Tak Moravu asi nestihnu :-(

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

NJN, ale co až bude čas tak založ new vláchno a bude!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Reklama
 

MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

LATEST NEWS

Takže, pro všechny, aby věděli že i když maj auto havarijně pojištěný, tak to vůbec neznamená, že by za to třeba mohli dostat nějaký prachy :-(
Jak jsem tady psal, měl jsem auto v servisu a čekal na rozhodnutí pojišťovny.. ještě předtim to měl samozřejmě na starosti likvidátor.. a do dnešního dne ještě ani mě, natož pojišťovně neposlal nějaký vyjádření, výpočet, nebo něco podle čeho by se mohlo postupovat..
Už mi došla trpělivost a řešim to jinak.. Sehnal jsem člověka co má svýho právníka, svýho likvidátora pro tuhle pojišťovnu a i svůj servis.. k němu se to včera odtáhlo, v pondělí tam přijede jeho likvidátor, nafotí to, on mi napíše ostrou fakturu na nejvyšší možnou částku, kterou budu moct po pojišťovně požadovat a jakmile to jeho pojišťovák schválí, tak pojišťovna má měsíc na poslání peněz mi na účet... Už to sice nejni úplně legální postup, ale jak vidíte, legálně v tomhle státě nikdy ničeho nedosáhnete..
No a v tom servisu se do toho hned příští tejden pustěj..

Až zas budu vědět něco dalšího, napíšu
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

To je sila ... fakt .... Musis mit znamy vsude a nebo podplacet ...
No u nas (v CR) to asi lepsi nebude ....
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

NEWS

Tak jak sem kdesi slíbil, přichází nejčerstvější informace o mym nabouranym kupé..
Takže.. dneska sem byl v tom servisu kam se to odtáhlo.. člověk co mi to zařizuje je mámy známej a ze začátku na mě nepůsobil moc věrohodně, ale zřejmě bude v poho.. No přijeli sme tam, dal mi klíčky a říkal ať si auto prolezu, jestli tam něco nechybí z toho předchozího servisu.. pak sem to zkusil nastartovat a nic, baterka totálně mrtvá :-( Nakopli sme to přes kabely.. ach jak mi chyběl ten zvuk mýho filtru :twisted: Takže motor je v cajku.. no, musel sem jim vyndat pojistku od muziky, měli strach z kapacitoru.. ani se jim nedivim, kdyby odpojovali baterku a pak ji tam dali aniž by kapika nabily, asi by si docela zasvářeli...
No dobrý.. a jak to bude?
Takže zejtra.. teda koukám že vlastně už dneska to začnou konečně rozebírat, pak zavolaj toho svýho pojišťováka, on to nafotí, já mu pak podepíšu plnou moc a dám číslo účtu kam maj poslat prachy.. říkal že strop je 88000 a že fakturu mi napíšou na 80000 a to by mi měly bez problémů poslat...
Jednání je velice solidní.. veškerý úkony konzultujem po telefonu, nic bez mýho souhlasu nedělaj.. tak jen doufám že budu takhle spokojeně mluvit dál :-)
to je zatim vše.. co je v plánu, o tom radši mluvit nebudu, teď hlavně aby se to dalo dohromady.. snad i s tou spojkou a tou zadní nápravou.. uvidíme.. držte mi pěsti..
Hned jak bude něco novýho, dám vědět :wink:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Taky držím palce,aby ti to všechno dobře dopadlo!!!Já o havarijku přemýšlel.Ale když to vidím....Tak vážně nevím jestli do toho půjdu :roll:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

No vidiš, nakonec možná ještě nebude tak zle...držim palce!
Obrázek
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Petr HC píše:No vidiš, nakonec možná ještě nebude tak zle...držim palce!
Jo jo,ještě nebylo tak zle aby nemohlo být ještě hůř :cry:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

No MartasZ držím pěsti, palce. A i kdyby si na moravu měl jet flekatej tak pojedeš, co?
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

MartasZ, gratulačka i ode mě! Konečně zas něco pozitivního od jednoho člena, kerýmu se něco pokadilo a pomalu to napravuje :wink: Super a doufám, že tě budu zas brzo vidět a slyšet v ulicích MB :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Taky držím palečky Marťazsovi,taky to nemá jednoduchý chlapec,ale vypadáto,že bude jistě brzy opět prohánět svý autiko!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Díky za podporu kucí .-) Snad to dobře dopadne a dostanu se za váma aspoň ještě na tu Moravu.. ale jsem v tomhle skeptik, v mym životě vždycky když se něco mohlo posrat a bylo to jen sebemenší šance, tak se to dycky posralo :-)
Kyrglíku, i přes všechny tyhle problémy si myslim, že to havarijko má smysl.. vem si, dycky něco dostaneš, kdežto když ho nebudeš mít, tak nedostaneš prostě nic :-)
Joudíku ono to zřejmě flekatý bude, protože mám v plánu ještě drobný úpravy karosérie a nárazníků a bylo by to zbytekný stříkat dvakrát .-)
Hanzíku a všichni ostatní.. nebojte, hned jak to bude, tak mě zas rozhodně uslyšíte.. i kdybych měl ohluchnout, tak moje auto bude slyšet :twisted:
A Ivane, koukám že seš tu poměrně často, takže to vypadá, že se to zas obrátilo k lepšímu?? Já doufám že jo.. držel sem ti pěsti, tak doufám že už se to nějak vyřešilo..
Jo lidičky, přemejšlim o dvoubarevnym nástřiku, tak by mě zajímalo jaká barva by se nejvíc hodila k tý červený a jakým způsobem to udělat... myslim jak by to dvoubarevný lakování mělo vypadat :-) Chci vidět vaše názory :wink:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

To MartasZ: ještě k tý bouračce, to je pech auto na hadry :cry: a fotečky žádný :( . Jinak přeju ať už ti to brzy lítá a bacha opatrně jezdit i s babama. Pojišťovny jsou kurvy to se ví a musí se na ně taky oklikou, žádný milosrdenství s nima :evil: , jen tě obíraj o prachy a když maj solit tak se vykrucujou a navšechno maj dost času. Hlavně, že se Ti nic nestalo a jsi mezi námi.
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Josef »

macháček píše:...a fotečky žádný...
Najdi v sekci foto video vlákno Joudy - Porovnání MartasZovýho Coupé před a po akci crash. Tam je fotek hafo
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Josef píše:
macháček píše:...a fotečky žádný...
Najdi v sekci foto video vlákno Joudy - Porovnání MartasZovýho Coupé před a po akci crash. Tam je fotek hafo
Jojo tam jich pár je mno!
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

MartasZ tu dvoubarevnost bych udělal vpředu červenou vzadu třeba modrou, ale aby to bylo v šikmé lajně!
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“