2. Mimoňský sraz Hyndaiclubu 23.-25.6.2006 - účast

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Zamčeno

Účast na akci Mimoň 2006/2

99,9% jsem tam od pátku
17
45%
99,9% přijedu v sobotu
4
11%
budu se snažit ukázat
10
26%
nepřijedu
7
18%
 
Celkem hlasů: 38

Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

honzik píše:panové nebylo by dobre se domluvit co kdo vezme sebou a kolik nas opravdu pojede.Co se složit na soudek piva?Nebo rovnou sud? :lol:
Jó kamaráde to bych nedělal. Zase nás někdo pomluví, že jsme se tak slušně řečeno jeli opít. Nic příjemného viď Hanzi??? :cry: :cry: :cry:
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
Reklama
 

ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Matesi!!! :o Víš co nám může!!!! :shock: Koupit soudek!! :lol: :lol: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Rasty píše:jedu podruhé. Přifařim se za Borkovu šniclkáru a Ivanův mobile carservice :lol:
Už jedu!! Nějaký problém????? :D Obrázek :lol: :lol: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

Ty si ale číslo Ivane :wink: . Ať nám koupi třeba dva. Alespoň se něco o sobě po srazu dovíme :wink:
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
honzik
**
Příspěvky: 340
Registrován: 25 lis 2005, 21:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od honzik »

Ja se budu snažit přijed pkud mě neodvelí někem do pryč.Koupil bych malej soudek ale aby se to zbytečně nevylejvalo.Pokud někdo umí narazit sud bylo by to dobry ja s tim nemam zkušenosti.A pokud mi šef pujči gril vzal bych ho sebou.A jestli chce někdo pomlouvat že se tam jedu opit a najist tak at mě políbí ..... Nejedu tam pracovat ale pokecet,pobavit se,poznat nový lidi a hlavně načerpat novych sil aby se muj buržlazní šef měl dobře :lol: a je podaval 101% vykon.Má někdo představu kolik tam bude lidí?
Lantra combi 2,0 16v DOHC 102kw, 98r.v zelená metaliza.snížena,sport.filtr. ale už prodaná ted Subaru ale vzpomínám na lantru
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

Gril už je na cestě ale jinak vem co uznáš za vhodné :wink:
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

honzik píše:Ja se budu snažit přijed pkud mě neodvelí někem do pryč.Koupil bych malej soudek ale aby se to zbytečně nevylejvalo.Pokud někdo umí narazit sud bylo by to dobry ja s tim nemam zkušenosti.A pokud mi šef pujči gril vzal bych ho sebou.A jestli chce někdo pomlouvat že se tam jedu opit a najist tak at mě políbí ..... Nejedu tam pracovat ale pokecet,pobavit se,poznat nový lidi a hlavně načerpat novych sil aby se muj buržlazní šef měl dobře :lol: a je podaval 101% vykon.Má někdo představu kolik tam bude lidí?
Pravdu máš, honziku! :wink: Odpočívat, relaxovat, nepracovat kromě přípravy pastvy a udržování vatry :wink: Pravda, pravda a nic než pravda - no a bude nás tam přesně tolik, kolik se nás tam sjede! :lol: Nic víc, ani míň! :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Hanz píše:
honzik píše:Ja se budu snažit přijed pkud mě neodvelí někem do pryč.Koupil bych malej soudek ale aby se to zbytečně nevylejvalo.Pokud někdo umí narazit sud bylo by to dobry ja s tim nemam zkušenosti.A pokud mi šef pujči gril vzal bych ho sebou.A jestli chce někdo pomlouvat že se tam jedu opit a najist tak at mě políbí ..... Nejedu tam pracovat ale pokecet,pobavit se,poznat nový lidi a hlavně načerpat novych sil aby se muj buržlazní šef měl dobře :lol: a je podaval 101% vykon.Má někdo představu kolik tam bude lidí?
Pravdu máš, honziku! :wink: Odpočívat, relaxovat, nepracovat kromě přípravy pastvy a udržování vatry :wink: Pravda, pravda a nic než pravda - no a bude nás tam přesně tolik, kolik se nás tam sjede! :lol: Nic víc, ani míň! :lol:
Apropos kdyz uz pises o te vatre, tak to bude chtit hodne dreva .....
Mam vzit pilu ??? Samo ze motorovou .... :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

honzik píše:Ja se budu snažit přijed pkud mě neodvelí někem do pryč.Koupil bych malej soudek ale aby se to zbytečně nevylejvalo.Pokud někdo umí narazit sud bylo by to dobry ja s tim nemam zkušenosti.A pokud mi šef pujči gril vzal bych ho sebou.A jestli chce někdo pomlouvat že se tam jedu opit a najist tak at mě políbí ..... Nejedu tam pracovat ale pokecet,pobavit se,poznat nový lidi a hlavně načerpat novych sil aby se muj buržlazní šef měl dobře :lol: a je podaval 101% vykon.Má někdo představu kolik tam bude lidí?
Úplně mi mluvíš z duše :P Odpočinout,flákat se,poznat nový lidi....Prpstě taková malá dovolená :lol:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Vita píše:
Hanz píše:
honzik píše:Ja se budu snažit přijed pkud mě neodvelí někem do pryč.Koupil bych malej soudek ale aby se to zbytečně nevylejvalo.Pokud někdo umí narazit sud bylo by to dobry ja s tim nemam zkušenosti.A pokud mi šef pujči gril vzal bych ho sebou.A jestli chce někdo pomlouvat že se tam jedu opit a najist tak at mě políbí ..... Nejedu tam pracovat ale pokecet,pobavit se,poznat nový lidi a hlavně načerpat novych sil aby se muj buržlazní šef měl dobře :lol: a je podaval 101% vykon.Má někdo představu kolik tam bude lidí?
Pravdu máš, honziku! :wink: Odpočívat, relaxovat, nepracovat kromě přípravy pastvy a udržování vatry :wink: Pravda, pravda a nic než pravda - no a bude nás tam přesně tolik, kolik se nás tam sjede! :lol: Nic víc, ani míň! :lol:
Apropos kdyz uz pises o te vatre, tak to bude chtit hodne dreva .....
Mam vzit pilu ??? Samo ze motorovou .... :lol:
JJ vem (motorovku) Hanz sice taky bere, ale můžou bejt dvě proř néé?? Vždyť jde o h*v*o!!!
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Tak lidičkové.. konečně jsem se sem zas dostal, abych vám moh napsat, že na sraz určitě pojedu.. ale teď jsem nastoupil do nový práce, nevim jak budu mít směny a jestli mi zbydou prachy, ale budu se snažit všechno ošéfovat tak, aby mi to klaplo :-) Moc se na vás na všechny těšim, tentokrát doufám nebude slyšet jen moje muzika, ale taky já :wink: chci si s váma se všema pokecat a poznat vás.. možná překecám i bráchu se Sonatou.. a pokud pojedu, tak na stopro i s moji blonďatou kamarádkou, co tam se mnou byla minule a udělala fotky, který se vám tak líbily :P
Náhodou čirou nikdonevíte, jestli pojede Cary a Tiburon? No zkusim se jich ještě zeptat.. jinak teda, máte se na co těšit, muzika už je hotová, v Mimoni jsem vyhrál první místo, takže přivezu ukázat pohár a trošku vám provětrám bubínky :twisted: Taky se těšim na sprintíky, i když už mám sedmnáctky a spojku v háji.. ale jen tak zkusit, proč ne 8) Jo, otázka.. tak nějak by mě zajímalo, co je všechno nutný si tam vzít, tim myslim především jídlo a pití.. protože já jsem hladný furt :lol: jestli tam bude ten gril, tak asi nějaký jami masíčko :P s tim soudkem nevim, chtělo by se to dohodnout nějak závazně a je mi fakt úplně jedno, jestli mi někdo bude nadávat, že sem se tam přijel opít.. pokud budete opravdu tak výborná partička, tak s takovýma lidma se napiju moc rád... tak snad mi to vyjde a přijedu už v pátek.. moc se na vás na všechny těšim a doufám že mě přijmete mezi sebe...
Jo a i v tom mym kupátku se dá celkem dobře vyspat 8)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

4MartasZ:
Ta blonďatej kemoška to je ta, která se tě v bouli na kruháku, když sem tě dojel, ptala, co tak blbě vejrám Obrázek?
Tak u ní mám na omluvu něco víc než jen fotku - třeba Obrázek a já jí za to pak klidně zatancuju Obrázek
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Mě jestli nezradí třeba auto,tak na 100%jedu :P Dneska jsem dostal požehnání i z práce...Takže OK. :wink:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

to Hanz.. nene.. to byla moje bejvalka.. tmavovlasá.. je vidět, že jsi byl tak okouzlen krásou mýho vozu, že ses na holku ani nedíval :-) :lol:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Josef »

MartasZ píše:to Hanz.. nene.. .. je vidět, že jsi byl tak okouzlen krásou mýho vozu...:lol:
houby :lol: to byly ty rumy :P :P
Zamčeno

Zpět na „Srazy“