Brzdy v barvě vozu

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Uživatelský avatar
Avalanche
*
Příspěvky: 72
Registrován: 27 čer 2006, 13:49
Bydliště: Praha

Brzdy v barvě vozu

Příspěvek od Avalanche »

Další dotaz.

Mám elektrony a chtěl bych si nastříkat bubny brzd vzadu a vpředu klipsny kotoučovek. Máte s tím někdo zkušenosti? Nerad bych to zkazil. Jakou barvou atd. Aby mi to pak ještě brzdilo :roll: :lol:
Reklama
 

Uživatelský avatar
soto
**
Příspěvky: 182
Registrován: 02 úno 2006, 16:01
Bydliště: Bratislava / Presov

Příspěvek od soto »

V tejto suvislosti mi pripada dost komicke ak vidim Fabiu 1,2 HTP s cervenymi bubnovymi brzdami :D . Naco je to dobre ???
Opel Zafira 1,8i (7 miest) 2001

Before:
Accent 1,3i, r.v. 10/2002 odisiel k Adamovi221
Peugeot 309 1,9 XLD
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

Brzdiče v předu do laku ano, bubny v zadu rozhodně NE! Toť muj názor. Horší už je snad jen dát si tam imitace kotoučů :D
Obrázek
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Řekl bych to takhle, brzdiče jo, bubny taky - ale nejdříve sundat!!!!!! :arrow:


Více info se obrať na ivana :wink:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
xmrak
**
Příspěvky: 363
Registrován: 24 bře 2006, 12:38
Bydliště: Hořovicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xmrak »

pořád lepší červené bubny vzadu než rezavou lišku, ostuda je to teda v obou príopadech.

Pokud bych mohl poradit, tak já jsem to vyřešil takto.

Samozrejmne kompletní denomtaz, ja mel akorat rozebrane predni brzdice, bubny jsem delal na aute. Koupil jsem barvu na topeni, vyfuky a podobne materiali z vyšší teplotou, dělá se ve stříbrné hliníkové nabo v černé, koupil jsem tu největši pixlo, cca 0,5 litru za 130 kč, zdělal jsem asi tak desetinu té barvi .Já zvolil střírnou. Všechno jsem zbavil rezu a pak jsem to jednoduše pořádně natřel štětkou. Čím více vrstev tím lépe. No a pokus chceš červené prasátka, tak si kup ten male obyčejnej sprej na brzdiče, myslím že ho vyráběl mototip. stál mě asi 150 kč, a přes tu stříbrnou to nastříkej.

No a máš to, je to zatím nejlepší řešení co jsem měl. Protořže nastříkat to jen sprejem stoji za ... do třech měsíců na tebe bude zase koukat rez.
Hyundai Getz 1,3/63kw cvvt Elegance 5HB Tundra Green
Mercedes Benz class G 2.9tdi rv.89 + facelift 2005
Daewo Nexia 1.5i 8V rv.92
R.I.P - Honda Civic původně 1,5/66kw
R.I.P - Fiat 126p (polski)
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

Pokud bubny do laku, tak jedině do černa aby nebyly moc vidět (což je jistě lepší než na nich necht rez)...ale dávat je do červena mě přijde dost divný, proč se chlubit tim, že mam vzadu bubny? :roll:
Obrázek
Uživatelský avatar
Avalanche
*
Příspěvky: 72
Registrován: 27 čer 2006, 13:49
Bydliště: Praha

Příspěvek od Avalanche »

Petr HC píše:Pokud bubny do laku, tak jedině do černa aby nebyly moc vidět (což je jistě lepší než na nich necht rez)...ale dávat je do červena mě přijde dost divný, proč se chlubit tim, že mam vzadu bubny? :roll:
Tak osobně na to mám svůj názor. Bubny vzadu přeci nejsou žádná ostuda ne. Vždyť GETZ ani kotoučovky vzadu téměř nepotřebuje. Je to malé lehké auto, tak je to podle mě zbytečný. Ale to je jedno. Každopádně mám auto nové, takže žádnou jinou barvou to brát nebudu, to není potřeba, rez tam ještě není.

Už jsem to konzultoval s Vipem a vím jak to udělám, takže děkuji za reakce. Už jen musím koupit spreje a udělat to :wink:
xmrak
**
Příspěvky: 363
Registrován: 24 bře 2006, 12:38
Bydliště: Hořovicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xmrak »

Avalanche píše:
Petr HC píše:Pokud bubny do laku, tak jedině do černa aby nebyly moc vidět (což je jistě lepší než na nich necht rez)...ale dávat je do červena mě přijde dost divný, proč se chlubit tim, že mam vzadu bubny? :roll:
Tak osobně na to mám svůj názor. Bubny vzadu přeci nejsou žádná ostuda ne. Vždyť GETZ ani kotoučovky vzadu téměř nepotřebuje. Je to malé lehké auto, tak je to podle mě zbytečný. Ale to je jedno. Každopádně mám auto nové, takže žádnou jinou barvou to brát nebudu, to není potřeba, rez tam ještě není.

Už jsem to konzultoval s Vipem a vím jak to udělám, takže děkuji za reakce. Už jen musím koupit spreje a udělat to :wink:
Tak na to nové auto dej 16" elektrony s nízkoprofilovíma gumama a rozjeď to po dálnici na 180 km/h a pak skus brzdit tak efektivně jako ta X5 přede mnou. Od tý doby když mi někdo řekne že brzdy na nákupních taškách jsou dostatečný tak mu na ot odpovídám že ano, ale jenom do města ....
Hyundai Getz 1,3/63kw cvvt Elegance 5HB Tundra Green
Mercedes Benz class G 2.9tdi rv.89 + facelift 2005
Daewo Nexia 1.5i 8V rv.92
R.I.P - Honda Civic původně 1,5/66kw
R.I.P - Fiat 126p (polski)
Uživatelský avatar
Avalanche
*
Příspěvky: 72
Registrován: 27 čer 2006, 13:49
Bydliště: Praha

Příspěvek od Avalanche »

Tak já s tím tedy 180km/h nejezdím. Za prvé mám 1,1 obsah, takže bych to mohl taky lehce přetočit a za druhý by to žralo jako sviň :roll: Navíc, mě 16 na GETZE tedy rozhodně nevlezou. V techničáku jsou napsaný max 15. Já jezdím na 14. :wink:
Uživatelský avatar
getzik
**
Příspěvky: 125
Registrován: 24 zář 2005, 19:36
Bydliště: ČR

Příspěvek od getzik »

to xmrak:
Pokud vím, tak v testu byly brzdy na getzovi hodnocený velice dobře. Mají vysokou účinnost.

to Avalanche:
Myslím, že by motor asi přetočit nešel, ne? Má tam snad omezovač.

Teď k těm brzdám:
Rozhodně souhlasím s tím, že je lepší mít červený bubny než rezatý jak prase. Dneska jsem viděl auto s natřenejma třmenama i bubnama v barvě vozu a taky to nevypadá špatně.
Hyundai i30 1,4 T-GDI 7-DCT Style Ultimate, Demitasse Brown
Hyundai Tucson 2,0 CRDi 4x4 Style Premium, Polar White
vipe

Příspěvek od vipe »

Přesně tak jak napsal getzik. Pořád je lepší bubny a třmeny v barvě vozu než rezaví. A je na uvážení každého jestli se mu to líbí či nikoliv, mě osobně to přijde docela fešácký a taky jsem si to udělal. :wink:

Obrázek
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Už jsem taky psal o lakování brzdičů a bubnů viz odkaz: https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... highlight= Jou tam fota!! :lol: :lol: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Avalanche píše:Už jsem to konzultoval s Vipem a vím jak to udělám, takže děkuji za reakce. Už jen musím koupit spreje a udělat to :wink:
Je to tvé? Mě se třeba Vipeho autiko líbí, ivanova leštěnka je taky super. A proč by jsi se nemohl kasat bubnama, když se jiný může prsit s lakovanejma třmenama, ne? :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Avalanche
*
Příspěvky: 72
Registrován: 27 čer 2006, 13:49
Bydliště: Praha

Příspěvek od Avalanche »

Hanz píše:
Avalanche píše:Už jsem to konzultoval s Vipem a vím jak to udělám, takže děkuji za reakce. Už jen musím koupit spreje a udělat to :wink:
Je to tvé? Mě se třeba Vipeho autiko líbí, ivanova leštěnka je taky super. A proč by jsi se nemohl kasat bubnama, když se jiný může prsit s lakovanejma třmenama, ne? :wink:
Jasná věc. Prostě když jsou třmeny brzd a bubny v barvě vozu, tak to vypadá fakt dobře. Auto mi brzdí velmi dobře, takže jsem spokojen a za bubny vzádu se nestydím :wink:
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

Avalanche píše:Tak já s tím tedy 180km/h nejezdím. Za prvé mám 1,1 obsah, takže bych to mohl taky lehce přetočit a za druhý by to žralo jako sviň :roll: Navíc, mě 16 na GETZE tedy rozhodně nevlezou. V techničáku jsou napsaný max 15. Já jezdím na 14. :wink:
Proč by ti tam nevlezli???
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „GETZ“