Ako zabranit psom (a ich blbym majitelom) ... ?

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
milan74kb
**
Příspěvky: 387
Registrován: 03 bře 2010, 16:06

Ako zabranit psom (a ich blbym majitelom) ... ?

Příspěvek od milan74kb »

Ako zabranit psom (a ich blbym majitelom) aby na parkovisku ocuravali auta a kolesa (tie psy ;-)) ?
Ja som milovnik zvierat aj psov, ale neznasam ked mi ocuravaju kolesa na parkovisku. Stupidny majitelia to vidia a nic s tym nerobia.
Nechcem to riesit agresivne - kopnutim psa do zadku a detto majitela (aj ked dnes rano mal jeden naozaj na male ...).

Existuje nejaky pripravok, osetrujuci vosk, alebo hocico co tie psy (mozno aj macky) od Vasho auta odpudi a zaroven neposkodi lak alebo disky ?

dik za kazdy tip
2013 Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Premium Navi (6MT)
(paket design + paket pre zle cesty + sun / winter packet + safety packet)
spotreba - dlhodoby priemer 7.2 L / 100 km (3/3 RT na tempomate)
najazdene - 55.000 km
Reklama
 

Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Re: Ako zabranit psom (a ich blbym majitelom) ... ?

Příspěvek od XMira »

Hele, trochu příbuzné téma se řeší na bike fóru. S tím, že nejde o očurávání ale o vokousanejch lýtkách. Zatím je tam několik nosných témat: Ujet, použít pepřák, střílet, chlístnout vodu z flašky... Některá na Tvůj problém asi aplikovat nepůjdou. Zastřelenýho psa by možná soud uznal jako nutnou obranu cyklistovi, ale asi né majiteli elektronů. Ale možná by bylo zajímavý občas ozdobit elektron, nebo jen asfalt přímo okolo pneu nějakým pepřákem. Oni většinou "obechcávači domácí" nejdřív čmuchaj, potom močej... No a paměť mívaj dobrou, možná si Tvoje auto zapamatujou napořád. Prý existují i pepřové pěny.
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
mikodim
****
Příspěvky: 1350
Registrován: 02 lis 2013, 11:37

Re: Ako zabranit psom (a ich blbym majitelom) ... ?

Příspěvek od mikodim »

A ked sa ten pes vyčura do mláky na ceste lebo ho odradí ten vosk na odpudzovanie psov co das na koleso,a potom prejdes autom 90km rychlostou cez tú mláku na ceste - budes mat tie čurance nielen na kolese ale celom aute...a možno aj na chodcoch vedla cesty :D A nechci vedieť čo je na ceste ked tam prejde stádo kráv a tie občurajú cestu a na to trochu dažďa a to už je sprcha na auto... Odporúčam lieky na upokojenie a občas opláchnuť auto :)
Accent 1.5CRDi,81kW ,2007
Fabia sedan 1.4
Megane classic 1.9dTi
Ibiza 1.9TDi,Xsara break 1.9HDi
Punto 1.1,Passat 1.8,Uno 1.3D
Prisma 1.6B,1.9D,Skoda 125GLS,Olcit
Uživatelský avatar
milan74kb
**
Příspěvky: 387
Registrován: 03 bře 2010, 16:06

Re: Ako zabranit psom (a ich blbym majitelom) ... ?

Příspěvek od milan74kb »

@mikodim: vies ... "keby bolo keby, boli by sme v nebi" alebo "Co oci nevidia, srce neboli" :lol:. Cize najradsej len auto v garazi ;-) ?
Ked o tom viem, auto umyjem co najskor. Ked o tom neviem, nesere ma to. Ked to vidim, tak najradsej by som nakopal do zadku obidvoch.
Ked mu pekne poviem a este mi odvrkne tak si koleduje a dnes mal stastie, ze ma zena chytila ...

Ruku na srdce, Vam by to nevadilo ?

Asi vyskusam ten paprikovy sprej. Len to je take nemastne neslane riesenie. Radsej by som nieco trvacnejsie :-)
2013 Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Premium Navi (6MT)
(paket design + paket pre zle cesty + sun / winter packet + safety packet)
spotreba - dlhodoby priemer 7.2 L / 100 km (3/3 RT na tempomate)
najazdene - 55.000 km
mikodim
****
Příspěvky: 1350
Registrován: 02 lis 2013, 11:37

Re: Ako zabranit psom (a ich blbym majitelom) ... ?

Příspěvek od mikodim »

V podstate mi to nevadí, neriešim to.. načo sa stresovať.. pes ti tým koleso neposkodí, rukou koleso nechytaš.. auto oplachnem ked je špinave a vtedy aj koleso je zase čisté alebo ked davam dole kolesa tiež opláchnem takže NO PROBLEM
Accent 1.5CRDi,81kW ,2007
Fabia sedan 1.4
Megane classic 1.9dTi
Ibiza 1.9TDi,Xsara break 1.9HDi
Punto 1.1,Passat 1.8,Uno 1.3D
Prisma 1.6B,1.9D,Skoda 125GLS,Olcit
Odpovědět

Zpět na „Pokec“