Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od David C3 »

=D> Tady o žije... někdo nechce klimu a někdo např alu a druhý metalícu :mrgreen:
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Reklama
 

Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1469
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od JoKo »

catchcash: uz by som nekupoval accenta v cesku, ale na slovensku. momentalne bezi akcia a accent active je za 8000€, popripade ak to ma byt do mesta, tak by som uvazoval aj na getzom 1.4 dynamic s klimou, 2x airbag a abs 7400€
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
Uživatelský avatar
catchcash
*
Příspěvky: 20
Registrován: 20 úno 2009, 20:11
Bydliště: Bratislava

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od catchcash »

bol som sa tam uz pytat nemaju activa uz a dynamic stoji o 30 000 viac a to im mozem kazdy vie co :) aj na getz som sa pytal silno nad tym uvazujem ak nebudu mat ani v CR ten active tak idem do toho sice je to mensie ale tak ja som zatial sam :)
i30 combi STYLE 1,6 CRDi HP, Sleek Silver 94kW
Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1469
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od JoKo »

catchcash píše:bol som sa tam uz pytat nemaju activa uz a dynamic stoji o 30 000 viac a to im mozem kazdy vie co :) aj na getz som sa pytal silno nad tym uvazujem ak nebudu mat ani v CR ten active tak idem do toho sice je to mensie ale tak ja som zatial sam :)
ma to svoje pozitiva a aj negativa. je to trosku mensie auto ako accent, ale zasa sa ti bude lahsie parkovat v meste :) stratis na bat. priestore, ale ziskas vyhody hatchbacku :wink: getz je lahsi, takze dynamika bude lepsia... a este dokonca este aj usetris oproti accentu 600€ a budes mat klimu :lol: teda ak budes brat 1.4, ak 1.1, tak este viacej usetris a mozes aj priatelku zobrat na veceru za usetrene peniaze 8)
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Gandalf »

Jen tak dál, diskuzi je potřeba rozproudit. Téma už se nějaké najde, vždyť se konečně pomalu blíží jaro! :D
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Luboss1991
**
Příspěvky: 111
Registrován: 01 dub 2008, 14:27

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Luboss1991 »

Zdravim chlapi :)
Uz coskoro budem (legalne :lol: )brazdit cesty na nasom accentovi. 13.3 robim skusky na vodicak tak drzte prsty :) V autoskole jazdim cordobou a moc sa mi to auto nepaci. Mozno to bude tym ze som si uz trosku zvykol na :hyu: :D/
Accent 2007 1.4Active (Neutral Gray)
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Gandalf »

Tak hodně štěstí u zkoušek, jestli už máš natrénováno s Hyundaiem, bude to v pohodě... :D
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Vilda »

Gandalf píše:Jen tak dál, diskuzi je potřeba rozproudit. Téma už se nějaké najde, vždyť se konečně pomalu blíží jaro! :D
Už aby tady to jaro bylo, ve sklepě mám připravený letňáky na elektronech, leštěnku a spoustu hadrů na leštění a nový koberečky na podlahu !! Jen to jaro nějak chybí .... v loni touhle dobou bylo skoro 20 stupňů tepla a letos je zima, jak v Charkově na nádraží :?
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
catchcash
*
Příspěvky: 20
Registrován: 20 úno 2009, 20:11
Bydliště: Bratislava

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od catchcash »

JoKo píše:
catchcash píše:bol som sa tam uz pytat nemaju activa uz a dynamic stoji o 30 000 viac a to im mozem kazdy vie co :) aj na getz som sa pytal silno nad tym uvazujem ak nebudu mat ani v CR ten active tak idem do toho sice je to mensie ale tak ja som zatial sam :)
ma to svoje pozitiva a aj negativa. je to trosku mensie auto ako accent, ale zasa sa ti bude lahsie parkovat v meste :) stratis na bat. priestore, ale ziskas vyhody hatchbacku :wink: getz je lahsi, takze dynamika bude lepsia... a este dokonca este aj usetris oproti accentu 600€ a budes mat klimu :lol: teda ak budes brat 1.4, ak 1.1, tak este viacej usetris a mozes aj priatelku zobrat na veceru za usetrene peniaze 8)
beriem 1.4 jednoznacne ;) je to bezpecnejsie pri prebiehani :D/
i30 combi STYLE 1,6 CRDi HP, Sleek Silver 94kW
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Gandalf »

Vilda: Pravda, v Charkově na nádraží jsem nikdy nebyl :D , ale ani mi to neschází. Jako plnokrevnému motoristovi mi pokaždé vadí po noci prochladlý motor, ale ze všeho nejvíc prosolená břečka na silnici... Ale to bych asi musel dost zásadně změnit zeměpisné pásmo :)

Jinak litá kola (i když jen 14" klasika Hyundai) a přípravky na lak i plasty už taky netrpělivě čekají. Bohužel to ještě pár týdnů potrvá... :(
Tak to musíme přežít aktivně tady na fóru a dozvědět se zase něco nového... Tedy pokud nepočítám diskuse typu: "diesel je lepší než benzín" nebo "Osram svítí líp než..." :shock:
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Mexican »

Tak to musíme přežít aktivně tady na fóru a dozvědět se zase něco nového... Tedy pokud nepočítám diskuse typu: "diesel je lepší než benzín" nebo "Osram svítí líp než..."
diskusie nebud, ved je to predsa jasne ze diesel je lepsi 8) no ale ja vam neviem, mne sa vcera z vrutok do Brna slo uplne paradne - poriadne snezilo, ale sloto makko a pohodovo.. premavka mala, nikto sa nikam neponahlal.. aj zima ma svoje caro
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Gandalf »

Do okamžiku než uklouzneš na nečekaném náledí nebo uklouzne někdo jiný a Tebe pak trefí, je to fakt pohádka. Jel jsem takhle jednou po zasněžené D1 skoro přes celou republiku, v rádiu hrály vánoční koledy a paráda - naštěstí minimální provoz. Ale na suchém asfaltu a letních gumách se cítím přece jen líp... :)
Naposledy upravil(a) Gandalf dne 24 úno 2009, 13:08, celkem upraveno 1 x.
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Pepino
*
Příspěvky: 23
Registrován: 04 lis 2007, 20:32

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Pepino »

Mám Accenta 1,5 CRDi, najeto za 20 měsíců 89 000 km, zatím bez problémů. Až za posledních 14 dnů mě 2x přestal fungovat posilovač řízení, rozsvítila se kontrolka a konec. Kdo to zažil ví jak je to nepříjemný pocit zvláště u diesela s těžkým předkem. Po zastavení a znovunastartování motoru si to ale řídící jednotka nějak srovnala a posilovač zase fungoval. Za týden jdu na garančku, tak jsem zvědavý co mi servismeni řeknou.
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Martun »

Vilda- Koukam ze se fakt tesis! A co mas za letnaky? Taky nejaky pecky jak DavidC3 nebo ses spokojil s mensim rozmerem? :) a cim lestis svoje priblizovadlo?
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od rokolo »

Gandalf píše:Do okamžiku než uklouzneš na nečekaném náledí nebo ukouzne někdo jiný a Tebe pak trefí, je to fakt pohádka. Jel jsem takhle jednou po zasněžené D1 skoro přes celou republiku, v rádiu hrály vánoční koledy a paráda - naštěstí minimální provoz. Ale na suchém asfaltu a letních gumách se cítím přece jen líp... :)
Jo jo........jako kdyby jsi mi mluvil z duše....... 8)
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“