Model Hyundai Getz

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Odpovědět
Vašek
Příspěvky: 5
Registrován: 07 zář 2005, 16:33

Model Hyundai Getz

Příspěvek od Vašek »

Chci se zeptat, jestli jste někdo nenarazil na nějaký model Getze (angličáka), já prozkoumal kde co a nic jsem nenašel, vypadá to, že výrobci autíček na Hyundai zanevřeli :( .
Vašek
Reklama
 

vipe

Příspěvek od vipe »

Na to je asi ještě brzo. K dostání je pouze zatím jen to co prodává Hyundaimotor.cz za 441,- Kč :shock:

Obrázek

ale nic moc, mohlo by to bejt lepší. O jiném modelu nevím.
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

vipe píše:Na to je asi ještě brzo. K dostání je pouze zatím jen to co prodává Hyundaimotor.cz za 441,- Kč :shock:

Obrázek

ale nic moc, mohlo by to bejt lepší. O jiném modelu nevím.
FUJ to je humus :roll: :roll: :roll: :roll:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Josef »

Vipe.
kde jsi sehnat tohohle. Já mám jen se střešním oknem, který se sem nikdy nedovážel
Obrázek
vipe

Příspěvek od vipe »

Josef tomáš pravdu se střešním oknem se k nám nedováží a jen tak nebudou dovážet. K nám se nic z toho co dělaj pro hladovější trhy nedostane a když náhodou jo tak jenom jako akce pár kousků a konec. :cry: Ten obrázek je přímo z webu Hyundaimotor a má tam taky vyznačené střešní okno jenže v barvě a né černé.
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

vipe tak to přetři :lol: :lol:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Teda tenhle Gtez má za ty prachy prdu! Dalo by se to vytunit? :?
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Josef »

Hanz píše:Teda tenhle Gtez má za ty prachy prdu! Dalo by se to vytunit? :?
Hanzi určitě :lol: zkusím flexou uříznou střechu :lol: a podám to /-/ čkům jako zlepšovací návrh na gabriolet :P :P :P . Jo ještě jedna myšlenka - existují vůbec v Korei zlepšovací návrhy :oops: :oops: :P :P :P
vipe

Příspěvek od vipe »

Josef píše:
Hanz píše:Teda tenhle Gtez má za ty prachy prdu! Dalo by se to vytunit? :?
Hanzi určitě :lol: zkusím flexou uříznou střechu :lol: a podám to /-/ čkům jako zlepšovací návrh na gabriolet :P :P :P . Jo ještě jedna myšlenka - existují vůbec v Korei zlepšovací návrhy :oops: :oops: :P :P :P
Josefe ty ho máš :?: , jak to vypadá v reálu na té fotce je to hrůza. :shock: Opravdu by tochtělo potunit a novej lak :lol: :lol:
Zdeněk-stříbrný Getz
*
Příspěvky: 22
Registrován: 08 pro 2005, 19:38

model Getze

Příspěvek od Zdeněk-stříbrný Getz »

Zdravím příznivce Hyundaie,letos jsem byl v Řecku na Krétě a to jsem koukal,na celém ostrově jezdily pouze korejský auta-Hyundai Getz,Atos a malé auta Kia,chtěl jsem si tam koupit model Getze,který na trhu stál pouze 4 eura,ale bohužel nebyl k dostání,to pro srovnání cen u nás a v zahraničí.
Zdraví Zdeněk :lol:
vipe

Příspěvek od vipe »

Asi pojedu na Krétu když jich tam tolik jezdí. :shock: Jak víš že ten model tam prodávaj když ho neměly? Za 4 eura bych ho taky vzal rozhodně lepší než za 400,- Kč. :wink:
Zdeněk-stříbrný Getz
*
Příspěvky: 22
Registrován: 08 pro 2005, 19:38

model auta Hyundaie Getze

Příspěvek od Zdeněk-stříbrný Getz »

Ahoj Petře, 8)
jednotná cena všech aut byly 4 eura.Nezapomeň prosím na fotky a jak jsi mi slíbil napsat demontáž předního čela.Zdeněk :mrgreen:
vipe

Příspěvek od vipe »

Tekon jsem asi mimo mísu nebo jsem něco zapoměl. :oops:
Zdeněk-stříbrný Getz
*
Příspěvky: 22
Registrován: 08 pro 2005, 19:38

model Getze

Příspěvek od Zdeněk-stříbrný Getz »

Ahoj Petře,abych se připomněl,psal jsem Ti zprávu začátkem června,bylo to jak vyměnit ozdobnou mřížku,jestli nevíš a Ty si mě napsal,že budu muset sundat nárazník a že mi pošleš nějaké odkazy,jak na to,popř,fotky
Zatím díky a hezký zbytek neděle.
Zdraví Zdeněk :lol:
vipe

Příspěvek od vipe »

Ach tak, musím to někde vyšťourat. :shock:
Odpovědět

Zpět na „GETZ“