mluvil jsem narovinu a chtěl se podělit nic víc.konec
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

lukas.frela píše:já taky ne.prostě máte nějakej problém asi nerozdýchat to coupe turbo tak máte narážky furt,to nemám zapotřebí.mluvil jsem narovinu a chtěl se podělit nic víc.konec
tak pozor kamarade, tady nikdo zadny narazky nemel od ty doby co jsi nam vyjasnil ze to scoupe bylo uz nejspis hodne v haji tak se prober uz..
lukas.frela

Příspěvek od lukas.frela »

prober se ty si přečti ty kecy o pár řádkú nahoře
lukas.frela

Příspěvek od lukas.frela »

se čertí "závodník" sem si dal k snídani diablo to podlě mě jsou narážky na to coupe tím chtěj asi říct že si o sobě myslím že jsem nejrychlejší nebo nevím.nebudu tu řešit.myslel jsem že budem vycházet ale asi ne
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“