Ovládání centrálu

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Milann
*
Příspěvky: 26
Registrován: 16 úno 2006, 16:40
Bydliště: Hodonín-jižní morava

Ovládání centrálu

Příspěvek od Milann »

Zdrvím vás,chci se vás zeptat a zároveň vás požádat o pomoc,mám promáčknutý čudlík na ovládání u centrálu a chtěl bych vědět jestli se dá samotné ovládání koupit nové a jestli bude fungovat na to staré,nebo má každý centrál svůj originál a musím teda vyměnit celý centrál?Vůbec se v tom nevyznám,proto předem děkuji za jakýkoli návrh a radu.Dík Milan.
Reklama
 

Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

skus to rozdelat a omrknout to. jinak myslim ze kdyz zajdes nekam k vyrobci toho centralu tak ti to radi "za prachy :lol: :lol: :lol: " udelaj
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Milann
*
Příspěvky: 26
Registrován: 16 úno 2006, 16:40
Bydliště: Hodonín-jižní morava

Příspěvek od Milann »

Už sem to rozdělal a je to promčnuté že to nejde ani opravit,chce to právě nové
Dastin

Příspěvek od Dastin »

Dálkový ovladač se dá dokoupit a naprogramovat, každá říď. jednotka centrálu má další možnost připojení dálkových ovladačů.
Milann
*
Příspěvky: 26
Registrován: 16 úno 2006, 16:40
Bydliště: Hodonín-jižní morava

Příspěvek od Milann »

Dastin píše:Dálkový ovladač se dá dokoupit a naprogramovat, každá říď. jednotka centrálu má další možnost připojení dálkových ovladačů.





díky a kolik to asi může stát?
Dastin

Příspěvek od Dastin »

Kukni třeba na www.dstechnik.cz a tam jsou pro různé tipy dálek. ceny od 400-550 kč.
Uživatelský avatar
omartinek
**
Příspěvky: 152
Registrován: 20 kvě 2007, 20:58
Bydliště: Bechyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od omartinek »

Kde bych nasel tu ridici jednotku toho centralu jak pises?Mam origos central a po oprave ovladace mi stale nejde poradne zamykat.Nasel jsem nejakou krabicku,v ktere to cvaka kdyz se mi to podari zamknout tak jestli neni nekde jen treba spatna kostra nebo tak neco.To preci neni mozny aby jsem okolo auta lital pet minut nez se do toho dostanu. :evil:
Hyundai Accent GLS 1,5 12V 66kW, r.v 2001, klima, ABS, centrál, 2x airbag, modrá metalíza, el.okna + zrcátka + anténa, mlhovky, loketní opěrka, sportovní pedály, dětská autosedačka :-)
Dastin

Příspěvek od Dastin »

čéče u Acenta nevím, ale Lantra ji má zřejmě přesně uprostřed středového panelu,jak je popelník a tak. Pokud se pletu, tak ať mě někdo opraví.
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

omartinek píše:Kde bych nasel tu ridici jednotku toho centralu jak pises?Mam origos central a po oprave ovladace mi stale nejde poradne zamykat.Nasel jsem nejakou krabicku,v ktere to cvaka kdyz se mi to podari zamknout tak jestli neni nekde jen treba spatna kostra nebo tak neco.To preci neni mozny aby jsem okolo auta lital pet minut nez se do toho dostanu. :evil:
A co baterka v ovladaci ? neni slaba ? me to taky blblo (nechtelo to zamykat) zmackl jsem tlacitko a nic ani se nerozsvitila dioda ..
Tak jsem to rozebral, prosrikal kontoxem a je pokoj....
Zkus to taky, a jeste ocisti kontakty na baterce v ovladaci ...
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
omartinek
**
Příspěvky: 152
Registrován: 20 kvě 2007, 20:58
Bydliště: Bechyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od omartinek »

Baterka je v pohode ta je nova,ale zkusi se kouknout tedy do prostred ty palubovky jestli tam neco nenejdu.|Diky za tipy.Kazdopadne ve ctvrtek jdu na diagnostiku tak tam mi treba reknou co s tim je.
Hyundai Accent GLS 1,5 12V 66kW, r.v 2001, klima, ABS, centrál, 2x airbag, modrá metalíza, el.okna + zrcátka + anténa, mlhovky, loketní opěrka, sportovní pedály, dětská autosedačka :-)
Uživatelský avatar
omartinek
**
Příspěvky: 152
Registrován: 20 kvě 2007, 20:58
Bydliště: Bechyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od omartinek »

Tak jsem byl ve ctvrtek na diagnostice,kvuli tomu ze mi obcas problikne absko aby zjistili o co jde.Tak jsem myslel ze cidlo bude v haji a ono to cidlo neni.Rekli mi ze v hlavni pojistkovy skrini v motoru jsou ty pojistky cely zaoxidovany a vypada to ze tam je nekde zkrat.Tak tam hold jedu dneska znova aby prisli na to kde a pri te prilezitosti dali dokupy ten central.Tak se muzu jen modlit aby to nebyl oprava za x tisic. :cry:
Hyundai Accent GLS 1,5 12V 66kW, r.v 2001, klima, ABS, centrál, 2x airbag, modrá metalíza, el.okna + zrcátka + anténa, mlhovky, loketní opěrka, sportovní pedály, dětská autosedačka :-)
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Tak to nezbyva nez ti drzet palce ....
Pak dej vedet, co tam vsechno bylo v loji ....
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
omartinek
**
Příspěvky: 152
Registrován: 20 kvě 2007, 20:58
Bydliště: Bechyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od omartinek »

Tak mi volali z Hyundaje a co se dalo ocekavat,nezjistili zadny zkrat,abs pracuje jak ma,ale zjistili ze mi to prebyji.Tak to vypada na altik,tak ze pry zkusi vymenit nejaky regulator ci co a uvidi se.To absko se rozsvicuje jen kvuli tomu ze tam ma nejakou pojistku kvuli prebijeni.Je fakt ze mi posledni dobou praskaji zarovky jako blazen.Pri jizde ve tme to proste zamrzi. :cry:
Hyundai Accent GLS 1,5 12V 66kW, r.v 2001, klima, ABS, centrál, 2x airbag, modrá metalíza, el.okna + zrcátka + anténa, mlhovky, loketní opěrka, sportovní pedály, dětská autosedačka :-)
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

tyjo opravuje ti to Hyundai..to si priprav nemale penizky.
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Uživatelský avatar
omartinek
**
Příspěvky: 152
Registrován: 20 kvě 2007, 20:58
Bydliště: Bechyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od omartinek »

Zatim to vypada celkem slusne z tema penezma.Meli to tam vcera cely den a chteli pouze 600 za dignostiku.Tak uvidime jak budou pokracovat dale.
Hyundai Accent GLS 1,5 12V 66kW, r.v 2001, klima, ABS, centrál, 2x airbag, modrá metalíza, el.okna + zrcátka + anténa, mlhovky, loketní opěrka, sportovní pedály, dětská autosedačka :-)
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Elektronika“