Palivové čerpadlo

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Musiri
Příspěvky: 6
Registrován: 14 led 2008, 12:18

Palivové čerpadlo

Příspěvek od Musiri »

Chlapi mám velkej problém, nevypíná mi palivový čerpadlo, tím pádem při startování mi žene na svíčky moc benzínu, takže to hned uchlastá a nehážemi jiskru, tím pádem nemůžu nastartovat, nevíte co s tím? Díky za odpovědi.
Mám Pony 1.5i r.v. 1991
Reklama
 

Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

Pokud palivové čerpadlo pořád jede,tak je asi nějaká netěsnost v palivové soustavě.Někde to bere falešný vzduch.Je tam slabý tlak,proto čerpadlo pořád jede.
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš »

jen bych podotlk že palivové čerpadlo nemusí vypínat ale může stále běžet já to tak třeba mám a vzhledem k tomu že tam máš stříkačku tak problém v uchlastání bych neviděl v čerpadle ale jestli tam je moc benzínu tak v řídící elektronice ta určuje množství paliva. A neházení jiskry bych viděl jako problém protože jestli nejde nebo je malá tak to uchlastáš i kdyby tam šlo správné množstvý paliva
čerpadlo by mělo vypnou po dosažení určitého tlaku takže je také možné že to není eventuální netěsností to by cítil a vyděl že tu tam teče respektive stříká benzín pokud by to nebylo už v nádrži ale že mu nespíná čidlo tlaku paliva.
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Musiri
Příspěvky: 6
Registrován: 14 led 2008, 12:18

Příspěvek od Musiri »

Vladislav Bureš píše:jen bych podotlk že palivové čerpadlo nemusí vypínat ale může stále běžet já to tak třeba mám a vzhledem k tomu že tam máš stříkačku tak problém v uchlastání bych neviděl v čerpadle ale jestli tam je moc benzínu tak v řídící elektronice ta určuje množství paliva. A neházení jiskry bych viděl jako problém protože jestli nejde nebo je malá tak to uchlastáš i kdyby tam šlo správné množstvý paliva
čerpadlo by mělo vypnou po dosažení určitého tlaku takže je také možné že to není eventuální netěsností to by cítil a vyděl že tu tam teče respektive stříká benzín pokud by to nebylo už v nádrži ale že mu nespíná čidlo tlaku paliva.
zkusil jsem vyšroubovat svíčky a protočit motor a stříkal mi odtud benzín jako blbej. je mi divný že mi ani kontrolka check engine nezhasne, dřív to dělalo. pak jsem ještě uslyšel pod volantem nějaký nepravidelný spínání. tak jsem se tam kouk a je tam takový relé, ve kterým cvakalo jak blbý při otočení klíčku. no jsem z toho úplně hotovej.jo a ještě maličkost vyndám svíčky a jsou vždycky mokrý jak sviňa
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“