Závada řazení Socupe 1994

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
Łarkin
*
Příspěvky: 46
Registrován: 20 čer 2007, 12:50
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Závada řazení Socupe 1994

Příspěvek od Łarkin »

ZDRAVÍČKO LIDIČKY
Z NIČEHO NIC SE MI STALO, ŽE JSEM VYJEL A Z 1NDIČKY SE MI NEPODAŘILO ZAŘADIT 2KU,2KU JSEM ZAŘADIL A PŘITOM TAM BYL JAKOBY NEUTRÁL,TO SAME SE OBČAS PROJEVÍ U RYCHLOSTI ČÍSLO4, ALE NEJČASTĚJI SE TENOTO PROBLÉM PROJEVUJE U RYCHLOSTI ČÍSLO 2. OBČAS SEMNTAM NEJDE ZAŘADIT ZPÁTEČKU, AŽ PO NĚKOLIKERÉM PŘEŘAZOVÁNÍ NA RUZNÉ STUPNĚ SE TAM PODAŘÍ ZAŘADIT (PROJEVUJE SE TO JAKO BY TAM NA MÍSTĚ ZPÁTEČKY BYL NEUTRÁL TO SAMÉ U 4TÉHO STUPNĚ. . PŘI KONTROLE MECHANIZMU ŘADICÍ PÁKY ANI U PŘEVODOVKY JSEM NEZJISTIL ŽÁDNOU ZJEVNOU ZÁVADU. OBČAS SE PODAŘÍ I 2KA NORMÁLNĚ ZAŘADIT ALE PROBLMÉM JE VELKÝ BLBNE TO POŘÁD....

MŮŽE BÝT ZAVADA V PŘEVODOVCE?

PŘEDEM DĚKUJI ZA JAKÉKOLIV RADY A NÁPADY ŁARKIN
Scoupe 1.5 65Kw rv.93
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Závada řazení Socupe 1994

Příspěvek od black_sheep »

není to 1993? resp. vyroben v listopadu 1992 (podle záznamů v hyundaii) :twisted:

to bude podle me něco s lanovodama nebo kulisou řazení, spíš než mechanický problém s převodovkou....
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Závada řazení Socupe 1994

Příspěvek od Yurii »

Podle mne se ti rozházely délky bovdenů převodovky nebo bodveny někde na koncích vypadly z držáků... zkontroluj jestli konce bovdenů (ne lanek ale bovdenů) sou opravdu napevno přichycený na svoje držáky a při řazení se nehýbou, popřípadě si zkus pohrát s délkou lanovodů. Ta se dá drobně regulovat v závitových tyčích v místě kde se lanka napojují na kulisu řadící páky. (odpojit od kulisy, zašroubovat/vyšroubovat, vrátit zpátky a zase zkusit jak to běhá) Označ si ale výchozí pozice abys věděl kam se případně vrátit.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Łarkin
*
Příspěvky: 46
Registrován: 20 čer 2007, 12:50
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Závada řazení Socupe 1994

Příspěvek od Łarkin »

ZDRAVÍČKO PÁNOVÉ, MOC VÁM DĚKUJI ZA RADU, PROBLEM JSEM VYŘEŠIL A OPRAVDU TO BYLO V TÁHLECH. PRO INFORMACI JSEM OBĚVIL TUTO ZÁVADU: BOVDEN SE UVOLNIL Z KONCOVKY(U ŘADICÍ PÁKY) A PŘI ŘAZENÍ VŽDYCKY VYJÍŽDĚL A ZASE ZAJÍŽDĚL Z5 DO KONCOVKY, ZÁVADU JSEM ODSTRANIL VYROBENÍM OBJÍMKY, KTEROU JSEM UPEVNIL NA KONCOVKU I BOVDEN A TIM ZAMEZIL VYJÍŽDENÍ BOVDENU..........JEŠTĚ JEDNOU DÍK ZA RADY :wink:
Scoupe 1.5 65Kw rv.93
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Závada řazení Socupe 1994

Příspěvek od black_sheep »

tak to jsem moc rád že muj bejvalej auťák jezdí dál :-)

btw. Larkine, prosím tě, nepiš celé odstavce VELKÝMI písmeny!
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“