osvětlení panelu s topením atd,umřel mi středovej panel:-(

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
tvist
*
Příspěvky: 72
Registrován: 29 čer 2007, 23:12
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

osvětlení panelu s topením atd,umřel mi středovej panel:-(

Příspěvek od tvist »

Ahojda.moce děkuju všem,kdo mě poradil s problémem teploty,ale když sem vyřešil jeden problém vyskytnul se druhej :lol: . Liboal sem si večer,že mi vše v kabině svítí atd,,,no a najednou mi nesvítí to kolečko od topení a větrání.pak sem se chtěl zeptat co všechno,teda v kabině svítí?výstražnej trojůhelníček?svítí ty dva čudlíky na zadní stěrač?a na odstřik zadního skla??popelník??ten mi taky nesvítí.prostě se mi zdá,že ten můj středovej panel umřel :lol: nemám čas prolézt tohle fórum.pošlete mi prosím,třeba link,kde je rozdělání a výměna žárovek atd...???děkuju m:-)Jinak tohle fórum je super!!!!!!!
Hyundai is the best car of the world!!!!!!!!!!!

Hyundai Acent 1,3i 12V r.v.98
Hyundai.........I love it

1,3i 12V r.v.1998
Reklama
 

Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

Mě svítí popelník,zapalovač,ten středový panel,to znamená regulátor teploty přepínač režimů a větrák.Z tlačítek výstražný trojuhelník,vyhřívání zadního okna a ty dva tlačítka na přepínání vzduchu "venek,kabina"Zadní ostřikovač a stěrač nesvítí.Nesvítí ani regulátor osvětlení palubovky a naklápění světel.Zadní mlhovka svítí jenom jako oranžová kontrolka,když je zapnutá.Nesvítí ani ovl.tlačítka na el.okna.
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
tvist
*
Příspěvky: 72
Registrován: 29 čer 2007, 23:12
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvist »

Kamil píše:Mě svítí popelník,zapalovač,ten středový panel,to znamená regulátor teploty přepínač režimů a větrák.Z tlačítek výstražný trojuhelník,vyhřívání zadního okna a ty dva tlačítka na přepínání vzduchu "venek,kabina"Zadní ostřikovač a stěrač nesvítí.Nesvítí ani regulátor osvětlení palubovky a naklápění světel.Zadní mlhovka svítí jenom jako oranžová kontrolka,když je zapnutá.Nesvítí ani ovl.tlačítka na el.okna.
Ok,takže se mi vyblily ty konbtrolky na regulátoru teploty a foukání.Nevíš prosím,jak se tedy ty žárovky mění?a kolik jich tam je??a hlavně jaký to jsou žárovky?????
Hyundai.........I love it

1,3i 12V r.v.1998
Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirec »

Kamil píše:Mě svítí popelník,zapalovač,ten středový panel,to znamená regulátor teploty přepínač režimů a větrák.Z tlačítek výstražný trojuhelník,vyhřívání zadního okna a ty dva tlačítka na přepínání vzduchu "venek,kabina"Zadní ostřikovač a stěrač nesvítí.Nesvítí ani regulátor osvětlení palubovky a naklápění světel.Zadní mlhovka svítí jenom jako oranžová kontrolka,když je zapnutá.Nesvítí ani ovl.tlačítka na el.okna.
Ty mas nejaky cudlik na regulaciu podsvietenia ? kde ? mozes sem hodit foto ?
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
tvist
*
Příspěvky: 72
Registrován: 29 čer 2007, 23:12
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvist »

mirec píše:
Kamil píše:Mě svítí popelník,zapalovač,ten středový panel,to znamená regulátor teploty přepínač režimů a větrák.Z tlačítek výstražný trojuhelník,vyhřívání zadního okna a ty dva tlačítka na přepínání vzduchu "venek,kabina"Zadní ostřikovač a stěrač nesvítí.Nesvítí ani regulátor osvětlení palubovky a naklápění světel.Zadní mlhovka svítí jenom jako oranžová kontrolka,když je zapnutá.Nesvítí ani ovl.tlačítka na el.okna.
Ty mas nejaky cudlik na regulaciu podsvietenia ? kde ? mozes sem hodit foto ?
hele nějaký hyundae ten regulátor měli.Prostě to je kolečko,kterým si šteluješ podsvícení budíků.dá se to zbastlit,když celej svazek světel vrzneš přes potenciometr,ale je to jebačka.
Hyundai.........I love it

1,3i 12V r.v.1998
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

mirec píše:Ty mas nejaky cudlik na regulaciu podsvietenia ? kde ? mozes sem hodit foto ?
Jenom tak orientačně. Obrázek
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
Aldik
**
Příspěvky: 366
Registrován: 21 zář 2007, 13:29
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aldik »

Kdyby neco tak ti muzu nabidnout spoustu nahradnich dilu.... Nove i pouzite. Tak staci napsat. Mam skoro vsechno :)
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

Aldik píše:Kdyby neco tak ti muzu nabidnout spoustu nahradnich dilu.... Nove i pouzite. Tak staci napsat. Mam skoro vsechno :)
Potřebuju vnitřní kliku od řidiče. :lol: :lol: Jinak dík za tu vnější kliku.Zítra mám čas,tak ji budu měnit. :)
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

co všeci mate s těma klikama jako :D deset let mam auto a funguje :D jen mam ohle tahlo tak musim desetkrat zatahnout než otevu vratka :D
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

Selshig píše:co všeci mate s těma klikama jako :D deset let mam auto a funguje :D jen mam ohle tahlo tak musim desetkrat zatahnout než otevu vratka :D
Nevykládej.Ty máš pro jistotu všechny kliky zavařené. :)
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
Uživatelský avatar
Samuel
**
Příspěvky: 169
Registrován: 12 bře 2008, 19:07
Bydliště: Nitra, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Samuel »

Selshig píše:co všeci mate s těma klikama jako :D deset let mam auto a funguje :D jen mam ohle tahlo tak musim desetkrat zatahnout než otevu vratka :D
No len to nezahovor...........u nas 11 rokov a nic.........az nakoniec mrzlo ako svina asi to bola posledna kvapka pre tu klucku a praskla..........takze aj ja som myslel ze to sa mi nikdy nestane.......a holt stalo sa.......... :cry:
Hyundai Accent 96 1,5 12V HB
Obrázek
L@rsen
*
Příspěvky: 21
Registrován: 31 črc 2007, 22:58

Příspěvek od L@rsen »

Mě by zajímalo, jestli nějak jde vyměnit žárovka, co osvětluje tlačítko předních mlhovek. A to tak, že bych nemusel oddělávat celý středový panel. Kdyby tam soudruzi z Koree hodili LED, tak je o starost míň. Jedná se o m.r. 03-05............
Accent 1.3 rv.2004
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

Kamil píše:
Selshig píše:co všeci mate s těma klikama jako :D deset let mam auto a funguje :D jen mam ohle tahlo tak musim desetkrat zatahnout než otevu vratka :D
Nevykládej.Ty máš pro jistotu všechny kliky zavařené. :)
no jak je urvu tak je zaařim a necham si vyskakovaci dveře i když jsou zakazane :D
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“