Elantra nestartuje

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
swoop
*
Příspěvky: 12
Registrován: 17 dub 2008, 16:36

Elantra nestartuje

Příspěvek od swoop »

Motor toci,ale nenaskoci.Jednou jo,pak zase ne.Kdyz to zduchnu taj naskoci.A kdyz naskoci a ja to "zdechnu,pak v pohode nastartuju.Tak nevim.Dival jsem se na starsi příspevky ,ale ty byly o LAntře.Mel nekdo tento problem? Diky moc
Reklama
 

Uživatelský avatar
jarool
*
Příspěvky: 23
Registrován: 12 úno 2008, 16:03
Bydliště: KE

Příspěvek od jarool »

ahoj, stavalo sa to aj mne ale dajak to samo preslo a teraz uz startuje na prvy sup :)
napy
Příspěvky: 8
Registrován: 21 kvě 2007, 23:41
Bydliště: chomutov

Příspěvek od napy »

měl jsem to samí a byl to regulator tlaku paliva stalo mě to 2300kč v hyundai ale pozor mám lantru j2 kdyby si to hledal je to na liště se vstřikama malej váleček zespoda vede přívod paliva a přes to z boku je to přišroubovaný k liště podívej se jestli to máš taky tak
Uživatelský avatar
Donald
**
Příspěvky: 431
Registrován: 06 bře 2006, 09:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Jaký motor?

Příspěvek od Donald »

Tak tohle se mi děje na CRDi 83 kW stále. Měsíc vše OK a pak najednou motor točí a nic. Včera jsem to natočil až na sedmý pokus. Mám na to fintu, že počkám cca minutu a pak prošlápnu plyn a startuji s polovičním plynem. Obvykle to pomůže, ale včera se tomu fakt nechtělo. Až jsem měl strach, že vybiju aku. Přitom je jedno, jestli je venku léto nebo zima, teplý nebo studený motor. Sám bych rád věděl, v čem je zakopaný pes. Za každou radu dík. Pomohla by diagnostika Bosch?
tomikajerry
*
Příspěvky: 14
Registrován: 12 srp 2007, 11:13
Bydliště: Boskovicko

Příspěvek od tomikajerry »

diagnostika - myslím si že pomůže ale pokud to zrovna nepůjde. Myslím si že je problém v klíčku, zkus to nastartovat druhým klíčem = porucha imobilizéru v klíči. Měl jsem takoví problém. Nebo třeba s klíčem zaklepat když to zrobna nepůjde. Zkus a napiš jak si dopadl.
Lantra kombi 1.6 DOHC 16V, 84kW, G4GR r.v.:96
Uživatelský avatar
Donald
**
Příspěvky: 431
Registrován: 06 bře 2006, 09:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Díky!!!

Příspěvek od Donald »

Už mi napsal kamarád, že problém může být v imobilizéru.
Moc děkuji, rád vše vyzkouším.
swoop
*
Příspěvky: 12
Registrován: 17 dub 2008, 16:36

Re: Elantra nestartuje

Příspěvek od swoop »

Bylo to v snimacu otacek!!!! Prosel jsem vsechny otazky v foru a jeden borec to tam napsal...Ze uz to prej pise po nekolikate.Timto mu dekuju..
Bruno
***
Příspěvky: 684
Registrován: 21 led 2006, 14:56
Bydliště: Šlapanice 664 51

Re: Elantra nestartuje

Příspěvek od Bruno »

Jo jo, Hallovo čidlo
Lantra 1,6 16V G4GR r.v.96 zelená metal.
thcmedded
Příspěvky: 1
Registrován: 05 črc 2009, 18:29

Re: Elantra nestartuje

Příspěvek od thcmedded »

mam problem ze mi toci startuje as po nejakem case a je citit celkem brutalne benzin nevi nekdo cim to muye byt moc bych ocenil radu mam 2L zatim diky
Uživatelský avatar
zahyx
Moderátor
Příspěvky: 2129
Registrován: 12 črc 2005, 12:51
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: Elantra nestartuje

Příspěvek od zahyx »

a odkud je citit
Hyundai Sonata GLS 2,7 V6 127kW r.v.2003 LPG- sekvenční vstřikování
předchozí
Hyundai Elantra GLS 1,6DOHC 16V 79kW r.v.2002 LPG- sekvenční vstřikování konečně

věrný značce :hyu: :!:
Odpovědět

Zpět na „ELANTRA“