Coupe rv. 2005 Predni a zadni svetla

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
miki82
Příspěvky: 9
Registrován: 21 črc 2006, 20:24
Kontaktovat uživatele:

Coupe rv. 2005 Predni a zadni svetla

Příspěvek od miki82 »

Nenasel by se nekdo kdo ma vyfocene nebo by mohl vyfotit predni a zadni svetla na cupecku rv. 05 - 06 a poslat mi je??Jo a kdybyste nahodou nekdo vedel cenu jak prednich tak zadnich taky by mi to moc pomohlo.Dik moc
Hyundai Tiburon rv.05
[ceske coupe]
Reklama
 

Lado
*
Příspěvky: 58
Registrován: 21 led 2006, 23:15
Bydliště: Praha

Příspěvek od Lado »

to Miki82- na webech našich e-shopů žádné nejsou.Můžeš je najít pokud se dobře pamatuju na www.seoulfullracing.com a www.tokomoto.com. Jsou i na e-bay,ale nabízí je stejně vesměs korejci. Lze si je ofotit a ceny tam jsou!
Uživatelský avatar
miki82
Příspěvky: 9
Registrován: 21 črc 2006, 20:24
Kontaktovat uživatele:

dik

Příspěvek od miki82 »

diky moc hned se na to kouknu a uvidime
Hyundai Tiburon rv.05
[ceske coupe]
Lado
*
Příspěvky: 58
Registrován: 21 led 2006, 23:15
Bydliště: Praha

Příspěvek od Lado »

to Miki82- dal jsem ti nepřesnou adresu na web- správná je buď
www.seoulfulracing.com nebo www.kdmstuff.com. Omlouvám se.
Lado
*
Příspěvky: 58
Registrován: 21 led 2006, 23:15
Bydliště: Praha

Příspěvek od Lado »

to miki82 - zkus ještě www.tokomoto.de , na tokomoto.com jim to už nechodí.
mychak
*
Příspěvky: 29
Registrován: 17 srp 2006, 06:22
Bydliště: Varnsdorf
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mychak »

Uživatelský avatar
miki82
Příspěvky: 9
Registrován: 21 črc 2006, 20:24
Kontaktovat uživatele:

a jeste neco??

Příspěvek od miki82 »

Dik moc za ty adresy.Hlavne za tu soulfulracer.Ale jeste jedna otazecka maj tam fakt pekne svetla ale nevite jestli projdou i u nas??Na technicke myslim.Nechtel bych neco koupit za 230 $ a pak abych to nemohl dat ani na auto??
Hyundai Tiburon rv.05
[ceske coupe]
Lado
*
Příspěvky: 58
Registrován: 21 led 2006, 23:15
Bydliště: Praha

Příspěvek od Lado »

to miki82 - pokud jde nabídku předních a zadních světel, tak je tam mají, podle snímku s obalem, od fy Mobis,která vyrábí originální díly pro Hyundai jako dceřiná firma koncernu a navíc jsou podle vzhledu totožné s originálními světly u modelu Coupe Mod.05. Tak bys neměl mít žádné problémy.V případě, že bys montoval přední světla z modelu 05 na model 03 a 04 tak musíš změnit zapojení a to samé platí i naopak. U zadních světel je pouze menší, ale prý snadno řešitelný problém uchycení světel, protože zadní světla pro modely 03-04 namontuješ na model 05, ale uchytiš je o jeden šroub méně.Korejci tvrdí , že to prý ničemu nevadí.
Předávám ti informace,které jsem si přečet,ale osobně nevyzkoušel!
Uživatelský avatar
miki82
Příspěvky: 9
Registrován: 21 črc 2006, 20:24
Kontaktovat uživatele:

dik

Příspěvek od miki82 »

No tak asi to bude v pohode.Ja to shanim jen kvuli toho ze mam americkou verzi 05 a zjistuju jestli se s tema da jezdit v cesku.A nebo jestli je potrebuju vymenit.Ale vypadaj stejne.
Hyundai Tiburon rv.05
[ceske coupe]
Lado
*
Příspěvky: 58
Registrován: 21 led 2006, 23:15
Bydliště: Praha

Příspěvek od Lado »

to Miki 82 - podle mých zkušeností tkví rozdíl mezi evropskou a americkou verzí modelu 05 pouze v interiéru. Americká verze má užší rozměr vnitřní šířky horní části rámečku předního panelu a jiné uspořádání vrchní části konsoly od konce panelu řadicí páky vč.odkládací skříňky a to jak u manuálního tak automatického řazení. Možná je ještě menší rozdíl v rozměru panelu vnitřního osvětlení. Další rozdíly jsem nezaznamenal.
Uživatelský avatar
miki82
Příspěvky: 9
Registrován: 21 črc 2006, 20:24
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od miki82 »

Jo to mas pravdu ten interier je fakt dost jiny jak jsem zjistil.No a jestli je to fakt vsechno ostatni stejny stejny tak to je fajn.

A ty ji mas taky ze o tom vis tak hodne??? :wink:
Hyundai Tiburon rv.05
[ceske coupe]
Lado
*
Příspěvky: 58
Registrován: 21 led 2006, 23:15
Bydliště: Praha

Příspěvek od Lado »

to miki82 - nemám americkou verzi, ale par věcí jsem si do interieru koupil přes us-a korejské e-shopy a pak jsem si to musel různě upravovat,jako na př. chrom kit na přední panel a konsoli a chromový kryt na budíky točivého momentu, momentální spotřeby a nabíjení. To vím z vlastní zkušenosti. S ostatními doplňky, jako kryty ventilací, rámeček na šaltpáku, kroužky na madlo brzdy a pod. jsou o.k. Ostatní, tj exteriérové doplňky, motorové součástky a podvozek jsou stejné u obou verzí.
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Lado píše:to miki82 - nemám americkou verzi, ale par věcí jsem si do interieru koupil přes us-a korejské e-shopy a pak jsem si to musel různě upravovat,jako na př. chrom kit na přední panel a konsoli a chromový kryt na budíky točivého momentu, momentální spotřeby a nabíjení. To vím z vlastní zkušenosti. S ostatními doplňky, jako kryty ventilací, rámeček na šaltpáku, kroužky na madlo brzdy a pod. jsou o.k. Ostatní, tj exteriérové doplňky, motorové součástky a podvozek jsou stejné u obou verzí.
jaké máš zkušenosti s US e-shody? Platil si předem kartou? Dost se stává že ti strhnou peníze a nic nepřijde. Chtěl jsem si objednat něolik věcí z US ale tyhle rady mě odradily tak pkud s nějakou firmou máš dobré zkušenost, tak mi na ni prosimtě pošli odkaz.
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Lado
*
Příspěvky: 58
Registrován: 21 led 2006, 23:15
Bydliště: Praha

Příspěvek od Lado »

to:Rasty- kupoval jsem v těchto us-e-shopech
www.outcastperformance.com - vše proběhlo bez problému, placení kartou.
www.wooddashexperts.com - vše proběhlo bez problému, placení kartou, chtěli však i další údaje o zákazníkovi,což se mi moc nelíbilo.

Pak jsem vyzkoušel tyto korejské e-shopy, které jsou u stejného zboží lacinější a zásilku dostaneš rychleji než z US a to protřednictvím České pošty až do domu.

www.dreamka4u.com - má však užší sortiment než další dva níže uvedené.
www.sharkracing.com
www.kspec.com
Moje doporučení: na začátek si to otestuj nákupem levnějšího doplňku.

Nově se na trhu zavádí www.Seoulfulracing.com a mohl by být dobrý,ale zatím jsem tam nic nekoupil a tak nemám osobní zkušenost,jen dojem! Když budeš chtít další info tak napiš!
P.S.Jednou jsem u korejců reklamoval, protože mi poslali něco, co jsem si neobjednal, ale rychle reagovali na mou reklamaci odesláním objednaného zboží a poštovné za zpětné odeslaní reklamované zásilky mi řádně uhradili.
Nemusíš u nich platit systémem kreditní karty přes PayPal.
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“