Rohoze EVA Mats

Přístrojovka, ovladače, sedadla, zavazadlový prostor.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
tomascvm
*
Příspěvky: 11
Registrován: 12 lis 2023, 08:45

Rohoze EVA Mats

Příspěvek od tomascvm »

Ahojte,

Nemate niekto nauhou tieto rohoze? https://sk.evamats.eu/
Zaujimali by ma skusenosti/spokojnost.

Premyslam nad nimi, robia aj tunelovu tohoz co mi tiez pride fajn pri detoch.

Vdaka
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style + Dizajn pack (Silky Bronze)
Reklama
 

Uživatelský avatar
i30mpact
***
Příspěvky: 799
Registrován: 15 zář 2021, 16:50
Bydliště: Praha

Re: Rohoze EVA Mats

Příspěvek od i30mpact »

Taky by mě to zajímalo, všude jsou na to teď reklamy, ale naživo jsem to nikde neviděl.
Mi.Ha.
**
Příspěvky: 319
Registrován: 18 led 2022, 23:40

Re: Rohoze EVA Mats

Příspěvek od Mi.Ha. »

Na fotkách to je super,ale je to takový spíše tužing, praktičtější jsou ty 3D rohože s okrajem . Není to ale dostupné na vše.
Uživatelský avatar
mozecek
**
Příspěvky: 494
Registrován: 02 bře 2023, 10:47
Bydliště: Olomouc

Re: Rohoze EVA Mats

Příspěvek od mozecek »

Me se to moc nepozdava - Marketing je uplne stejny jako starej teleshoping .. je to tak uzasne a dokonale ze to koupite jedine u nas za zavratnou cenu. V reklame ukazou uplne uzasne schopnosti a ta realita pak byla vetsinou jina. Dane zbozi sice koupi jen jeden jarda ze 100, ale vzhledem cene a vyrobnim nakladu jim to obchodne vychazi skvele. Jako presne kvalitni gumove koberce vcetne provize pro prodejni retezec jsou 7x levnejsi. Duvod ze si to prodavaji sami muze byt samozrejme i skrz zkraceni prodejniho retezce tj vynechani prostrednika a vyssi marze pro ne samotne.Vic zarazejici jsou recenze .. vlevo nahore na webu maji 4.8 z 6000+ recenzi. Na google ani FB zadne recenze videt nejsou, resp na google mi to ukazuje dve cisla 5300 a 5700 ale nedari se mi je zobrazit. Ale jestli to nekdo koupi a udela realnou recenzi rad ji zkouknu, nicmene gumove koberce znacky rigum sem pouzival poslednich 20 let a ty co mam ted budu mit asi dalsich 10-15 nez budu mit duvod kupovat jine :lol:
i30 kombi family smart 1.5 DPI 2023 engine red
ex. VW Golf V 1.6 MPI 75kW trendline, Škoda Superb II 2.0 TDI 103kW DSG ambition, Škoda Felicia 1.3 MPI 50kW
Odpovědět

Zpět na „Tucson III - Interiér“