Oprava laku karoserie

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
Lukáš
*
Příspěvky: 10
Registrován: 20 bře 2007, 20:45
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Oprava laku karoserie

Příspěvek od Lukáš »

Zdravím pánové, potřeboval bych Vaši radu. Přes víkend mi totiž nějakej vymaštěnej dement obtáhnul celou levou stranu klíčema :evil: :evil: . A protože se hovado debilní asi dobře bavilo, přidal ještě něco málo na kapotu :evil: . Co Vám budu povídat, jsem vytočenej, ale za ruku jsem nikoho nechytil.

Jaké máte zkušenosti s opravou takto poškozeného laku, pokud je nedejbože máte? Co by jste doporučily? Je vůbec nějaká šance to dát trochu dohromady? Jedná se o klasickou tmavě zelenou metlu...

Pokouší se o mě infarkt, máme týden do dovolené :roll: Díky, ahoj Luky
Lantra kombi 1,6/1996 84kW
Reklama
 

Sokyno

Příspěvek od Sokyno »

asi te nepotesim ale opravit takto poskodeny lak ziadna sranda a na 99 percent to aj tak nezakryjes ak to nemas az do zakladu takto skus pastov tempo brusmov, ak je vydiet plech alebo zakladnu barvu tak skus si namiesat farbu v servise do malej flasky potom to jemne natri a tak brus pastov ale u tmavych farieb je vsetko vidiet takze tomu moc sanci nedavam je skoda ze su na svete takyto dementi mne tiez niekto podpisal dvere. :evil:
kibut

Příspěvek od kibut »

moja lantra ma tiez par znaciek od curakov.... :?
co uz :cry:
Uživatelský avatar
mgspeed
*
Příspěvky: 61
Registrován: 25 dub 2007, 08:50
Bydliště: Nová Lhota

Příspěvek od mgspeed »

Přesně jak píše Sokyno.
Já jsem zatíral škrábance po šroubováku, když bývalému majtelovy ukradly znak z víka kufru. Taky mám zel. metal. a když budeš šikovný tak to zakryješ. Sice, když víš že to tam bylo, tak to z blízka uvidíš ale z větší dálky nic. Takže zatřít barvou a brusnou pastou do lesku. Tak hodně štěstí a trpělivosti.
Hyundai Lantra 1.6 16V
Lukáš
*
Příspěvky: 10
Registrován: 20 bře 2007, 20:45
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek od Lukáš »

Díky, zkusím co půjde a podělím se o výsledek :wink:
Lantra kombi 1,6/1996 84kW
derdevil
*
Příspěvky: 25
Registrován: 24 črc 2007, 13:01
Bydliště: trunov

Příspěvek od derdevil »

mě by asi treefilo na místě jseem na ni jak na moje děcko mě stačej ty škrábancee od nákupních vozejků a od dvěří jinejch co maj málo místa u nákupáku a teempem to šlo docela v poho ty hluboký pak vemu na jednou chystám se na noveej makeup :wink:
Derdevil h lantra combi 1,6 g4gr 84kw 1997
Lukáš
*
Příspěvky: 10
Registrován: 20 bře 2007, 20:45
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek od Lukáš »

No jo, mě skoro trefilo. Takže jsem se rozhodnul, že Lantřička dostane kompletně nový nástřik. Manželka si může vybrat barvu, určitě to bude jiná než ta tmavě zelená metalíza.

Proto se Vás ptám, co vše je zapotřebí ke změně barvy a jejím zapsání v TP? Vůbec nevím co a jak... :oops:

Díky za rady 8)
Lantra kombi 1,6/1996 84kW
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Interiér a exteriér“