Hyundai Accent 1.6 benzín

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

cert píše:
Vilda píše:Tak, dneska jsem byl v Butovicích na salonu pro hadičku od expanzky. Pan technik, se kterým jsem měl minule trochu ostřejší výměnu názorů, byl samá ochota a úsměv :D patrně byl poučen svým nadřízeným, jak se má chovat k zákazníkům :oops: Jen, co se v Praze trochu zlepší počasí, tak ji namontuju ....
Cože, to Ti jí tam nenamontovali? :shock: Já to měl v autě namontovaný bez jakéhokoliv "odmlouvání".
Ale oni se nabízeli, jen se mi tam nechtělo 1.5 hod. čekat ( měli prý plno )tak si ji namontuju sám .., ale měli tam vystavenou Nošovickou i 30 a musím uznat, že to je teda kolo !! Už vím, co bude moje další auto, teda jestli se ho dožiju :lol: vedle ní, vypadá Golf, jako chudý příbuzný ...
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Reklama
 

Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Jo, prozatím mám stejné myšlenky.
Za 3-4 roky bych se rád stal také majitelem i30 akorád, že tentokrát snad ve vysněné motorizaci 1,6 CVVT :roll: a možná v kombíku
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od cert »

Vilda píše:Ale oni se nabízeli, jen se mi tam nechtělo 1.5 hod. čekat ( měli prý plno )tak si ji namontuju sám .., ale měli tam vystavenou Nošovickou i 30 a musím uznat, že to je teda kolo !! Už vím, co bude moje další auto, teda jestli se ho dožiju :lol: vedle ní, vypadá Golf, jako chudý příbuzný ...
Tak to jo, už jsem se lekl, že to jsou "lidi na svým místě". I30 je fajn auto, výbavu to má pěknou, cenu taky, ale Golf je Golf (měl jsem Golfa troječku a budu na ní vzpomínat jen v tom nejlepším). Třeba co se podvozku týká, tak Golf bude tutově lepší a TFSI motory jsou opravdu perfektní.

Zdeněk: nedávno jsem mluvil v salonu s paní prodeje a ta říkala, že paradoxně 1,4 motory v I30 jezdí líp a za míň jak 1,6. Ale v kombíku motorizace 1,4 není.

Jinak já jsem s Accentem spokojen a nechám si ho jak to nejdýl půjde - co bude po něm ukáže čas, finance a mnoho dalšího.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

Tak za 330 000 kč, by v Golfu byly nejspíš dřevěný sedadla :lol: naše 1.6 má 112 koní a i 30 v 1.4ce má 110 koní, takže skoro žádnej rozdíl, ale znáš to ... něco si koupíš a máš s toho radost, ale za měsíc, za dva, už začínáš pokukovat po něčem jiným :D takovej ten červíček - hlodáček :? Ne, já jsem pořád s Accenta nadšenej a každou jízdu si užívám, ale kdybych měl dneska možnost volby, mezi Accentem a Nošovickou i 30kou ?? No, asi bych šel do i 30ky ... určitě :wink:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
rastos
**
Příspěvky: 275
Registrován: 12 kvě 2006, 08:28
Bydliště: SK

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od rastos »

[quote="certZdeněk: nedávno jsem mluvil v salonu s paní prodeje a ta říkala, že paradoxně 1,4 motory v I30 jezdí líp a za míň jak 1,6.[/quote]

Mam vlastnu skusenost s inou znackou a celkom to plati, ked je clovek v aute sam. Dokonca v meste moze byt 1.4 zivsia.
Ale nalozime ludi, batozinu a karta sa obracia :D
Matrix 1.6
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od David C3 »

nevím jak vy ale podle mě je dobrý motor základ. Tahle 1.6 určitě pojede :-) jezdil sem ted s Fabkou 1.4 16V 59kw ale ten motor jede ale nic víc. zátah žádny rychlost taky žádna a spotřeba 7.5-8L jinak crdi stejna trasa tak max 5.5L a navíc ten kroukák a 81kw v lehkém autě je super. Hlavně se někdy musím projet s vaší 1.6 :-) Prostě je moc fajn když se motor netrápí a navíc když je potřeba tak prostě jede. Podle mě je minimum těch 80kw na menší auto a na větší např 118kw super motor je třeba 1.8 TSI. sorry za OT. jen mě včera vezl kamarád v malém autě v dieslu a v serii to mělo 118KW !
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

¨Nějak to tady usnulo :? tak dneska jsem si v praxi vyzkoušel ABS na namrzlý silnici .. široko daleko ani kolo, tak jsem v 80 km/h zašlápnul brzdy na tvrdo. ABSka fungovala bezchybně, Accentík se neodklonil od směru ani o cenťák a zabrzdil na vcelku krátké vzdálenosti. Docela mě to potěšilo, na brzdy se dá opravdu spolehnout !! Spotřebu mám po nastartování podle palubáku 8 l. po zahřátí se dostanu na 7.6 - 7.8 a to mi přijde na ježdění po Praze docela slušný. Pravda je, že se držím v rychlostních limitech, protože policajti maji v Praze nějaký manévry .... už mě 2 x stavěli :? sice jen kontrola dokladů, ale stejně to nemám rád. Accentík jezdí absolutně bez problemů a jsem rád, že jsem do něj šel. Taky se u mě zastavil Ježíšek a nechal mi pod smrčkem nějaký doplňky na Ácu ( od Korea SUV ) tak jsem něco nafotil :D

Obrázek

Obrázek
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Mexican »

Vilda nova hlavica saltpaky, chromdekor a kozene obsitie volant?? moc pekne.. Accent musel byt dobry za cas co ho mas, ze dostal tak vela :o

BTW mne furt na tom chrompakete chyba alternativa pre manualne prevodovky, ty si zrejme tiez ten jeden kus musel vyhodit.
Ozaj, len taka otazka - ako to startuje za zimy? My tu mame teraz rano vzdy tak -8 az -14, ako je na tom 1,6 so startovanim a studenym motorom?
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

Mexican píše:Vilda nova hlavica saltpaky, chromdekor a kozene obsitie volant?? moc pekne.. Accent musel byt dobry za cas co ho mas, ze dostal tak vela :o

BTW mne furt na tom chrompakete chyba alternativa pre manualne prevodovky, ty si zrejme tiez ten jeden kus musel vyhodit.
Ozaj, len taka otazka - ako to startuje za zimy? My tu mame teraz rano vzdy tak -8 az -14, ako je na tom 1,6 so startovanim a studenym motorom?
Tak to víš, je to člen rodiny :D tak do něj strkám peníze ..... někdo kouří a já hold nekuřák utrácím za doplňky. Ten chrom - dekor jsem taky dostal s automat. převodovkou :? no, je to škoda, ale mluvil jsem po emailu se Zděnkem ( korea - suv ) a prej na manuální převod. dekor nemá :? Taky mi zbyli dekory od výškových repráků, protože je na 1.6 nedávaji ..., ale i tak to stojí za to :D Jinak se startováním v mrazech nemám problém, Áca chytá dobře. 1.6 tyhle problémy, co měli 1.4 se startem a studeným motorem nemá. Proto jsem šel do 1.6ky, i když jsem původně chtěl 1.4, ale po přečtení fóra jsem si zval 1.6ku a dneska jsem rád. Můžu to porovnat, protože jsem jezdil s oběma ... 1.6 přece jen jede líp.
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Rudolf »

Startování můžu potvrdit. Letos v únoru -14 a bez problémů.
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Mexican »

Rudolf píše:Startování můžu potvrdit. Letos v únoru -14 a bez problémů.
tak to je fajn.. som startoval teraz Fiestu po tyzdni na mraze, bolo nejak -10 a nechcelo sa jej.. Accent startoval pri -13.. sice kym zhasla kontrolka zhavenia sa dalo ist na kafe (10 sekund) ale nakoniec to slo...

este jedna otazka - aka je v 1,6 bateria? kolko mAh? netusite niekto
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od cert »

Mexican píše:este jedna otazka - aka je v 1,6 bateria? kolko mAh? netusite niekto
Mutlu vyrobená pro Hyundai kapacita 45 Ah.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
jarik65
***
Příspěvky: 795
Registrován: 10 říj 2008, 09:44
Bydliště: Bohumín

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od jarik65 »

Vilda píše: to Cert: Tak vidíš, jak se nám ty naše autíčka začínaji kompletovat :D ty máš origoš hadičku a já čalounění kufru ....... a co na tý nápravě, jak Ti to bouchá :? našli v servisu něco ??
Vildo chci se zeptat jaký čalounění kufru máš na mysli plech nebo co :?: :?:.Ja mám v kufru holý jenom plech,vnitřek je celej čalouněnej.
HYUNDAI TUCSON 1.6 T-GDI 4WD White Polar Best of Czech 2018
HYUNDAI ACCENT 1.6i CVVT Elegance Extreme Blue
koupeno 11-2008 věnováno synovi na dojetí
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

jarik65 píše:
Vilda píše: to Cert: Tak vidíš, jak se nám ty naše autíčka začínaji kompletovat :D ty máš origoš hadičku a já čalounění kufru ....... a co na tý nápravě, jak Ti to bouchá :? našli v servisu něco ??
Vildo chci se zeptat jaký čalounění kufru máš na mysli plech nebo co :?: :?:.Ja mám v kufru holý jenom plech,vnitřek je celej čalouněnej.
Je to, když zvedneš víko ( kapotu ) kufru, tak zespodu víka bylo černý čalounění, který v rámci úspor přestali šikmovočka dávat :? a protože, tam byly vidět dráty od osvětlení SPZ, tak jsem si ho dokoupil a namontovat sám. Když tak zítra nafotím a hodim na klub ... Jo a napiš, jak jsi na tom se spotřebou a nějakýma poruchama ( teda jestli nějaký máš ) :D nějak to tady chrápe :?
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
jarik65
***
Příspěvky: 795
Registrován: 10 říj 2008, 09:44
Bydliště: Bohumín

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od jarik65 »

Jo poruchy se mi zatím vyhýbají a za foto budu rád.A něco o spotřebě jsem už tady psal https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... &start=165
HYUNDAI TUCSON 1.6 T-GDI 4WD White Polar Best of Czech 2018
HYUNDAI ACCENT 1.6i CVVT Elegance Extreme Blue
koupeno 11-2008 věnováno synovi na dojetí
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“