Hyundai ix35

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
milan74kb
**
Příspěvky: 387
Registrován: 03 bře 2010, 16:06

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od milan74kb »

black_sheep píše:ja jsem na ix35 zmenil nazor az ve skutecnosti, na vlastni oci a ruce. je to fakt faro. =D>
napodobne :-), predtym som rozmyslal skor o nejakom kombi c-koveho segmentu, ale ked to toyota takto pokakala a v mazde mi chlapik ponukol o 3.000 Euro vacsiu cenu v januari (akoze akciova cena), ako medzi vianocnymi sviatkami kedy sme sa prakticky na mazde 6 Te plus kombi dohodli s tym, ze v januari to pridem podpisat a on ma takto zabil v lufte, ale hned vedla bol Hyundai a zahliadol som tam plagatik, potom prislo auticko, bol som sa na tom previezt a dostalo ma, o tyzden som si spravil este jednu predvadzacku, aby som sa utvrdil a hned nato som objednaval.

Chcem to ako firemno - rodinny hybrid a mozem povedat ze napr. detske sedacky sa sem davaju ovela lepsie ako do uvedenych kombi (koli pristupu), priestor v zadu pre decka - parada, kufor uplne v pohode - furgon mi netreba :D a to ze to je 4x4 aj s lock tiez nie je na zahodenie. Sportage co mam (2007), ma vlastne starsiu generaciu a nestalo sa mi aby som s nim niekde nepresiel (samozrejme ze som s tym ale nejazdil offroad, ale aj tak 20cm sneh na kopcoch Velkej Fatry mu nerobil problemy a ani zahoracke piesky - len tam neboli gumy co predavaju ale trosku lepsie).

Takze teraz uz jedine este trosku cakat, lebo tie silnejsie diesle vraj maju dojst az v aprili (pisu oficialne), ale predajca mi hovoril ze mozno uz v polke, koncom marca, takze do mesiaca by malo stat v garazi.
2013 Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Premium Navi (6MT)
(paket design + paket pre zle cesty + sun / winter packet + safety packet)
spotreba - dlhodoby priemer 7.2 L / 100 km (3/3 RT na tempomate)
najazdene - 55.000 km
Reklama
 

Uživatelský avatar
saldy
***
Příspěvky: 545
Registrován: 11 kvě 2009, 15:00
Bydliště: UL
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od saldy »

RAV4 je velmi důstojný soupeř, nemyslím že toyota něco pokakala a na mé rozhodnutí by to nemělo vliv ale přeju aby ix35 byla pro tebe lepší volba a byl si s ním spokojen.
Tucson Euro 2016, 1.7 CRDi, 85kW, Sněhulák
i30, 1.6 CRDi, 94kW, Sněhulák
Uživatelský avatar
mayq
***
Příspěvky: 923
Registrován: 12 čer 2008, 19:30
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od mayq »

Informacia pre pripadnych zaujemcov ix35 hoci ich nebude asi mnoho (priplatok 700EUR) ale predsa, v sucasnej dobe sa montuju PANORAMATICKE OKNA, ktore nemusia splnat vsetky poziadavky uzivatela co sa netyka funkcnosti ale hlavne prevedenia roletiek. Je to dosledkom nie prave najkvalitnejsich dodavok z Koreje co by sa malo v najblizsej dobe zmenit :hyu:
Hyundai Accent `96, 1.5i 12V, 5dv. hatchback Marlborough Red

Obrázek
Uživatelský avatar
milan74kb
**
Příspěvky: 387
Registrován: 03 bře 2010, 16:06

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od milan74kb »

no este ani nie je doma a uz strasite ;-) - sice som to neobjednaval, ale dufam ze ziadne dalsie problematicke veci sa nevyskytnu a trafim na dobry kus
2013 Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Premium Navi (6MT)
(paket design + paket pre zle cesty + sun / winter packet + safety packet)
spotreba - dlhodoby priemer 7.2 L / 100 km (3/3 RT na tempomate)
najazdene - 55.000 km
Uživatelský avatar
mayq
***
Příspěvky: 923
Registrován: 12 čer 2008, 19:30
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od mayq »

Nestrasim, len informujem o com viem, ved od toho tu forum je... :)
Hyundai Accent `96, 1.5i 12V, 5dv. hatchback Marlborough Red

Obrázek
Uživatelský avatar
milan74kb
**
Příspěvky: 387
Registrován: 03 bře 2010, 16:06

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od milan74kb »

ja viem, sak som to pisal s usmevom :-), kazde info je cenne, len dufam ze toho nebude do buducna viac a trafim "dobry" kus
2013 Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Premium Navi (6MT)
(paket design + paket pre zle cesty + sun / winter packet + safety packet)
spotreba - dlhodoby priemer 7.2 L / 100 km (3/3 RT na tempomate)
najazdene - 55.000 km
nightx
*
Příspěvky: 21
Registrován: 09 bře 2010, 11:12

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od nightx »

Ja uz take cekam a moc se tesim :D ... dal jsem si tam ale navigaci Clarion NX509 tak snad to bude v interieru vypadat dobre... videl jsem jenom jeden ne moc kvalitni obrazek jak dana navi vypada v interieru a nikde na netu foto vozu sni neni nebo jsem nenasel...
Škoda PickUp rv.: 1996
Škoda Octavia rv.: 2007
Škoda Fábia rv.: 2008
Hyundai Ix35 rv.: 2010
Uživatelský avatar
Marek_PD
***
Příspěvky: 705
Registrován: 29 črc 2007, 16:58
Bydliště: Prievidza SK

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od Marek_PD »

Dneska dedko navrhol že podme omrknuť ix35-ku, ja ako ustretovy vnuk som nič nenamietal :mrgreen:
Poviem vam naživo je to fakt pecka :shock: , vystaveny kus bol v bielej farbe, 18"kolieska, všetko v čiernej koži, folie/tonovanie(neviem) na zadnych oknach, automat a bol to diesel :hyu: tak sme si zobrali letačiky a najviac sa pozdava comfort 4x4 za tušim 20999e :-k
aktuálne: Alfička 166 2,4 JTD
moja ex: Adelka X-3 1,3 62kW
/-/v rodine: Accent 2005+Accent 2011+i20
juramac
**
Příspěvky: 146
Registrován: 13 bře 2010, 17:37

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od juramac »

No, tak jsem objednal - 4x4 Style, k tomu jsem si jeste priobjednal inteligentni klic . Bile, s cernym interierem, dodani zacatkem kvetna. Coz je docela mile, vetsinou jsem na nove auto cekal 4-6 mesicu. A prodejce mi jeste dal pomerne vyznamnou slevu, takze neni co resit. Zna mne a vi, ze jsem doposud kupoval auta u jeho souseda v Nissanu, takze se mne snazil pretahnout.. :)
Adusko
*
Příspěvky: 42
Registrován: 23 srp 2009, 07:35

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od Adusko »

...tak to si pochodil dobre... nebýva zvykom aby sa na novinky dávali nejaké zaujímavé zľavy... ja som síce na iX 55 dostal tiež dobrú zľavu, ale neriešil som to z ceny auta, ale v vybral som si ju v doplnkoch... ak si vezmem, že len zimné pneu na elektrónoch stoja 2400 €...
Uživatelský avatar
Pavel M
***
Příspěvky: 508
Registrován: 15 srp 2005, 21:29
Bydliště: Praha

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od Pavel M »

Hyundai Santa Fe CRDi 2.0 VGTr.v.2005-2008,Hyundai Santa Fe Elegance 2,2 r.v.2008-2013-Subaru xv 2013-
Uživatelský avatar
Ondrej
**
Příspěvky: 131
Registrován: 15 bře 2010, 13:13
Bydliště: Slovensko

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od Ondrej »

Srdecne Vas vsetkych zdravim. Len nedavno som objavil toto forum a som velmi rad, ze existuje. Dozvedel som sa tu vela veci, co som inde marne hladal. Precital som celu diskusiu o ix35.

Zamiloval som sa don na prvy pohlad v Zilinskom Carrefoure (cervene). A ked som si precital na nom nalepeny cennik bolo rozhodnute - ide sa na skusobnu jazdu! V sucasnosti je v Carrefoure vystavenych viacero aut od viacerych vyrobcov, ale vzdy ked idem okolo je "naval" iba pri cervenej ix35 (uz je cela dopackana. Myslim, ze onedlho ich bude plna Zilina.

Kratka skusobna jazda ma presvedcila nadobro. Ziadne buchanie ani klepanie ako tu ktosi (uz si jeho nick nepamatam) pisal, uplne tichucka jazda, ziadne sroby v kufru, tlacitka klimatizacie sa mi vobec nezdaju male, ani zle obsluhovatelne a svetla mam nastavene stale do polohy najviac sklopene, kedze najviac jazdim cez den :). Vsetko prebehlo na jednotku s hviezdickou. Nic neprirodzene som si nevsimol,
okrem: Hned pri zjazde z chodnika som pochopil, ze to bude tvrdsie auto ako Picasso (co si myslim, ze je pri SUV v poriadku), rallye sa s nim nechystam jazdit, staci ked ma bezpecne dovezie na chalupu. Dalej mi trosku vadilo, ze ked som sa naklonil dopredu (mam radsej sedacku viac vpredu) nevidel som kontrolku smeroviek, co by mi az tak nevadilo, ale ani ich nieje pocut tak, ako som bol doteraz zvyknuty v kazdom aute. Budem sa musiet spolahnut na samovypinanie resp. zmenit polohu posedu (u vyssich postav to bude asi problem). Zaujal ma aj ovela mensi volant ako som mal doteraz v Atose :D , ale to je len otazka zvyku.
Jazdne vlastnosti vynikajuce. Ked pridas plyn tak ides! Mal som pocit ako na konovi, ktoreho vypustili po tyzdni zo zavretej mastale. Bol tam 2.0 CRDi VGT 100/136/4000.
Objednal som biele Style 4x4 benzin (nejazdim vela) + inteligentny kluc (akcia v marci zdarma) + panoramaticka strecha (bez nej vyzera auto nadherne, ale s nou je hlavne pre manzelky a priatelky neodolatelne!, u nas iba 700€) + navigacia s kamerou (u nas „iba“ 900€). Nad navigaciou som vahal najdlhsie (koli cene), ale nakoniec som sa rozhodol, pretoze sa mi nepaci nalepena navigacia na okne + kabel do zapalovaca (zavadzia to vo vyhlade a kabel v obsluhe inych pristrojov – vzdy mam strach, ze sa mi tam zamota ruka), nehovoriac od rusenia celkoveho dojmu interieru.
Ked budem moju ix35 mat rad sa podelim o dalsie dojmy.

P.S.: Neviete niekto podrobnosti o tej navigacii? Pripadne ci nieje niekde na nete manual na stiahnutie? Anglictina nieje prekazka.

O.
Atos-Prime 2005-2010
ix35 2.0i Style 4WD Benzín 3.5.2010-24.10.2013
ix35 2.0i Style 4WD LPG-Elpigaz2 24.10.2013- ...
Adusko
*
Příspěvky: 42
Registrován: 23 srp 2009, 07:35

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od Adusko »

...čus, tak nech Ti auto slúži... s tou navigáciou je to troška komplikované...tiež som uvažoval nad origo navi do iX 55, ale po skúsenostiach tých, ktorí si to objednali a nešlo to updatovať som od toho upustil...používam navi naozaj len v krajných prípadoch a niekoľko rokov ju mám poriešenú cez PDA....žiaden problém s update, jednoduchá aktualizácia a v iX55 je dosť veľké okno na to aby som ju mal v zornom uhle vo výhľade... dodávanie do áut výrobcom mi príde veľmi predražená, rovnako ako cúvacia kamera...
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11580
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

To Ondrej: Gratuluji k nákupu. Problémy se zpracováním a některé ergonomické lapsusy jsem tu kritizoval já. Jsem jenom rád, že kolísavá kvalita výroby je pryč. Pevně věřím, že ty pazvuky nesouvisí s vnější teplotou, protože když jsem s těmi ix35 jezdil já, bylo -10, od té doby jsem v nich nejel, třeba pazvuky nad nulou zmizely i u těchto aut.
Co se ergonomie týče, zdůrazňoval jsem, že tyhle věci vadí mně, jsem z jiných :hyu: zvyklý na větší ovladače klimy a lepší umístění nastavování sklonu světel. Čím míň bude těch, kterým to bude vadit, tím líp, alespoň bude ix35 jezdit co nejvíc, a to je přeci to hlavní :lol: .
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
Ondrej
**
Příspěvky: 131
Registrován: 15 bře 2010, 13:13
Bydliště: Slovensko

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od Ondrej »

Mne sa podarilo najst iba tuto informaciu, z ktorej ak dobre rozumiem ide o novu navigaciu, ktora bude po prvy krat pouzita v ix35, potom aj v novej Sonate. Ide o NAVTEQ MapCare, program ktory ?ponuka preddefinovane mnozstvo updejtov map? Inak predajca tvrdil, ze je graficky lepsia ako napr. v Mitsubishi Outlander, no na predajni nebola, tak som riskol aj bez odskusania. Uvidime, potom napisem.

http://telematicsnews.info/2010/01/11/e ... q-mapcare/

Aj ja pouzivam navigaciu v mobile a tiez som s nou spokojny, ale vstavana je len vstavana. Myslim, ze nieje daleko cas, ked to bude taka samozrejmost ako radio s CD v kazdom aj najlacnejsom aute.
Atos-Prime 2005-2010
ix35 2.0i Style 4WD Benzín 3.5.2010-24.10.2013
ix35 2.0i Style 4WD LPG-Elpigaz2 24.10.2013- ...
Odpovědět

Zpět na „ix35 Pokec“