Jak jezdíte v noci?

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Playgamer
**
Příspěvky: 160
Registrován: 23 kvě 2008, 09:52

Příspěvek od Playgamer »

Jo s divočákem to neni sranda ... ale ještě to taky jde kddyž srazíš divočáka a on buď uteče nebo nevstane .... ale vyprávěl mi tátův kamarád policajt, jak měli někdy ve 98 roce výjezd v brdských lesích, kde 2 mladí kluci srazili podsvinče a ptal se jich jako jakto že to auto je tak zdevastované a tak ... no a oni řikali že jak to podsvinče srazili tak se jim bachyně začala dobejvat do auta a oni skončili nahoře na střeše a čekali na pomoc ... :) měli štěstí že měli "dvanácettrosku" ... s obyčejnou škodovkou by to asi nepřežili :))

jo a ještě taky co jsem slyšel docela dobrou věc, kamarád jezdíval na motorce nějaká 500 suzuki a jezdívali noční jízdy no a jeli takovým jako údolím no a on měl štěstí, srnka přes něj skočila a nohou se mu mihla asi 15cm nad helmou ... motorkář jedoucí za ním nechápal :))
Hyundai Coupe r98 2.0 16V - prodáno :(
Ford Mondeo 2.0 16V TDCi 85kW - chip na 110kW
Reklama
 

Playgamer
**
Příspěvky: 160
Registrován: 23 kvě 2008, 09:52

Příspěvek od Playgamer »

Jo s divočákem to neni sranda ... ale ještě to taky jde kddyž srazíš divočáka a on buď uteče nebo nevstane .... ale vyprávěl mi tátův kamarád policajt, jak měli někdy ve 98 roce výjezd v brdských lesích, kde 2 mladí kluci srazili podsvinče a ptal se jich jako jakto že to auto je tak zdevastované a tak ... no a oni řikali že jak to podsvinče srazili tak se jim bachyně začala dobejvat do auta a oni skončili nahoře na střeše a čekali na pomoc ... :) měli štěstí že měli "dvanácettrosku" ... s obyčejnou škodovkou by to asi nepřežili :))

jo a ještě taky co jsem slyšel docela dobrou věc, kamarád jezdíval na motorce nějaká 500 suzuki a jezdívali noční jízdy no a jeli takovým jako údolím no a on měl štěstí, srnka přes něj skočila a nohou se mu mihla asi 15cm nad helmou ... motorkář jedoucí za ním nechápal :))
Hyundai Coupe r98 2.0 16V - prodáno :(
Ford Mondeo 2.0 16V TDCi 85kW - chip na 110kW
Uživatelský avatar
wasek
**
Příspěvky: 108
Registrován: 05 črc 2008, 13:52
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wasek »

[quote="Playgamer"]Jo s divočákem to neni sranda ... ale ještě to taky jde kddyž srazíš divočáka a on buď uteče nebo nevstane .... ale vyprávěl mi tátův kamarád policajt, jak měli někdy ve 98 roce výjezd v brdských lesích, kde 2 mladí kluci srazili podsvinče a ptal se jich jako jakto že to auto je tak zdevastované a tak ... no a oni řikali že jak to podsvinče srazili tak se jim bachyně začala dobejvat do auta a oni skončili nahoře na střeše a čekali na pomoc ... :) měli štěstí že měli "dvanácettrosku" ... s obyčejnou škodovkou by to asi nepřežili :))

jo a ještě taky co jsem slyšel docela dobrou věc, kamarád jezdíval na motorce nějaká 500 suzuki a jezdívali noční jízdy no a jeli takovým jako údolím no a on měl štěstí, srnka přes něj skočila a nohou se mu mihla

:-)) tak to útočný prase nemá chybu :-) Chudáci, si t odovedu představit, jak v nějakém filmu ... vylezlí na dodávce, ukrivající se před sviní a čekající na pomoc. :lol:
Hyundai Coupé 1,6 16V, r.v.1998, červené
dragunov87

Příspěvek od dragunov87 »

no ja som zrazil v pondelok, teda minuly kralika. hajzl mi rozdrbal celu prednu sietku a praskol mi trosicka naraznik. ja ze si nas vlcak aspon pochutna, ale ne. proste zdrhnul. tak uz jezdim tyden bez SPZ, lebo nemam cas to spravit. zatim mna zastavili len raz tak sem vytahnul znacku z kufru, celu ohnutu a od krvy. ze pane ridici, dejte si to do pořadku. u nas na slovensku by mna uz pokutovali.
Naposledy upravil(a) dragunov87 dne 29 zář 2008, 22:49, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

dragunov87 píše:no ja som zrazil v pondelok, teda minuly kralika. hajzl mi rozdrbal celu prednu soetku a praskol mi trosicka naraznik. ja ze si nas vlcak aspon pochutna, ale ne. proste zdrhnul. tak uz jezdim tyden bez SPZ, lebo nemam cas to spravit. zatim mne zastavili len raz tak sem vytahnul znacku z kufru, celu ohnutu a od krvy. ze pane ridici, dejte si to do poťadku. u nas na slovensku by mna uz pokutovali.
ale ne... zalezi na koho narazis :D
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Uživatelský avatar
delphino
**
Příspěvky: 202
Registrován: 30 čer 2008, 15:44
Kontaktovat uživatele:

..

Příspěvek od delphino »

ja potkal v noci, kdyz jsem jel kolem lesa, srnku, nevim proc,ale nenapadlo me zatroubit, ale proste zpomalit a pomalu kolem nic projet(stala v protismeru),ale jak kolem ni tak projizdim, tak se lekla a misto,aby skocila zpatky do lesa, rozhodla se pro druhou stranu a buchla do me, nastesti na aute zadny stopy a ona snad taky v poho odskala..ale lekacka to byla :idea:
Hyundai coupe 1.6 98 16V
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

nesvitil si dalkovejma :?: jinak nejhorsi je kdyz vetsinou prebehne jedna tak nasleduje dalsi..
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Na zvířata jsem měl zatim štěstí.. jen jednou takhle v jednu ráno si to docela valim skrz jednu vesničku :oops: všude mrtvo, vyjedu na horizont a tam přímo uprostřed mýho pruhu seděla kočka.. jel sem hodně přes sto, takže sem ani nebrzdil a jen sem uslyšel na podvozku dvě rány a kočku sem ve zpětnym neviděl.. pod autem pak taky nebyla, tak nevim...
A jednou jedu po městě pomaličku a koukám jak proti mě letí nějakej vrabec a přímo dolů, jako by do chladiče.. a jen vidim ve zpětnym odletující peří :lol: ale zase na autě, ani na chladiči žádný stopy..
Ale co zvířata.. blbý je když jedete v noci po dálnici něco kolem 180ti a přejedete pneumatiku od kamionu která ležela oprostřed pravýho pruhu,to je hodně blbý :roll:
Jo a ještě sem si vzpomněl :lol: :lol: jedu od bejvalky, projíždím nějakou obcí a proti mě auto a bliká, tak zpomalim a vidim něco velkýho na silnici.. a on to chlap, ožralej, no spíš zbořenej jak Bagdád ležel na štorc přes celou silnici a chrápal.. fakt.. sem kolem něj projížděl pomaličku, ještě sem si stáhnul okýnko a koukal na něj a on si spokojeně chrněl.. ani mě nenapadlo ho zbudit nebo něco jak sem byl v šoku :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

MartasZ píše:Na zvířata jsem měl zatim štěstí.. jen jednou takhle v jednu ráno si to docela valim skrz jednu vesničku :oops: všude mrtvo, vyjedu na horizont a tam přímo uprostřed mýho pruhu seděla kočka.. jel sem hodně přes sto, takže sem ani nebrzdil a jen sem uslyšel na podvozku dvě rány a kočku sem ve zpětnym neviděl.. pod autem pak taky nebyla, tak nevim...
A jednou jedu po městě pomaličku a koukám jak proti mě letí nějakej vrabec a přímo dolů, jako by do chladiče.. a jen vidim ve zpětnym odletující peří :lol: ale zase na autě, ani na chladiči žádný stopy..
Ale co zvířata.. blbý je když jedete v noci po dálnici něco kolem 180ti a přejedete pneumatiku od kamionu která ležela oprostřed pravýho pruhu,to je hodně blbý :roll:
Jo a ještě sem si vzpomněl :lol: :lol: jedu od bejvalky, projíždím nějakou obcí a proti mě auto a bliká, tak zpomalim a vidim něco velkýho na silnici.. a on to chlap, ožralej, no spíš zbořenej jak Bagdád ležel na štorc přes celou silnici a chrápal.. fakt.. sem kolem něj projížděl pomaličku, ještě sem si stáhnul okýnko a koukal na něj a on si spokojeně chrněl.. ani mě nenapadlo ho zbudit nebo něco jak sem byl v šoku :-)
cece tos ho ani nedal nastranu? nebylo pak v novinach ze nekdo prejel chlapa :lol:
ja uz sejmul nejakyho Rakouskyho orla (chudak) pak dve kachny a par ptacku a mouchy nepocitam :lol: vsechno teda s dodavkou. s mym autakem muzu zatukat zatil nic, ale jednou sem potkal na ceste krävu :arrow: brzdy jak svin a pak to hovado nechtelo ze silnice
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Playgamer
**
Příspěvky: 160
Registrován: 23 kvě 2008, 09:52

Příspěvek od Playgamer »

MartasZ píše: Ale co zvířata.. blbý je když jedete v noci po dálnici něco kolem 180ti a přejedete pneumatiku od kamionu která ležela oprostřed pravýho pruhu,to je hodně blbý :roll:
hele a nebylo to tenhle tyden ve ctvrtek? protoze tohle sem zazil kdyz jsem jel ve ctvrtek z brna ... no mel jsem stesti ze v rychlim pruhu nic nejelo ... :)
Hyundai Coupe r98 2.0 16V - prodáno :(
Ford Mondeo 2.0 16V TDCi 85kW - chip na 110kW
Uživatelský avatar
RUMiiiK
**
Příspěvky: 148
Registrován: 27 led 2008, 23:50
Bydliště: Čejkovice (okres Hodonín)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RUMiiiK »

jo tak se zviratama mam taky naky zkusenosti

jednuc sem jel bylo k veceru stmivalo se a najednou zajic predemnou, stihl prebehnout tak sem si rikal OK a o pul kilometru dal druhej, toho sem chytil na znacku, zajic jenom hodil front flip a chcipnul ve skarpe, ja sem si posbiral znacku a podznacku (potom sem jezdil dva mesice se znackou za celnim sklem, nechtelo se me kupovat nopvou podznacku a kamos dela v servisu tak me donesl dve novy zadarmo :)

jednou sme si tak jeli s bratrem a par kamaradama brachopvou skodou 120 (jeli sme z jedne vesnice do druhe, jeli sme po polni ceste (byla teda affaltova, ale i tak polni cesta) jeli sme tama protoze do vedlejsi vesnice je to tama bliz, i kdyz pres nejakou diru v ceste, ale co sto dvacitka nevydrzi ze jo :) a najednou vidime jak srnky prebihaji pres cestu tak zarvem na brachu at prida ze bude srnci na gulas :) 4 úprebehly pak sme tam prisvisteli a jednu sejmuli, zbytek utekl :) zavolali sme kamosovi myslivcovi a meli sme srnci hody :) jo a skodovka teda to schytala na rpedek, ale co stejne si 2 tydny pred tim bracha koupil Mitsubishi Carisma :)

potom me jeste kamos vykladal jak nekde slysel ze borci si tak jeli a sejmuli srnku a ta jjim proletela celnim sklem a jak byla v soku tak je jeste do krve dokopala (asi hodne neprijemna zkusenost)

jo a jeste jedna zkusenost na dalnici mezi Bratislavou a Brnem smer na Brno asi pred mesicem sme potkali hasice kteri houkali (bylo nejak kolem pulnoci tusim) jeli sme teda pomalu za nima a oni zacali spomalovat tak sme je pomalu predjeli a vidime jenom totalne rozstreleny bafo a pred nim lezeli 3 divocaci (kdo vi kolik jich uteklo)
Lantra 1,6 r.v. 1997
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

vlastaFR píše:cece tos ho ani nedal nastranu? nebylo pak v novinach ze nekdo prejel chlapa :lol:
No fakt jsem se druhej den koukal do všech možnejch deníků, ale nikde nic, takže to chlapík zřejmě přežil.. no ožralý všeobecně mívaj štěstí :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Playgamer píše:
MartasZ píše: Ale co zvířata.. blbý je když jedete v noci po dálnici něco kolem 180ti a přejedete pneumatiku od kamionu která ležela oprostřed pravýho pruhu,to je hodně blbý :roll:
hele a nebylo to tenhle tyden ve ctvrtek? protoze tohle sem zazil kdyz jsem jel ve ctvrtek z brna ... no mel jsem stesti ze v rychlim pruhu nic nejelo ... :)
Já se omlouvám, spletl jsem si strany, bylo to v levym, takzvaně rychlym :-) pruhu... Bylo to na R10 směr Praha někde kousek před Benátkama... a bylo to někdy v srpnu a byla to pořádná rána.. popraskal mi lak na celym nárazníku a uprostřed dole na lízátku je rejha z toho jak se ten nárazník celej prohnul...
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Playgamer
**
Příspěvky: 160
Registrován: 23 kvě 2008, 09:52

Příspěvek od Playgamer »

MartasZ píše:
Playgamer píše:
MartasZ píše: Ale co zvířata.. blbý je když jedete v noci po dálnici něco kolem 180ti a přejedete pneumatiku od kamionu která ležela oprostřed pravýho pruhu,to je hodně blbý :roll:
hele a nebylo to tenhle tyden ve ctvrtek? protoze tohle sem zazil kdyz jsem jel ve ctvrtek z brna ... no mel jsem stesti ze v rychlim pruhu nic nejelo ... :)
Já se omlouvám, spletl jsem si strany, bylo to v levym, takzvaně rychlym :-) pruhu... Bylo to na R10 směr Praha někde kousek před Benátkama... a bylo to někdy v srpnu a byla to pořádná rána.. popraskal mi lak na celym nárazníku a uprostřed dole na lízátku je rejha z toho jak se ten nárazník celej prohnul...
no tak to věřím :) jinak to samý se teda stalo ve čtvrtek když jsem jel z Brna ...jel jsem teda s tátovým X-trailem tak tam by to třeba tolik škody neudělalo ... ale stejně jsem se docela lekl :)
Hyundai Coupe r98 2.0 16V - prodáno :(
Ford Mondeo 2.0 16V TDCi 85kW - chip na 110kW
Uživatelský avatar
von Chovan
*
Příspěvky: 16
Registrován: 23 zář 2007, 11:11
Bydliště: Brno

Srnka

Příspěvek od von Chovan »

No ja trefil rakouskou srnku... nebudu prece likvidovat nase zviratka zejo....
Jel sem do chorvatska a v rakousku cca 10 km pred hranicema se slovinskem sem vyjizdel z nake vesnice, zrovna se rozednivalo a koukam ze vedle cesty stoji srnka a kouka do pole... Este si rikam - jeee srnka... To mohla bejt nakych 100 metru... Pri cca 50ti metrech se otocila smerem do cesty ale furt stala... to uz sem nahlas rikal - bachaaa Chovan jede :-) no a pri cca deseti metrech naprosto nesmyslne vlitla do vozovky a zastavila primo pred autem (asi jak ji osvitily svetla)... ja brzdy jak cip, zbrzdil sem to tak na 30, a nabral sem ji levym naraznikem... jenom ji to smyklo prdeli o asfalt a zdrhla do pole.... Skoda, mohla bejt v chorvatsku poradna grilovacka, ale zase vysvetlovat celnikum co ma znamenat zkrvavena srna v kufru.... :-D
Hyundai Coupe ´97 2.0 "Dablik"
Odpovědět

Zpět na „COUPE“