Mechanizmus stahovani okna

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pida
*
Příspěvky: 71
Registrován: 15 pro 2006, 15:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Mechanizmus stahovani okna

Příspěvek od Pida »

Tak se mi stala takova neprijemnost. Jedu si tak v tomto letnim pocasi v kolone a najednou slysim priserny zvuky, kouknu vedle sebe a ono to spolujezdec stahuje okynko. No rikam si dostalo se tam naky svinstvo nebo tak neco, to se vycisti.... Prijel jsem teda domu a rozebral dvere - coz o to spiny a humusu tam bylo dost (docela by me zajimalo od ceho tam sou kusy zreziveleho plechu, kdyz tam nikde nechybi...), jenze to nebyl muj problem. Ten vzniknul tim, ze prasklo jedno z vlaken, ze kterych je smotano ocleove lanko od stahovani okenek, coz zapricinilo to, ze se zamotalo do mehchanizmu od klicky. Takze jsem 2 a pul hodiny vystipaval zroucenou rukou ve dverich kusy lanka. Ted to tedy zase funguje, ale obvam se, ze je jen otazka casu kdy lanko doslouzi uplne a praskne, a to teprve bude ta prava zabava! Tak se chci zeptat, jestli jste to nekdo uz menil a jak moc vam to dalo zabrat. Jo a nevite na kolik na vrakaci asi tak prijde elektricky stahovatko? Dik.
Accent 96 1,3 55 kW 5dv. zelena metal.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Josef »

zkus projít forum. :roll: řešilo to asi 20 K za lanko na kolo :wink:
Uživatelský avatar
Pida
*
Příspěvky: 71
Registrován: 15 pro 2006, 15:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

hledal sem

Příspěvek od Pida »

Josef píše:zkus projít forum. :roll: řešilo to asi 20 K za lanko na kolo :wink:
Jj, koukal sem, ale to bylu u lantry, takze sem si nebyl jistej, jestli je to stejny a neresi to moji otazku jestli nekdo nevi kolik stoji ta elektrika na vrakaci... Nasel sem naky na internetu ale dat za to 3000 nak jako nehodlam to radsi ty svihadla....
Accent 96 1,3 55 kW 5dv. zelena metal.
Uživatelský avatar
Khejmll
*
Příspěvky: 15
Registrován: 01 kvě 2007, 16:27
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Dveře...

Příspěvek od Khejmll »

Já teď koukal po vrakáčích, a za komplet celé dveře na accenta 96 chtěli 2500.
Ale mám jiný problém. Zřejmě něco s gumama, ve kterých jezdí sklo,protože okna jsou k nim skoro přilepená. Nechtějí ani dolů,ani nahoru. Motorky jsou ok. Nevíte,co můžou stát fungl nové gumy?
Uživatelský avatar
Melkor
**
Příspěvky: 282
Registrován: 26 led 2007, 16:45
Bydliště: Velké Popovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Melkor »

Já je obtáh mejdlem, a přestalo se to lepit... (do prvního deště...)
Uživatelský avatar
Khejmll
*
Příspěvky: 15
Registrován: 01 kvě 2007, 16:27
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Mýdlo

Příspěvek od Khejmll »

Já už to mazal čím se dalo,mýdlem počínaje,přes různé oleje, vazelíny,a já nevím,co všechno...Výsledek-vytvořil jsem zřejme velmi odolné lepidlo skla s gumou :-)
Accent 95, 1,3
Burža
**
Příspěvky: 174
Registrován: 08 srp 2005, 21:22
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Burža »

Nevite kde se da ten stahovaci mechanismus okna objednat a na kolik to prijde? Mam to podelane na strane ridice. Zkousel jsem to rozdelavat a byl to porod, necham to radsi vymenit nekde v servisu.
Uživatelský avatar
meexiko
**
Příspěvky: 131
Registrován: 06 říj 2005, 17:50
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od meexiko »

Burža píše:Nevite kde se da ten stahovaci mechanismus okna objednat a na kolik to prijde? Mam to podelane na strane ridice. Zkousel jsem to rozdelavat a byl to porod, necham to radsi vymenit nekde v servisu.
mě ta výměna stahovacího mechanismu stála ve značkovym servisu 2500,-
Hnuydai Accent 1.3 62kW r.95
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“