Sportovní výfuk

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Enzo
*
Příspěvky: 11
Registrován: 15 kvě 2009, 08:39
Bydliště: Zlín

Sportovní výfuk

Příspěvek od Enzo »

Ahoj chlapi chci si koupit sportovní výfuk nevíte o něčem kde ho sehnat jedna se o 2,0 l dík :D
Tuscani Coupé 2,0 2004
Reklama
 

Uživatelský avatar
KUPIS
**
Příspěvky: 440
Registrován: 01 bře 2009, 09:33
Bydliště: Hustopeče u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovní výfuk

Příspěvek od KUPIS »

ŘEKNI VIKIMU ON JE DĚLÁ NEREZ NA ZAKÁZKU!
https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=43&t=17002
Obrázek
Uživatelský avatar
Stanley
***
Příspěvky: 780
Registrován: 10 lis 2009, 19:58

Re: Sportovní výfuk

Příspěvek od Stanley »

Jestli chceš můžu zařídit úplně celý na míru (od svodů až ven). Jen záleží jak bys ho chtěl řešený (dual, single) a s čím (kat, tlumiče středové apod.)... Cenově hodně dobré ;)
sEmprE
Příspěvky: 7
Registrován: 22 lis 2010, 23:48

Re: Sportovní výfuk

Příspěvek od sEmprE »

Umístím tento dotaz sem, jelikož to má s tím zřejmě co dočinění :D

Může mi někdo rozumně vysvělit, co tohle má sakra znamenat ? http://www.youtube.com/watch?v=aiRFSRS7 ... re=related :D :D
Čím ten týpek docílil tohohle zvuku ? Neskutečný.... tohle mít....

Pokud mi to někdo rozumně vysvětlí, případně mi řekne, co si mám koupit za díly, kašlu na 2.0 a jdu do 2.7 V6 :-D

Respektive:
No stock, i bought the header, pipe and catback from USA. 2.375" Exhaust piping eliminates exhaust back pressure for fuel efficiency and power , ale tak dobrý v angličtině ještě nejsem, takže to nepřeložím :-( já si to přeložím asi cca hruba takto: není v základu, koupil jsem header (to nevím co znamená), pipe - tj něco jako roura, trubice a catback (to taky nevím).... 2.375" výfuková roura eliminuje výfukový zpětný tlak pro palivovou efektivitu a sílu .... ale nechápu prostě, co to znamená :-( To takovýhle zvuk 2.7 V6 motoru udělá ,,jen výfuk,, ?

Mě se na tom prostě brutálně líbí jak je to v klidu - a to i když jen trošku přidá, ale jakmile na to dupne, rozezní se brutálně úžasná symfonie :D


P.S.: Toho týpka jsem chtěl kontaktovat, ale na youtube se nepřihlásil už dlouho a kontakt nikde napsaný nemá.
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovní výfuk

Příspěvek od Yurii »

No takže podobnej bestiální zvuk má na svojí mazdě 323 V6 kamarád :) Pořídil si celonerezovej duplex tlumič a má laděný svody...

Jinak týpek z videa si pořídil header to by měly bejt svody, catback je zadní tlumič, a pipe je proste trubka:) Takže to vypadá že si z ameriky koupil celej laděnej vyjfukovej systém :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Markus Huhtimo
**
Příspěvky: 272
Registrován: 30 dub 2010, 14:38
Bydliště: Ostrava

Re: Sportovní výfuk

Příspěvek od Markus Huhtimo »

Header jsou svody.
Zvuk perfektní =D>
Tuscani Tiburon 2.0 TURBO - under construction (Shinning white, Koni suspension, Eibach lowering springs, Nokian supersport tyres, Kosei wheels, Brembo brakes, etc.)

Daily driven : Genesis Coupe 3,8 V6, designed by Markus
Uživatelský avatar
Stanley
***
Příspěvky: 780
Registrován: 10 lis 2009, 19:58

Re: Sportovní výfuk

Příspěvek od Stanley »

Já mám zvuk podobnej ale řve mu to ještě více. Výfuk u té V6 přidá dost ale jestli chceš svody i výfuk prostě komplet tak to vyjde na dost peněz a k tomu už logicky sání, kable, svíčky a sladit ecu ať to nějak spolupracuje. Je s tím drbačka aby to mělo všechno smysl a ten zvuk no :)
sEmprE
Příspěvky: 7
Registrován: 22 lis 2010, 23:48

Re: Sportovní výfuk

Příspěvek od sEmprE »

OK, díky za odpovědi.

Ale prosím, neměli by jste přímo tip na značku těch svodů a výfuku, popřípadě mi rovnou hodili nějáký odkaz ? Peníze problém nebudou....

A ještě jsem se chtěl zeptat na tu 2.7 V6.... nejsou s tím problémy, jak je to větší obsah ? Údržba ale bude asi logicky dražší, než u 2.0 že.... Já s tím právě zkušennosti vůbec nemám a ani s tuningem.... do teďka jsem měl Felicii :D :D :D :D

P.S.: Stanley z toho tvého podpisu seru smíchy :D :D
Uživatelský avatar
hawk
**
Příspěvky: 372
Registrován: 02 srp 2008, 09:07
Bydliště: olomoucko

Re: Sportovní výfuk

Příspěvek od hawk »

Náklady na údržbu budou určitě o něco vyšší, ale zase imho né o moc. Pokud jsi ale napsal v tvém předchozím příspěvku, že "peníze nebudou problém.." tak nevím proč to řešíš a šel bych do V6. Jinak jedná se o objem a nikoli o obsah - častý to neduch diskutujících.
Uživatelský avatar
Stanley
***
Příspěvky: 780
Registrován: 10 lis 2009, 19:58

Re: Sportovní výfuk

Příspěvek od Stanley »

Tož jestli chceš originál tuningové díly kvalitní jako např. ARK, DC Sports apod tak za to zaplatíš palby, takové, že svody s výfukem tě vyjdou na půlku ceny tvého auta. Když si to necháš udělat na zakázku přes známost a jenom koupit k tomu levnější svody tak výfuk i se svodama tak za 25-30 tis. max. Jsem schopný zařídit všechny varianty ale já jsem vždycky spíš pro custom.

Údržba je logicky vyšší a vychází to až na 2x tolik. Např. výměna svíček je složitá a materiálu je třeba více, dejme tomu pístní kroužky, zase to vyjde víc nebo ty svody dejme tomu, už jsou třeba 2 a ne 1. Když chceš mít všechno na fakturách v origo Hyundai a drahé značkové tuning díly tak se vysypeš za chvíli a nebudeš se divit jak v autě bude půl mega :)

Já si díly dovážím za 1/3 až 1/4 ceny a servis si dělám sám popř. můj mechoš a tuningové díly custom, jen si kupuju matroš a tohle všechno mě vyjde na stejné prachy, když má někdo škodovku.
sEmprE
Příspěvky: 7
Registrován: 22 lis 2010, 23:48

Re: Sportovní výfuk

Příspěvek od sEmprE »

Stanley píšu ti PM, jinak díky všem za rady :-)
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“